Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego 27 latek naciska na dziecko?

Polecane posty

Gość gość
dlaczego nie dasz mu szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego ze facet chce dziecko?Ale najpierw slub.Po co Ci jakies tam szkoły i rozwijanie sie ?Pieniadze i kariera to nie wszystko.Niech on zarabia na rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech on zarabia na rodzine. A jak straci prace? A jak nie będzie nam wystarczało na życie? Z resztą dzieci to nie jest mój priorytet na dzień dzisiejszy. Chce się uczyć, pracować, podróżować czy to źle? No i te teksty o przebijani prezerwatyw, zerwanie plastra czy to nie jest nieuczciwe? Z resztą i tak już się z nim rozstałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie dasz mu szansy? Bo się już z nim rozstałam i muszę się zastanowić nad tym wszystkim. Ochłonąć. I nie wiem czy wrócę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze marzenia różnią się na dzień dzisiejszy aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo autorko. odezwij sie na 81agawronska@gmail.com jesli chcesz troche wskazowek o podrozach, zyciu za granica. mam spore doswiadczenie. a nuz cos podszepne. :-) oby wiecej takich fajnych mlodych ludzi tu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Zaloz sobie spirale,lub zrob zastrzyk antykoncepcyjny na trzy miesiace 4zastrzyki w roku :) ja bym go zostawila co za prostak kondomy chce przebijac !plaster zrywa zostaw go on juz stary sie robi !moj chlopak ma 27 lat ja 25 znamy sie od 3miesiecy a ten od samego poczatku o dziecku nawijal !!!ze daje mi czas ze on musi przed 30stka ojcem zostac !!wtf !w dodatku chytrus przychodzi sie do mnie stolowac ! w sobote go zostawie ! Jak mi zadzwoni znowu ze do mnie przyjedzie !a nie z z tekstem zapraszam Cie dzis na kolacje wypadnie z mieszkania z predkoscia swiatla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h6yer5
A kobietki nie wierzą czasem, że mogą trafić na faceta chcącego mieć dziecko. Ja uwolniłam takiego jak miał jeszcze 23 lata, za rok już miał bobasa z dziewczyną która również chciała i wszyscy są szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I poprawnie! Nie ma co się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że ja urodziłam dziecko mając 27 lat a mój mąż miał wtedy 24. jego kumple łapali się za głowę, współczuli mu (wpadliśmy nie ukrywam, po 4 latach związku). a teraz? teraz dziecko ma 10 lat, kumple męża 34-latkowie, jeden rozwiedziony, jeden ma problemy w małżeństwie bo żona chce dziecka a on się BOI :O , inny sam jak palec od kilku lat - a wszyscy powiedzieli mojemu mężowi, że mu zazdroszczą, że tak szybko miał dziecko .teraz jest duże, mąż nadal młody, ma niezłą pracę którą bardzo lubi. autorko przemyśl to co napisałam. a nie, obudzisz się za 10 lat, u boku inny facet, który dzieci nie będzie chciał a Ty będziesz być może bardzo tego pragnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, potem możesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,ze innym pannom sie udalo to nie regula. 1.dziewczyna nie jest gotowa na maciezynstwo i przynajmniej jest na tyle samodzielna by umiec je utrzymac. 2.to ze jednej tam sie udalo i uklada teraz to nie wiadomo czy choc nawet za rok lub za 10l.nie bedzie tez jak ten wysmiewany przez nia kumpel meza PO ROZWODZIE. wtedy bedzie stara z gromadka dzieci i 0 szans na bycie z kims. zreszta nie ma idealnych malzenstw,wiec nie popluj sie udowadniajac,ze jestes idealna zona ze stepford. 3.nie ma to jak owczy ped: dziecko,slub,dom a potem zazdrosc kolezanek jak u mnie 34l.kawal swiata zwiedzony,WLASNE DUZE PIENIADZE i do tego swietny zwiazek z dojrzalym mezczyzna. nie zazdroszcze ci w ogole 22:36 bo twoj mezulek ani zauwazysz zawiedzie cie. do tego jestem w pierwszej ciazy,mam ladny dom w nl. i co? super generalizowanie. to ze koledzy twego meza sa nieudacznikami to nie znaczy,ze kazdy sie w takim towarzystwie obraca. swoja droga ciekawe jaki to jest ten twoj idealny mezus. chetnie sprawdze naiwniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze na tym świecie dobrzy i rodzinni mężczyźni.Jestes głupia ze go zostawiłaś bo więcej na takiego nie trafisz.To przypadek jeden na milion. Ale mysle ze to Prowo.Nie zostawia sie faceta z takiego powodu.Czy on chce zle?Teraz faceci to lumpy i dranie a Tobie trafił sie świetny facet.Nie zasługiwał na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat autorka zostawiła go bo do siebie nie pasowali, mieli inne plany na przyszłość. Zostając razem tylko by się ranili. Z resztą ja się jej nie dziwię miała prawo mu nie ufać, a zaufanie to podstawa. Dziewczyna uwolniła faceta, by mógł znaleźć sobie taką, która ma podobne priorytety czyli między innymi takie jak Ty. A ty nazywasz ja głupią? Dla mnie ty jesteś naiwna i głupia. Takich facetów jest więcej niż Ci się wydaje. Pewnie tylko Ty trafiasz na drani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz faceci to lumpy i dranie a Tobie trafił sie świetny facet.Nie zasługiwał na Ciebie. XXXXXX I powiem, że on też nie jest wcale lepszy albo jest draniem, bo chciał przebijać prezerwatywy albo jest infantylnym idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, no i kto powiedział, że nie mogą do siebie kiedyś wrócić? Skoro ją tak kocha to pewnie będzie się starał ją odzyskać. Chyba, że jej nie kochał tylko chciał zaspokoić swoją potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×