Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka w ciąży doprowadza mnie do szału i psuje atmosferę w domu

Polecane posty

Gość gość
Może i ten temat jest prowokacją, ale mało jest takich kobiet, a raczej jadowitych żmij co nie potrafią cieszyć się z szczęscia kogoś innego? I to często najblizszej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P R O W O K A C J A
gość - jasne, że taka sytuacja byłaby możliwa. Ale można założyć temat ogólnie o zjawisku, a nie tworzyć durną prowokację i nabierać ludzi, poza tym drażni mnie taka głupota , że tyle kobiet się nabiera i odpisuje do rzekomej bratowej. Autorka może być ewentualnie wspomnianą szwagierką, ale na pewno nie jest osobą, za którą się podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
weź skończ kafeteryjna policjantko śledcza, nie trolluj i zauważ, że jestem anonimowa więc nie mam powodu by ściemniać może ty ściemniasz nawet anonimowo bo ostatnio chyba taki trend się zrobił, że nawet z goscia opisuja niestworzone historie ale to bez sensu przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygarnij szwagierce co o niej myslisz! Koniecznie!!! I najlepiej przy wszytskich domownikach :) Daj znac jak poszlo, czekamy nieciierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P R O W O K A C J A
Kolejna mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie autorko głupia sucz. Ty robisz teściom łaske ze u nich mieszkasz? Żenada. dziad zawsze zostanie dziadem. Odciążacie teściów bo liczniki zalożyliscie? A co, za twoje miała płacić? M ieszkasz na swoim bo bedzie osobne wejscie? A ty skończyłaś chociaż gimnazjum? Twój poziom intelektualny jest na poziomie dziecka z szóstej klasy. Jesteś wstrętna , żałosną zazdrośnicą, mieszkającej kątem u teściów i żyjącej na garnuszku męża. Szwagierka przyjeżdza do siebie, zapamiętaj to. Na innym topiku też się popisujesz. Poznałam cie po tych rozkraczonych nogach i ciąży i okropnych błędach. One mówią o twoim wykształceniu.Uważaj, bo żółć cię zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wredna szwagierka. Naciąga od małego żeby twoje dziecko zostało lekarzem. Beznadziejna, co nie? A ty tak się starasz żeby twoja córka pracowała w tesco na kasie albo obcinała ludziom włosy. A tu taki afront. Co za wredna szwagierka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe prowo. kiedy kończą się te ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co podbijasz temat z czwartej strony debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam :D autorko, wygarnęłaś wszystko szwagierce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×