Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka w ciąży doprowadza mnie do szału i psuje atmosferę w domu

Polecane posty

Gość gość
, tesciowa też pieje nad nią z zachwytu jakby rozkraczenie nóg do zapłodnienia to wielki wyczyn był, no cóż taki poziom tej baby. xxx xxx też kiedyś rozkraczyłaś nogi do zapłodnienia, a teraz tak wulgarnie się wyrazasz o innej ciężarnej? co nad tobą pewnie teściowa nie piała bo byłaś małolatą znikąd i jeszcze ty śmiesz osądzać czyjś poziom. Żal mi cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ...nawet dokładam się do rachunków..." hahaha nawet ?:) może koronę chcesz za te poświęcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jad zazdrości od autorki bije po oczach.Podsumowanie: Szwagierka: 1.Lekarka 2.Prywatny gabinet. 3.W ciazy 4.Nie mieszka z matką, tylko jest samodzielna. 5.Matka jest z niej dumna. Autorka: 1.Wykształcenie nie ma znaczenia, czytaj -nie ma się czym chwalić. 2. o pracy ani słowa, czytaj bezrobotna wychowująca dziecko i tym się suprawiedliwiająca. 3.Urodziłą dziecko, ktore miałobyć najważniejsze w rodzinie, a teraz skucha, bo szwagierka też urodzi. 4.Mieszka z teściową, na łasce i niełasce, ale wmawia sobie,ż ejest u siebie. 5.Dla teściowej nigdy nie dorówna córce. Bilans 5:0 dla szwagierki, więc nie jęcz autorko, tylko pokornie siedż na tyłku i nie fikaj, bo nie masz szans w tym pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata i pierwsze dziecko :D takim podstarzałym mamuśką zawsze pada na łeb niestety już nie te lata, nie ta młodość nie ten fajny zdrowy wygląd i szajba gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"33 lata i pierwsze dziecko takim podstarzałym mamuśką zawsze pada na łeb niestety już nie te lata, nie ta młodość nie ten fajny zdrowy wygląd i szajba gotowa" Buahahhah chyba u ciebie na wsi pod sklepem takie madrosci prawią, weż się tłuku nie kompromituj, czasem dobrze mieć zmarszczki, zwłaszcza na mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwagierka "rozkraczyła nogi do zapłodnienia", a ty BOGINI poczęłaś dziecko z wielkiej miłości w mistycznym uniesieniu dwojga ciał, w szale uczuć i euforycznej fali boskiej namiętności na wyższym poziomie świadomosci dostępnym tylko dla duchowych elit........ nie rozśmieszaj mnie szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal sie autorko w jakim wieku ty dziecko urodzilas, jakie masz wyksztalcenie i gdzie pracujesz.... wtedy bedziemy mogli ocenic czy zeczywiscie to nie zazdrosc toba kieruje ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo Twoja szwagierka jest z******ta z tego co widzę,jest lekarzem,kocha bratanicę,bedzie dobra matka i jeszcze do tego sama robi meble,naprawde fajna ciekawa osoba,za to z ciebie autorko jakis gbur i zazdrośnia,jestes okropna,współczuje szwagierce,teściowej i meżowi takiego członka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... bo to ze nie stac Was na samodzielne mieszkanie i na glowie tesciowej siedzicie juz wiemy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, moja bratowa tez jest do d**y ... Robi z siebie Gwiazde na całe miasteczko, na fejsa wrzuca prawie nagie fotki, a jest matką dwójki dzieci (moze co za wiocha - biedne dzieci) do tego nie liczy sie z uczuciami innych. Matke moją wykorzystuje do pilnowania bo ona musi do galerii na zakupy jechac a kłamie ze w pracy siedzi do późna... ogólnie poziom jej wiedzy jest bliski 0-ru a w kazdym temacie ma cos do powiedzienia. Mnie nie lubi bo jej prawde powiedziałam, ze przesadza z zostawianiem dzieci bo mama jest anemiczką i jest zmęczona. To mi pocisneła ze mam sie nie wpier**** Liczy sie tylko dla niej fajne auto mojego brata, ciuchy (miss PGR)futerka, szpilki i botoks w ryju :/ bratu odpowiada bo ma sexi bezmóżga w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Szwagierka wyksztalcona,dobrze zarabia.Moze sobie pozwolic na siedzienie w domu w ciazy.No i urzadza SWOJE mieszkanie,a nie mieszka katem u tesciowej. Zazdrosc ,zazdrosc,zazdrosc. Ja tez mam szwagierke,ktora jest duzo bogatsza.Swietny prawnik.Chcialabym byc na jej miejscu,ale nie jestem.Co nie znaczy,ze mam jej nie lubic. Podejrzewam,ze zadroscisz rowniez tego,ze teraz drugi wnuk czy wnuczka stanie sie oczkiem w glowie babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się też podoba twoja szwagierka jest lekarzem sama maluje meble (wow), bratanicy daje b.dobry przykład, musi z niej być super kobieta. a teraz ty autorko napisz coś o sobie, jakie studia skończyłas, gdzie pracujesz, planujcie z mężem wyprowadzić się od teściów ? no itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"takim podstarzałym mamuśką..." A takim debilOM i kretnkOM jak ty juz nic nie pomoze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Nie zanudzajcie mi tu o mieszkaniu z teściową , bo mieszkanie w którym mieszka moja szwagierka też nie jest jej. Połowę pieniędzy dali rodzice jej konkubenta, a połowe wzięli z konkubentem kredytu czyli 200tyś. ślub będą brali jak się dziecko urodzi hahaha czyli ślub wymuszony dzieckiem i jeszcze do tego dziecko na tym ślubie :o to jest poprostu niesmaczne dla normalnego człowieka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w czym masz problem? jeżeli ty jako nietknieta dziewica szłaś w białej sukni i welonie do ślubu to się ciesz ale od innych ci wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorko kiedy wyprowadzisz się od teściów za to co tu piszesz o ich córce to powini cię pod most wypierdzielic, panna idealna się znalazła, oh i ah jaka szwagierka zła, studia skończyła z własnej pracy kredyt spłaca ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba większość z czytających ten topik jest nienormalna. Nie widzę nic, co dyskredytowałoby Twoją szwagierkę. Wydaje się sympatyczna, a ty zazdrosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej konkubent ginekolog ona endokrynolog niezłe połączenie, a mimo to 2 lata dzieciaka nie mogli zrobić, bo ta sucha torba same felery ma w peeździe takimi sa zaje/bistymi lekarzami oboje POWTARZAM: DWA LATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wzieli ten kredyt, prostaczko, sa na swoim i radza sobie !!! Nie siedza na karku tesciowej tak jak ty, zebraku :P Tobie pozostalo tylko ujadanie ;) :D Ciagle jeszcze nie napisalas kim ty jestes i co soba reprezentujesz :P .. na pierwszy rzut oka widac ze niewiele :P ale mozemy sie przeciez mylic ;) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, z ręką na sercu, wiele bym dała za taką szwagierkę jak Twoja. Widać, że kobieta nie przejmuje się opinią innych tylko realizuje swoje cele. A Ty jesteś po prostu zazdrosna. To aż bije po oczach z Twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorko po jakim czasie od ślubu w ciążę zaszlas? Wiesz to wydaje się dziwne dla ciebie ale są na świecie ludzie którzy mają inne priorytety takie jak studia, dobra praca mieszkanie później dopiero ślub i dzieci a ty autorko masz pracę mieszkanie własne ?może oszczędności na ten cel macie? bo to że masz dziecko to już wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychologa i mu o tym powiedz. bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chuj cię obchodzi ile lat o dziecko się starali, przynajmniej plamowane a u ciebie pewnie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili134
Autorko znajdz pasje jak szwagierka jakas i rob swoje, zajmij sie czyms zabierz corke do kina czy na spacer. Masz 8 letnie dziecko nie wiem czemu mieszkasz z tesciowa ale co dziwnego w tym ze dziewczyna cale zycie uczyla sie pracowala teraz ma wolne cieszy siecz rodzina tym szczegolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pracę i nie jestem niewykształconą osobą nawet dokładam się do rachunków i finansuję remont ze swoich pieniędzy i co łyso? x sądząc po sposobie pisania maksymalnie zawodówka, więc żadne wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkubent i konkubent ale dowaliłaś, masz asa w rękawie, zawyj z radosci 1:0 dla ciebie :D lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"finansuję remont ze swoich pieniędzy i co łyso?" jak słyszę od kogoś coś takiego "i co łyso ?" to widzę pijaczka spod monoplowego z butelko wina :) heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×