Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedziałem że się Jej brzydzę, żałuję strasznie.

Polecane posty

Gość gość
znasz swoją żonę, sam pewnie w głębi duszy wiesz czy będzie coś jeszcze z tego czy nie będzie co ja bym chciała usłyszeć od swego męża po takim tekście...hmmm...nic! pewnie by mnie przeprawszał ale najlepiej aby schodził mi z drogi i trzymał łapy przy sobie. na pewno przez jakiś czas. po ochłonięciu postanowiłabym co dalej myślę że wystarczy jeśli po powrocie do domy raz poprosisz o wybaczenie i że przemawiała przez ciebie złość a nie prawda, że chciałeś jej boleśnie dokuczyć .... i oddal się, znajdź sobie zajęcia, zajmij się dzieckiem teraz wszystko zależy od twojej zony tak naprawdę, jeśli będziesz stale ją przepraszał, kajał się, przekupywał zrobisz z siebie śmiesznego pajaca którego po jakimś czasie twoja żona będzie miała dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne czy w mieście czy nie, w każdym razie z dala od rodziny. a tu jakaś karierowiczka wyskakuje, że ona po dwóch tygodniach do pracy wróciła i że Twoja żona to fleja. Jaka mądra się znalazła, nie wiem czym tu się szczycić. Tak autorze, daj jej możliwość odetchnięcia. Ona przy dziecku nie ma czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od męża uslyszałam coś w podobie, może nie że się brzydzi ale coś w tym sensie... kilka miesiecy po porodzie, gdy został mi jeszcze dość spory brzuszek, trochę sadełka te sprawy. O TYM NIGDY SIĘ NIE ZAPOMNI, przez 3 lata po tym miałam problemy ze zbliżeniami, uciekałam, wstydzilam się mimo że brzucha już daaaaawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGADZAM SIE ze wszystkimi opiniami, autorze ejsteś dnem i zerem i żona powinna odejsć od ciebie i jeśli nie zrobi tego fizycznie ,t o psychicznie i emocjonalnie juz i tak na pewno odeszła. gdzie wy wyczytaliscie, że dziecko ma 4 miesiące////// ZADZIWIACIE MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace :P no w pierwszym poście, że urodziła w listopadzie, to ile ma mieć w styczniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudnie ona 3 kilogramy do sie dowartosciowuje w ramionach innego,spokojnie ona ci tego nei zapomni!!! ROGI CI DOROBI NA 100% TYPOWY WIESNIAK!!!! JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żonę przepros żeby dalej spełniała swoje role, a do łóżka znajdź sobie atrakcyjną i młodszą kochankę, która nie rodziła i wszyscy będą zadowoleni, Ty nie będziesz sfrustrowany zaniedbaną żoną, a ona nie będzie słuchała Twoich narzekań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z kolei trafiłam na takiego psychola co celowo mnie dołował i wprawiał w kompleksy bo wiele osob w tym jego kolegów chwaliło moją urodę, ale on bał się chyba ,że odejdę do innego i potrafił mi np powiedzieć że jestem strasznie chuda, że mam cellulit przy tym i masę innych rzeczy, których nawet nie chce mi się wymieniać ,ale teraz z perspektywy czasu wiem, że to było psychiczne u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze powiedziałeś że to w trakcie kłótni było, a zdradzisz co cię tak wkurzyło że wyleciałeś z takim tekstem do żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora TE SŁOWA BOLĄ TAK AZ CZUĆ BÓL FIZYCZNY od osoby z którą miało się iść przez całe życie razem uslyszalo się ze brzydzi sie!!! To jak z nią chcesz iść za rękę przez życie po takich słowach? Jak? Zlamales jej serce, naprawdę, podkopales jej kobiecość i wartość A to tylko trochę ciała które napewno zgubi A fryzjer co za głupie p***y piszą że każde małe dziecko idzie spać więc w tym czasie ona ma zamówić sobie wizytę u fryzjera pojechać wrócić i jeszcze po drodze zrobić zakupy! Czy wyście poszalaly??? A dziecko to z kim bo jakoś nie ogarniam tego ze ono śpi a my na błysk się robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogacz tak już o sobie zacznij myśłeć.Jełśi twoja żona ma jaja, anie jest jakąś ofermą, to znajdzie sobie faceta, który ją zaakceputje taką jaka jest.A moż eautor idiota ma żóną popychadło, bo nie chce mi się wierzyć,że normalna babka by się z takim denem związała,wtedy popychadło wszystko łyknie i nic nie będzie musiał robić. Jeśłi cudem ma normalą zonę, to i tak za to zapłaci, nawet wcześniej niż póżniej, ale to sie takim szmaciarzom akurat nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze Jeśli powiesz żonie ze ma wolne w sobotę i niedzielę żeby pojechała na zakupy coś kupiła sobie czy ten nieszczesny fryzjer to to będzie kontynuacją wczorajszej kłótni tylko wersja wchodząca w tylek Zapytaj wpierw czy chce a potem namawiaj ze może razem Ty z małżeństwem po sklepie będziesz a ona niech zrobi jak chce Ale jeśli nie będzie chciała bo pewnie mahonor to uszanuj to, nie machniesz kartą i ona powie sex przed czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych słowach powinienieś usłyszeć, ze wszystkie orgazmy udawała i masz najmniejszego f/iuta jakiego widziała na oczy, a widziała wiele,może wtedy byś zrozumiał kaliber słów jakie wypowiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.36 idealne trafione, takie męskie szmaty powinny zostać pozamiatane od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jeszcze by do roboty nie dojechal A na biurku miał by papiery o alimenty rozwodowe i wymeldowanie A ona dziś Tobie jeszcze obiad zrobiła? ???? Za co pytam się? W imię czego? Obowiązku sympatii czy szacunku? Na żadne z tego nie zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja kiedyś tak powiedziałam facetowi nic nie zabolało go jak słowa o niewielkosci swojego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz żoną popychadło bez ambicji, skoro jeszcze dzisiaj obiadek ugotowała.Nie dziwię się,że tak sie do niej zwracasz, bo popychadła szanować się nie da.Normalna babka jedyne co by dzisiaj podała, to drętwy wzrok na twój widok i nic więcej, a ta idiotka jeszcze obiad partoli, no i jak facei mają szanować kobiety, skoro one same siebie nie szanują, pluj świni w oczy, a ta gada,że deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona powinna Ci powiedzieć, że nawet krasnoludek ma większego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze powinna dodać ze sex z tobą to nudy na pudy więc po co wracać do swojej wagi skoro ją nie pociągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zejdźcie już z niego, jeszcze się biedak powiesi w drodze do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna zaznaczyć, że w sumie to ok, bo sex z tobą to męka i śmierdzisz myszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Twoja żona nie jest taka bo skoro OBIAD zrobiła tzn ze nie używa TWOJEJ BRONI i nie zniza się do poziomu zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinna, bo do zera inaczej nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jego żona nie powiedziała że mu obiad zrobiła, tylko że zrobiła obiad...mam nadzieję że tylko jedną porcję dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze powinna dodać ze nie umiesz całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja powinna mu powiedzieć że jest słaby w łóżku i ma małą knażke, faceci mają obsesje na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i że w sumie to dla niej bez różnicy, bo nigdy nie wiedziała czy już jest w środku, czy jeszcze nie. No powinna powiedzieć, że wiecej już do jego matki nie pojedzie, bo też sie nie zamierza męczyć i zmuszac. No i niech sam pierze sobe te osrane gacie, bo wiecej tych bobrów do ręki nie weźmie i koniec ze szczaniem wokoło kibla, bo zorbryzg masz ja z fontanny, a niediadomo z czego tak leci. No i że pierdzisz jak gazownia przez sen, wieć już koniec jej męki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×