Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedziałem że się Jej brzydzę, żałuję strasznie.

Polecane posty

Gość gość
15.55 posikałem się ze śmiechu, trafiłaś w 10, ale wy baby jesteście jednak wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś mąż powiedział, było to mniej więcej 5 lat temu, że na weselu na którym byliśmy tydzień czy dwa wcześniej, miałam najgrubsze nogi ze wszystkich dziewczyn. Fakt, że nie byłam wtedy jakaś bardzo szczupła, ale gruba też nie. Te słowa pamiętam do dziś, jakby to było wczoraj. Przez ponad rok nie ubierałam sukienek/spódnic, bo miałam blokadę psychiczną. Ogólnie czepiał się mojego wyglądu. Potem przeprosił, ale to sie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty p*****lniety autorze twoja zona powinna ci kopa w d**e dac i pogonic bylebys placil na dzieciaka. kretynie jeden ogarnij sie to ze ma teraz wiecej kg to nic przyjdzie czas i zrzuci a takiego ograniczonego imbecyla jak ty to do roboty ale takiej jaka maja prawdziwi faceci ciezkieji fizycznej a nie za biurkiem w PZU ... takie cos taki smiec a ma sie nie wiadomo za co ja bym cie wyj***la za takie slowa niedojrzały debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraziłam sobie że mój mąż by tak do mnie powiedział. Stwierdziłam że zabilby w ten sposób całą moją pewność siebie. Byłoby mi cholernie przykro. Pytanie co powinieneś zrobić autorze? Nie mam pomysłu. Słów nie cofniesz. Ja udałabym że przyjełam przeprosiny, ściemniałabym że jest dobrze. Ale mąż zapewne już nigdy nie zobaczyłby mnie nago. O seksie mógłby zapomnieć - a nawet jakbym się zmusiła to tylko w koszuli nocnej i pod kołdrą. O orgazmach mogłabym pomarzyć - w trakcie zastanawiałabym się czy nie widać mojego obrzydliwego tyłka itp. Myślę że po takich słowach na zawsze pozostałaby we mnie jakaś zadra.To prawda że możesz powtarzać kobiecie setki razy że jest piękna to nie zwróci na to uwagi. Powiedz raz że jest gruba - nie zapomni ci tego do konca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoje przeprosiny to sw w huja mozesz wsadzic co najwyzej. kiedys oleje cie twoja zonka dostaniesz swoja nagrode za głupote i brak rozumu. tylko takie slowa moga ci trafic bos jest organizm prosty i ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty? Mam nadzieję że róże i z kolcami i każdą po kolei wkladalaby tb tylko czy hoooya czy d**e? Co bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wasz koniec, powinna poszukać kogoś kto ją na rękach będzie nosił nie zważając na wagę no.miłość dodaję sił pod chmury ale nie prostakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta zadra zostanie w niej na dlugie lata. Dziewczyna za swoje dobre serce została poniżona i albo się rozejrzy za kimś komu się spodoba taka jaka jest albo zawsze będzie czuła się jak kobieta drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef mnie wypuścił wcześniej, zrobiłem zakupy, kupiłem kwiaty itp. Wróciłem do domu, zacząłem błagać i przepraszać ją na kolanach , posypało się dużo słow,łzy ,ale nie chciałem żeby plakała. W mordę dostałem i mi sie należało,mówiła że to ostani raz, następnym razem odejdzie od takiego palanta, została ale mówiła ze nie zapomnie, że bedzie pamietac i to długo, jeszcze raz nawale i odchodzi. Wiem byłem i jestem idiotą. Teraz śpi ja dziecko połozyłem spać i jest ok. Przygotowuję dla nas kolacje wlasnie,na seks nie licze i nie oczekuje .. Glupi byłem :( Mam nadzieję ,ze bedzie dobrze, załuj***ardzo, bardzo..:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(*_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli potwierdziło się wszystko co tu dziewczyny pisały. Szczerze na miejscu Twojej żony czułabym się jak ostatni śmieć, gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie potrafiłabym dać się dotknąć mężowi po takimś czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim to trzeba byc s//kk//u//r//w//i//e//l//e//m////// żeby do kogoś tak powiedzieć,brzydzę się tobą.A ty jestes taki zadbany,pewnie ryj paskudny,zakompleksiony matoł,wsiowo ubrany,fryzura niemodna,śmierdzisz,stare skarpety,pierdzisz smierdzaco,smierdzi ci z gęby,srasz cuchnąco ze po godz.nie da sie do lazienki wejść,nic ciekawego do powiedzenia nie masz,nic doba nie reprezentujesz takie typy tak psychicznie gnębią innych.Popatrz na siebie i w dodatku seksualny nieudacznik ,taki swoje kompleksy leczy w ten sposób,tak sie dowartościowuje poniżając,ubliżając innym,wtedy sie lepiej czuje.Wiem co pisze jestem z wykształcenia psychologiem.Podejrzewam,ze to nie pierwsza taka chamska gadka,ta zato dobitna.Jestes MNIEJ niż zero.I nie myśl ze to ci ujdzie na sucho,za błędy sie płaci,zobaczysz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ze jej tak powiedziales. Nikt nie chce zyc z maciorą pod jednym dachem. Niech sie wezmie za siebie zamiast uzalac sie nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet to świnia. Nie ma wyjątków. Prędzej czy później pokazują swoje oblicze. Nie ma co się łudzić, że jest inaczej. Urodziła mu dziecko, teraz się nim zajmuje, ogarnia dom i jeszcze źle. Pojawiły się komentarze, że to wina tej kobiety, bo powinna być seksowna, bo faceci to wzrokowcy. Gratuluję myślenia. WE takim razie jak zachorujecie to powinni was kopnąć w dupę, bo nie jesteście już seksowne, że faceci to świnie, a kobity to idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spaliles po całości Daję szansę bo dziecko itd ale to już nie będzie to Jak będziesz chciał sexu nie będzie czuła pragnienia być z tobą jak nie będziesz chciał dobierze to że nadal się brzydzisz Te słowa zawsze będą jej w uszach brzrczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe Ale odzew w tym temacie. Uderz w stół... Widac ze zakompleksione maciory probuja sie dowartosciowac. Gosc jest przystojny a zonka sie zapuscila jak swinia. Dobrze ze powiedzial prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie gotuje obiad, żona śpi, na razie jest w miarę dobrze. Pózniej jedziemy do rodziców, ona chciała jechać, więc sie zgodziłem. Co do tego : Jakim to trzeba byc s//kk//u//r//w//i//e//l//e//m////// żeby do kogoś tak powiedzieć,brzydzę się tobą.A ty jestes taki zadbany,pewnie ryj paskudny,zakompleksiony matoł,wsiowo ubrany,fryzura niemodna,śmierdzisz,stare skarpety,pierdzisz smierdzaco,smierdzi ci z gęby,srasz cuchnąco ze po godz.nie da sie do lazienki wejść,nic ciekawego do powiedzenia nie masz,nic doba nie reprezentujesz takie typy tak psychicznie gnębią innych.Popatrz na siebie i w dodatku seksualny nieudacznik ,taki swoje kompleksy leczy w ten sposób,tak sie dowartościowuje poniżając,ubliżając innym,wtedy sie lepiej czuje.Wiem co pisze jestem z wykształcenia psychologiem.Podejrzewam,ze to nie pierwsza taka chamska gadka,ta zato dobitna.Jestes MNIEJ niż zero.I nie myśl ze to ci ujdzie na sucho,za błędy sie płaci,zobaczysz !!!!!!!!! xxx Przepraszam ,ale nie znasz mnie dokładnie. Nie możesz wyrazić na mój temat poprawnej opinii bo nie znasz mnie,aż tak dobrze. Ryja paskudnego to ja nie mam, jestem zadbanym facetem, ogolonym, czystym, chodzę często w garniturze, więc mnie nie oceniaj. Nazwałaś mnie "wsiowo ubranym " to ci powiem ,że tak nie jest. Brzydzę sie tego co zrobiłem ,ale nie masz prawa mnie oceniać. Może bóstwo nie jestem, irokez, brunet, niebieskie oczy, 185, 77 kg wiec mnie nie oceniaj. Najważniejsze jest to że żona jest ze mną. I wiem że to ostatnia szansa ,ale jej nie zmarnuje...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek pisze baba. Sram co do ryja babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce się wygadać mamie? Chociaż ja bym się wstydzila o tym opowiedzieć co by nie usłyszeć widziały galy co brały Ale może będzie "dobrze" czyli nijak Czy ona się do Cb uśmiecha? Napisz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkanaście lat temu idąc że swoim wówczas jeszcze narzeczonym w pewnym momencie przechodziła obok nas dziewczyna, ładna młoda chociaż ja też byłam młoda: ) ale ona miała dość pokazny biust, ja miałam 70a, mój o mało nie zabił się na słupie tak się zagapil , oczywiście wypieral się ale widzialam czy oniemial na widok jej koloru oczu czy owych piersi... Było to naście lat temu ale do tej pory pamiętam i tym samym wypominam dodając ze też widziałam takie ciachooo że...:) To tak nawiasem do pamięci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to pisze kobieta to takie sytuacje sie zdarzają i to częściej niż myslicie.Takich chamów jest mnóstwo.Wszystko z czasem wychodzi.Zaczyna się od takich stwierdzeń typu gruba,oblesna,brzydzę sie tobą,odwal się,zjeżdżaj itd a kończy sie dużo poważniej.Agresja słowna narasta w takim chamie i obelgi,obrażanie,poniżanie jest coraz częstsze,potem juz na porządku dziennym.Nie wolno tego lekceważyć ani pozwolic sobie na takie traktowanie.Pamietajcie!Potem oprócz tego zaczyna pojawiać się przemoc ekonomiczna jak kobieta nie zarabia.Szukajcie pomocy nie ukrywajcie tego.Zina autora jedzie do ridzicow i dobrze ,jak madra jest to in powie o tym,nie ma co taić,niech wiedzą jakiego zięcia mają i jego matka tez powinna sie o tym dowiedzieć i znajomi.Jak sytuacja zrobi sie poważniejsza to potem ciezko będzie to udowodnić np.w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_firynda
Chłopie, w przyszłym tygodniu zaproś ją do restauracji, a do dziecka załatw jakąś sąsiadkę albo koleżankę. A swoją drogą w soboty moglibyście jeździć na basen, albo do kina, albo na kolacje do knajpki, to też fajny sposób na odstresowanie. Żona byłaby zmotywowana do tego, żeby szybciej zrzucić balast. jej też nie jest z tym dobrze. Umówcie się, że przechodzicie na kuchnie beztłuszczową, albo jakąś inną, dietetyczną - tobie też się przyda :) Może jakoś ją odzyskasz, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj hehe Ale odzew w tym temacie. Uderz w stół... Widac ze zakompleksione maciory probuja sie dowartosciowac. Gosc jest przystojny a zonka sie zapuscila jak swinia. Dobrze ze powiedzial prawde. xxx Kolejny idiota i do tego jeszcze ciul. Taa zapuściła się. Z pomocą męża w ciążę się idioto zapuściła. Żaden szowinista nie zrozumie, że ciąża i kilka miesięcy po porodzie = hormony i nadwyrężenie organizmu poprzez ciążę, poród, nocne wstawanie do dziecka i bardzo lekki sen nastawiony na każde kwilenie potomka. Żeby dojść do siebie to trzeba czasu. 3 miesiące to jeszcze dla wielu kobiet za mało. Hormony, spowolnienie metabolizmu, obciążenie wątroby, nerek, zbędna woda, ogólne osłabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, czy sie pogodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×