Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie cierpie ludzi po 30 traktujących metal wspominkowo, nostalgicznie

Polecane posty

Gość gość
S********j brudasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ktoś podniósł mój temat :D "Wyrasta, się wyrasta" Nie wyrasta się, bo to nie za małe ubranie. " Ja i wszyscy moi metalowi przyjaciele wyrośliśmy z tej muzyki metalowej na długo przed 30-stką" Widocznie byliście pozerami, jak pisałam. Jak wyjaśnisz to, że większośc fanów metalu to ludzie dorośli a na koncertach zawsze jest sporo osób po 30? Jakich to zespołów słuchałaś, może wcale nie słuchałaś metalu tylko jakichś komercyjnych pozerskich gówien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mimo argumentów i dowodów na to, ze jest inaczej, zawsze jakiś przygłup musi napisać, ze z "metalu się wyrasta"? Czy z czytania książek też się "wyrasta"? Ktoś kto naprawde lubi ta muzyke, a nie słucha na siłe, dla pozerstwa, nie wyrośnie - tłumy 30 i 40 latków na koncertach świadczą o tym. Który raz to już powtarzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na odpowiedz pozerko :) skoro byłaś w stanie wbrew faktom powiedziec, że metalu przestaje się słuchac po pewnym czasie(ciekawe dlaczego ktoś ma przestac słuchac ambitnej muzyki, na rzecz jakiejś gorszej), to możesz podać lepsze argumenty niż to co zrobiliście ty i twoi pozerscy znajomi. Rzeczywistość koncertowa i średnia wieku fanów świadczy przeciwko tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×