Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionakobieta

ojciec pije pomocy

Polecane posty

Mam 17 lat, ojciec pije odkąd pamiętam, zawsze był to w naszym domu problem, nie bije nikogo ani nie awanturuje się jednak gdy tylko wraca z pracy idzie do piwnicy i pije często z sąsiadami lub też sam i wracam koło 22 z piwnicy chwiejąc się na nogach i czepiając się wszystkich o wszystko. Mam mocny charakter i jakoś to znoszę jednak dzisiaj wybuchłam. Bardzo żal jest mi mamy, mam 3 rodzeństwa i to ona głównie na nas zarabia. Bardzo cierpi mimo że to ukrywa i gdy któreś z jej dzieci płacze bo ojciec znowu nawalony o coś je opieprzył przychodzi i stara się pocieszyć. Rozmawiał dzisiaj z moją mamą(jest instruktorką, dorabia ucząc jeździectwa i ma swojego konia) i stwierdził że skoro jej hobby to konie to jego hobby to picie... roześmiałam się na głos, zaczął prowadzić swoją grę (to człowiek grający na uczuciach którego nie ma szans przekonać do czegokolwiek bo będzie straszył) i zapytał czy ma się odstrzelić teraz czy jak wróci z piwnicy. Wypowiadać takie słowa przy swoich dzieciach to coś okropnego...rozmowa z nim zawsze kończy się tym że straszy rodzinę samobójstwem... i co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×