Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Ja nie cwicze bo nie moge :( Jestem przed operacja kręgosłupa i strasznie mnie boli.Czasem troche jezdze na rowerku treningowym. Mieszkam koło Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej frania wspolczuje.........A uzywalyscie moze kosmetykow z tołpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest żywa ziemia wulkaniczna.Mam ochotę na czekoladę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu uzywalam tołpy, ale nie stosowałam diety, wiec skutki były mizerne. Bardzo fajny jest balsam do ciala z Nivea ujedrniajacy z Q10. Przez 3 miesiace smarowalam się rano i wieczorem, ale jako zwykly balsam, ponieważ nie nastawialam sie na jakieś spektakularne efekty. I sie zdziwilam, bo cellulit bardzo się zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kosmetyczka Kiedys miałam swój salon.Uzywalam z firmy Abacosun Efekty super włącznie z tradzikami.Mozna kupic male pojemniki.Moja tesciowa natomiast używa grubej soli z jogurtem badz żelem pod prysznic i toczy kola.Ma 64 Zlata a wygląd 40ki naprawde.Ja jestem leniwa i mi sie nie chce.Moze to spowodowane tym bólem kręgosłupa i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zastanawiam się jaki wam wyszedl wynik testu Ciekawe czy sie różnią. Ja podobno jestem wulkanem energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jutro zjeść na kolacje to co dzis?Wyjątkowo mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymienić można tylko caly dzień. Niestety nie można pojedynczego posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, ile kcal masz w dziennym jadlospisie? Ja mam ok. 1000. Lisica, z tego co pamiętam także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Pewnie dlatego ze masz wyzsza wage. Ja dzis zgrzeszylam,bo wypilam kieliszek bimbru:( Kurcze tak mi sie chcialo ze musialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdarud
Wlasnie wcinam sniadanko,owsianka:-) Nie pamietam wyniku testu,ale mam ok 1000 kcal. Zaznaczylam praca siedzaca,a jestem fryzjerka wiec nabiegam sie. Byla opcja aktywnosci fizycznej a ja oprocz pracy nic nie robie :-( A teraz czuje ze moglam zaznaczyc z raz w tyg,wczoraj bylo mi troszke slabo wieczorem. Moze to brak kawy w takich ilosciach jak kiedys? 3-4 bylo jest 1. Od jutra zaczynam aquaaerobic.Brakuje i normalnego wieprzyka w tej diecie,bo nie znosze drobiu. Ale do swiat juz coraz bluzej,na swieta odpuszcze troszeczke:-) Na walentynki ostatkowe mam zamiar umowic sie ze znajomymi i alkoholizowac sie troszeczke i boje sie ze kg skocza w gore,ale raz mysle ze moge zapomniec o diecie? Milion mysli na minute,pije kawke i biegne z dziecmi na tance je wrzucic.Dzisiaj dzien wolny wiec mopy i szmatki wspolnie ze srodkami czystosci szeroko usmiechaja sie do mnie.Ach my kobiety wszystko biegiem wiec skad te nasze nadmiary kg? To nie tluszczyk to miesnie ktorych jeszcze nie potrafimy napiac:-) milogo dzionka forumowiczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam spotkanie ze znajomymi, było mnóstwo słodyczy. Nie zjadłam ani jednej czekoladki, ani jednego ciasteczka. Mimo, że ślinka ciekła. Oj, ciężko tak sobie odmawiać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci Franiu, łaskawa kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakies 2,5 kg w 1szym tygodniu, ale potem do góry na fat burningu bo @, a potem ładny spadek w 3cim i 4tym. U każdego wygląda to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To indywidualna sprawa bo ja z dużej wagi schodzę i ćwiczę a waga słabo spada :( Ale spada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszym tygodniu spadło 2.1 kg. Zobaczylam menu na przyszly tydzień. Ma byc detox. Ale menu takie same jak w balance. Dziwne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Frania nie zniechecaj sie czasem,kazdy inaczej zaczyna zrzucac kg.U mnie np cm staly w miejscu a teraz pod koniec 3-ego tyg widze ze sie ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spokojnie :) trzymam sie ściśle diety i wiem,ze to dopiero trzeci dzień.Nie po to ja kupowałam by przestać :D musi sie ruszyć i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×