Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Hej dziewczyny:-* Jak tam sie czujecie?bo u mnie wczora bylo zle:-(czulam sie tak zle ze caly dzien spedzilam w lozku:-(bylo mi tak slabo imialam straszny kolowrotek w glowie ze maz mi wcisnol kanapke:-( Jak zjadlam to troszke sie polepszylo. Mam nadzieje ze dietka nie uczyni nic zlego z moim orgabizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to niedobrze:( może jednak za mało kalorii zjadasz? a ile chcesz jeszcze schudnąć? bo jak dla mnie już ważysz niewiele:) Ja się czuję wyśmienicie, czasami mi jest zimno ale cepła kąpiel lub ćwiczenia załatwiają sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulek.Ja tez narazie czuje sie dobrze.Czasem chodzę wsciekla z głodu ale wypijam wstrętna wode i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Wlasnie do nich napisalam. Dzis jest troszke lepiej bo na sniadanko mialam owoce z miodem. Chyba cukru mi bylo trzeba:) Kasimat chcialabym jeszcze 5kg chociaz schudnac.Marzy mi sie waga z przed ciazy czyli 52kg ale jak bedzie 55kg to bedzie super.W sumie to moglabym miec nawet taka wage jak mam tylko zeby ten tluszcz sobie poszedl z brzucha i ud:) Joart czy ty masz sile cwiczyc przy tych 1000kal? Frania hehe ja tez tak mam czasem ze jestem wsciekla jak osa:)ciezko mi jest zaspokoic glod np szklanka maslanki na kolacje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico, ja ćwiczę niewiele i sama nadaję sobie tempo, więc jest ok. Wczoraj tez miałam gorszy dzień. Chodziło za mną coś słodkiego. Na dodatek sok pomarańczowy, który sobie kupiłam na wczorajszą kolację zapomniałam wsadzić do lodówki i mi skisł. Eksplodował przy otwarciu butelki. Zrobiłam więc sobie wody z miodem :( a co tam, na pewno nie było więcej kalorii niż w soku. Lisico, nie wiem jaki masz jadłospis, ale może tak jak u mnie menu z balance jest tez w detoksie. Może tu tez toksyny się uwalniają i czujesz się słabo.? Ciekawa jestem co odpowiedzą z OXY. Bo jeśli ta dieta jest tak samo szkodliwa jak DUKAN to się załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki i tak was podziwiam,ze dajecie rade przy 1000kcal :D ja mam niecale 1200 i glodna jestem.Nie wiem czemu tak jest bo przed dieta wiecej nie jadłam ale zapewne gorzej.Ja jestem chlebowa i ziemniaczana.Dla mnie kasza czy ryz to koszmar :P .Musimy dać rade.Powiem Wam,ze gdyby nie to nasze forum nie zdecydowalabym sie na oxy.Dzieki wam kupiłam i mam zamiar schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko to ja się obżeram na tej diecie bo ja mam 1600kcal Nie czuje w zasadzie głodu, czasami mam jakieś zachcianki. A i tak interweniowałam w OXY bo na początku dali mi diete z 2000 kcal i nie mogłam tego przejeść a o lekkim niedojedzeniu nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjatkowo szybko mi odpisali ze tak jak mowilas Joart organizm uwalnia toksyny i dlatego tak sie dzieje,kazali mi duzo pic i jesli ciagle bede sie zle czuc mam do nich zadzwonic.Tak jaj pisalam dzis sie juz lepiej czuje bo zjadlam miodu na sniadanie i teraa znowu mam dodatek miodu do obiadu;-)aha i pamietajcie zeby nie omijac sokow tych co many w przepisie.Ja je zastapywalam zielona herbata i moze tez dlatego zle sie czulam(to jednak tez kaloryjki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasimat to ty jesteś wulkan. Ile razy w tygodniu ćwiczysz? A może masz pracę "na nogach"? Bo ja typowo przy biurku, w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj piję sok z buraków. Ale używam kupnego, bo dla jednego nie opłaca mi się odpalać sokowirówki. Więcej mycia niż picia. Kupiłam z Cymesu- pyszny. Nawet nie wiedziałam, że sok z buraka może być taki dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam dzis sok z buraczkow,i mezul mi zrobi tak sie mna przejol wiec trzeba korzystac;-) Ja wlasnie omijalam soki bo nie chcialo mi sie sokowirowki odpalac na jedena szklanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania ja tez bylam chlebowa i ziemniaczara;-)ale po tych 3tyg jakos chleba mi wcale nie brakuje;-)jedynie ziemniaczki za mna chodza ciagle;-)ale powoli zaczynam sie przekonywac do brazowego ryzu. Jejku jak ja bym chciala byc juz na koncu diety.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też omijam soki z sokowirówki bo jej nie mam:( ale może trzeba jakieś kupić gotowe. Miałam Was się pytać jak sobie radzicie z tymi sokami ?? A ja chodzę codziennie na kijki około 9-10 km a tak to w domu staram się robić brzuszki i jeżdżę na rowerku stacjonarnym lecz tylko od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy boli was zoladek od diety??bo mi przeszly te zawroty glowy ale przeszlo na brzuch:(boli mnie okropnie i jest mi nie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam ze takie obiawy jak moje byly na diecie dunkana .Kurcze juz sie wystraszylam......... I dopiero teraz wyczytalam ze przy kamicy nerkowej nie mozna stosowac diety.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Lisico, czy ty masz kamicę? ja czuję się w miarę dobrze. Trochę jestem głodna, bo nie najadam się do syta ale da się przeżyć. Jedyne co, to mam mały problem z toaletą ale o tym już pisałam. W tym tygodniu pewnie waga malo zleci bo ciagle czuję sie nabrzmiala. Ale to u mniw typowe, ze od połowy cyklu zatrzymuje mi się woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart niestety mam kamice:( Na twoja toalete sprobuj z rana wypic szklanke cieplej wody z sokiem z polowy cytryny(mnie zawsze ruszalo:))a problemy z wyproznianiem mialam duze bo czasem po 1,5tyg nie chodzilam do toalety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Już próbowałam pić letnia wodę, bez cytryny, i nie bardzo działało. Spróbuję więc ją dodać i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj,tylko ciepka wode i polowe cytryny na mnie lepiej to dzialalo od olejku rycynowego,albo wypij szklanke wody z ogorkow kiszonych;-)ja to jeszcze pepsi przepijalam i przeczyszczenie jeslit mialam murowane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... jak ja bym sobie zaaplikowała taką miksturę i pojechała do pracy, to byłoby ciekawie .... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja to pilam zawsze po poludniu jak juz w domu siedzialam:)po 2h juz bylo po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak tam dietka wam idzie??widzicie juz jakies wieksze efekty?? Mi na szczescie bole zolaka przeszly(mam nadzieje ze na dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym tygodniu waga stoi. Ale się tym nie przejmuję. Właśnie jem zielony koktajl, a właściwie to co z niego zostało. Cały płyn z koktajlu wylał mi się do torebki... została się sama sucha masa. Torebka brudna, ja wkurzona.... ehhhh. A co z tłustym czwartkiem? Ja powiedziałam, że faworków nie odpuszczę. Zjem ze trzy sztuki, bo już mi się słodycze po nocach śnią. W nocy miałam sen, ze byłam na pokazie robienia pralinek czekoladowych. (!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rusze pączków Zaparlam sie :) Dziewczyny mogę zamiast soku zjeść owoc?Nie kupiłam a do sklepu daleko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tak. Zawsze to błonnik, nie opuścisz posiłku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Ja tez nie rusze paczkow,wole czekolade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączków tez nie, mają za dużo kalorii, ale faworki moje ulubione..... Dzisiaj nie dojadłam porannej przekąski- była okropna. Nie dość, że 1/3 się rozlała, to reszta była ohydna. Zjadłam pół a reszta poszła do kosza. Ale o dziwo jeść mi się nie chce i mam dzisiaj sporo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×