Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Kasiulaaa91
Witam Ja juz tydzien jestem z dietą Oxy...1 kg mniej jak narazie ale staram sie ćwiczyć codziennie...zeby troche rozruszać ciało..co do diety..jem to co w przepisach jednak niektóre przepisy są dość wymyślne a co za tym idzie kosztowne..ale jest tez sporo warzyw i owoców..jak narazie trzymam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie oxy prawie miesiąc (3 kg mniej ) Dieta jest tania i prosta . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morello20
Dziewczyny! mam pytanie odnosnie dostepu do diety, jak to wyglada? Jesli kupie diete na miesiac za te 50 zl to czy dostep internetowy mam przez miesiac np kwiecien a w maju juz nie moge sie zalogowac? Co polecacie? wyprobowac przez mies za te 50 zl czy od razu kupic na 3 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 12
Witam serdecznie mam pytanie czy ta dieta jest skuteczna proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna K
Sorrki ale jak dla mnie to porażka . Wchodzę w 4 tydzień a z 5kg jakie chiałam stracić mam - niecałe dwa na minus. Poza tym moja cera po zbyt dużej ilości białka wygląda strasznie nigdy nie miałam trądziku a teraz jestem wysypana jak nie wiem co. Poza nauka łączenia ze soba produktów niczego więcej nie osiągnełam. Więc czy warto kupywac diete dla takich efektów duży znak zapytania ? łączyc produkty można sie nauczyc wszędzie i przepisy sobie pościągac nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada289
Od 3tyg jestem na diecie oxy 1800kcal.. Po detoksie -2.5kg i -12cm, fat burning +0.7kg i -5cm, step (niestety nie pilnowałam pilnie diety z powodu wyjazdu rodzinnego, moja wina..) -0.1kg i -1cm.. Czy Wam też tak słabo idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa3000
3tydzien na oxy i - 3kg po 2tygodniach :) mnie się wydaje że wszystko zależy od tego z jakiej wagi startujemy, jaki mamy metabolizm i czy nie mamy uczulenia na pewne produkty. Ta dieta nie jest dla wszystkich, poczytajcie. Ja trzymam się dość sztywno, ale nie ćwiczę, waga narazie leci. Najgorszy będzie dla mnie moment gdy waga zacznie stać pomimo diety, ale to normalne... Trzeba przeczekać, trzymajcie kciuki! Ja trzymam za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berreza

ja z kolei miałam detoks z sokami nuja i bardzo mi one smakowały. a poza tym są sycące i mają sporo dobrych wartości odżywczych! jestem bardzo zadowolona ze trafiłam na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×