Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Frania78
Lisica moje tez:) Próbowałam zjeść dzis rukole i wylądowała w śmieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
A z czym mialas ta rukole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirki
Jakie są składniki tego kurczaka po meksykańsku żebym mogła go wyszukać i w którym jest tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirki ja mialam to w 4-tym tygodniu i teraz w 5-tym tez mam. A skladniki to kurczak,ryz,papryka,pomidory,koncentrat pomidorowy,kukurydza,czerwona fasola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rukola z feta rzodkiewkami i ogórkiem ale sama ona smakuje i pachnie jak opony fuuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a miałyście placuszki z cukinii? Ja dzisiaj jadłam i pycha:) Lisica a odgadlaś kiedy masz takie kryzysy? Bo ja mam kiedy nie zjem na czas posiłku i za długo się przegłodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasimat ja chyba mam tak od tego ze w domu siedze.......moj maly chory wiec nawet na spacerki nie wychodzimy,do tego wstajemy o godz 4,30-5 rano wiec o godz 13 mam wszystko w domu ogarniete i nie mam zajecia,wiec chodze i ciagle cos musze memlac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
A ja dzisiaj zjadłam czekoladkę i jedno ciastko. Kurcze nie moglam się powstrzymać. Odpuscilam za to kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj dodatkowo zjadlam ogorka,pomidora,jajko,garsc pestek dyni,pare migdalow i pare paluszkow:/........dalam ciala po calosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny nie załamywać się tutaj tylko się pozbierać i dalej dietować. Każdy ma kryzysy ale nie ma co lamentować :):) Do lata jest jeszcze trochę czasu a Wy na pewno zdążycie osiągnąć upragnioną wagę. Ja nadal chodzę na kijki i mam coraz lepszą kondycje, z czego się cieszę. Diety też nie trzymam tak w 100% jak w rozpisce bo szło by zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Dzięki Kasimat. Masz rację. Wczoraj przyjechała do nas teściowa. Nie widzieliśmy się z nią ok. 3 miesięcy. Od razu zauważyła, że schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój shake żurawinowy nie jest rozowy jak widziałam na fotach Cos robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania moj tez nigdy nie byl rozowy jak to oxy przedstawialo.A smakuje ci?;-) Kasimat racja nie mozemy sie poddac,tylko moja motywacja juz tak spadla ze czasem jest mi juz wszystko obojetne.Zaczelam znowu cwiczyc zeby sie zajac czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie nie znosze smaku kefiru dlatego zastepowalam go maslanka lub bananem;-)najorsze byly otreby owsiane do przelkniecia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez nie był różowy. Czesto pilam go z zatkanym nosem. Jak tylko otręby namiekly to nie moglam przełknąć. Wczoraj dostalam @. W powiazaniu z detoxem jest to mieszanka wybuchowa. Słabo się czuję. Nie wiem czy to wina toksyn, bo przecież po utracie tylu kg nie powinnam juz ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico dzisiaj czuję sue tak samo jak Ty, gdy miałaś kryzys. Jestem tak slaba, ze kilka razy myślałam, że upadnę. Do tego kołatanie serca... Nie wiem czy faza detox jest mnie zdrowa. Mam co do tego obawy. Musialam wypic wodę z miodem i zagryzć suszonym owocem. Jutro z pewnością bedzie to samo, chyba ze pomogą faworki. Juz nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam obawy ale juz mi wszystko przeszlo.Musisz zjesc cos z cukrem to wtedy powibno pomoc,tzn na mnie dzialalo.Mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej i wiecej nas to nie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, który pakiet oxy polecacie? Zastanawiam się między starterem a intense (1 i 2 w opcjach). Doradźcie proszę, który się bardziej opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to zallezy ile chcesz schudnac.Ale ja polecam ten 2 wariant roznic jest 20zl a okres diety jest dluzszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietni chudniecie cos?bo ja dzis stanelam na wage i w pon bylo 59,4 a dzis pokazuje 59,5;/za malo jest teraz bialka w diecie chyba bo nic nie chudne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico, dzisiaj rano waga pokazała 51 kg, czyli od poniedziałku coś zleciało. Ale... ja już jestem po jednym pączku, kilku faworkach i jednej oponce :) A do wieczora daleko. Zważywszy jednak na to, że do celu pozostał tylko 1 kg, a jestem w połowie diety- nie tragizuję, tylko zażeram ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Kurde a moja waga w tym tyg nic nie spada i cm tez nie:(jak tak dalej pojdzie to sie chyba wkurze i wroce do poczatku diety tam gdzie bylo wiecej bialka,bo wtedy waga mi fajnie spadala........ Ja jakos nie mam ochoty nawet na faworki ani paczki,wolalabym kawalek pizzy lub jakiegos soczytego hamburgera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mialysce moze mieso w sosie smietanowo-pieczarkowym?? Dla mnie jest to kolejne danie ktore zawita w moim menu na stale:)poprostu pychotaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Lisico - nie mam. Niby mam też 1000 kcal- ale przepisy inne. Podrzuć na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przegralam :( zezarlam paczka zamiast shake W ogóle mam kiepski dzien :( taki smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania nie załamuj się to jeszcze nie koniec świata. Zjadłaś trudno najważniejsze,żeby teraz nie pocieszać się dalej bo jesteś smutna. Ja też zakładałam,że jak mnie przyciśnie to zjem pączka zamiast jakiegoś posiłku. Byłam blisko aby zjeść zamiast wieczornej przekąski. Ale mi przeszła chęć i teraz już wytrzymam. Po miesiącu walki z psychiką i skacząca wagą teraz już jestem spokojniejsza. Waga schodzi a ja już miej więcej wiem co mam robić aby było dobrze. Wiem,że dietę będę stosowała do końca życia bo jeżeli trochę pofolguje to jest pewne,że przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania nie zalamuj sie ja ostatnio tez dalam d...up..y z dieta ale walcze dalej;-) Joart na pewno wstawie przepisik ale jak moj maly usnie i bede mogla w koncu usiasc do laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×