Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
Nie istnieje moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie i zawsze mają powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa puste i dlatego tacy natarczywi i prostaccy goscie im imponuja a one sie zgadzaja na wszystko a do autorki to rasizm jest dzis w stosunku do rasy bialej nie czarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiałem się z takich głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan gość Lucyfer
przecież każda z tych dam pik zostaje dama pik ponieważ juz ja jakiś biały w*****ał, i zostawił, wiec dziewczyna postępuj***ardzo racjonalnie, nawet jeśli krótkoterminowo, i szuka szczęścia w innym zbiorze, czasem tez fundujac swojemu eks taka dawkę wrażeń, ze prócz pały moze mu stanąć cały system operacyjny. taka jedna Sandra moze doprowadzić do furii całe miliony. a wszystko, bo juz ja ktoś zranił. mało która biała traci dziewictwo z czarnym. zreszta na chłopska logikę, teb kto sypia z osobami innej rasy musi bRdzo siebie nienawidzieć. następny etap to samobójstwo. każdy szanujący sie człowiek chce przecież by jego dzieci wyglądały jak on / ona. jest tez u problem mikrochimeryzmu. taka Sandra będzie juz miała murzyńskie dzieci nawet jeśli znajdzie sobie białego partnera, chyba, ze będzie to uberbialas który swoimi plemnikami pójdzie na wojnę z tymi czarnymi. dlatego faceci tak lecą na takie damy pik, szczególnie ci frustraci którzy je tu wyzywają. kto nie chciałby zerżnąć Sandry? no moze ja, bo jako nadczlwiej nie angażuje sie w mukrowojenki nawet tak wspaniałych wrażliwych okazów jak Sandra. na kolana suki. trwa wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×