Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
bo porządni murzyni zostali w Afryce tam pracują i żyją a ci co nic nie potrafią to idą do Europy bo u siebie by z głodu umarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki zaśmiecające ten temat: udowadniacie że nie jesteście godni wylizać tyłka murzynowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gnoju nie jesteś godny używać polskiego języka jeśli nie masz szacunku dla Polaków c***o. Polska dla Polaków Polacy dla Polski Polki dla Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki to nie Polacy. A Polki są na tyle mądre żeby wybrać Murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie związek Polki z murzynem to zdrada Ojczyzny. I takich prawaków jak ja jest coraz więcej. Polki mają rodzic małych Polaków a nie murzynów dlatego Polka która kocha ojczyznę i czc***amięć poległych za Nią będzie żona tylko dla Polaka. Nie po to dziadowie nasi i Dzieci Warszawskie krew za Polskę przelały żeby teraz Polki z murzynami się rozmnażały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się nie daliśmy złapać w siatkę na własnym podwórku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie plujmy przeto Polak na Polaka. Gdyż z jednego gniazda jesteśmy bracia i siostry drogie. I my mężowie Lechistanu mamy w sobie krew wojów dawnych i gdy trzeba będzie murzyna stąd pogonimy i naszych niewiast ruszyć nie damy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej Polki od was uciekną. Już milion wyjechało do Anglii, rodzić dzieci wszystkim tylko nie polaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrajców czeka kara. Jam jest synem narodu Polskiego i znam swoją historie doskonale. I swego czasu żaden naród nie miał w sobie tyle męstwa co Polacy. I wy dzisiaj panie drogie macie szczęście by egzystować z synami tych wielkich żołnierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest wolny robi co chce mi się niektóre murzynki podobają jak się którejś murzyn podoba jej dupa robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają obowiązek moralny rodzic małych Polaków ! Nie murzynów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyś jest co najwyżej debil. Polki wolą czarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna_muzynka
Za fotki fiutów odsyłam zdjęcia swojej pipki:-) Smof@myself.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają obowiązek moralny rodzić dzieci murzynom. Jako wynagrodzenie za kilkaset lat rasizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wola czarnych ? Lewacka cipo. Na własne oczy widziałem ile wspaniałych pięknych Polek protestowało przeciwko islamskiej dziczy. To są prawdziwe Polki i patriotki. Niedługo lewactwo zostanie zniszczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma czarny kolor skóry do islamu ty idioto? Skoro większość islamistów to biali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 1:23 ty facet czy kobieta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że te dziewczyny trzymały transparenty Polska dla Polaków a pozatym wieku murzynów wyznaje islam ! Oj lewacy kwiczycie bo koniec jest bliski :D i właśnie młodzież jest teraz najbardziej konserwatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki dla Polaków Polacy dla Polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem że co 3 dziecko rodzone przez polkę z Anglii jest od ojca innej narodowości takich dzieci będzie już około 30 tys z murzynami może być nawet 10tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zwykle k***y. Niech tam zdechną w tej angli. Życzę im żeby zostały zgwałcone przez ciapatych albo murzynów :) dobrze że takie k***y wyjechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że ten najazd ciapatych to kara za obłudę :) oj będzie się działo na zachodzie. W Szwecji już kobiety boja się wychodzić z domu. Tak samo we Francji :) a takim wielbicielkom murzynów to życzę żeby zostały zgwałcone i pobite przez jakiegoś dzikusa. Ciekawe czy dalej będą ich tak uwielbiać. Ale prawda jest taka że Szwedki w ogóle nie zadają się z murzynami i arabami. Dlatego są tak często gwałcone bo to jedyny sposób żeby taki dzikus je zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety kobiety tego nie rozumieją. Zauważyłem że duża część kobiet jest lewacka. I o dziwo popieraja najazd islamistów na europę. Mężczyzni są raczej wszyscy zgodni że trzeba się przeciwstawic tym chordom. A przecież to kobiety są najbardziej zagrożone tą inwazja. Naprawdę nie ręczę za to co się będzie działo gdy przyjadą tu murzyni z afryki. Arabowie to jeszcze w miarę kulturalni ludzie. Owszem będą wymagać burek i szariatu ale najgorsza jest ekspansja murzynów z somalii i innych krajów. A najgorze jest to że wieku murzynów wyznaje islam. Jeszcze zapłaczecie gorzkimi łzami Poleczki jak będziecie gwałcone i zabijane przez islamskich murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś czytałem że co 3 dziecko rodzone przez polkę z Anglii jest od ojca innej narodowości takich dzieci będzie już około 30 tys z murzynami może być nawet 10tys Co za bzdety wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten nie zapyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na p****lu biała na czarnym wygląda super ten kontrast pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naogladał się dzieciak filmow dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×