Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
wczoraj arab z francuskim paszportem zg****il Polke w Krakowie. Macie teraz swoich egzotycznych bohaterow.Zreszta szkoda sie produkowac. Madra kobieta z porzadnej rodziny nigdy nie spojrzy na murzyna czy muslima. Tylko jakas patologiczna. U mnie na wsi dwie dziewczyny maja potomkow z romami. Oczywiscie cala wies je pietnuje i uwaza za k***y. I dobrze ze tak jest. Trzeba takie cos pietnowac. Oczywiscie cyganscy tatusiowie zostawili te panienki na lodzie i teraz sa samotnymi matkami z malymi cyganami. Tak konczy sie egzotyka :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stop islamizacji Europy. Stop nie chcemy tutaj ich chord! musimy stanac w obronie naszej nacji musimy przeciwstawic sie tej fali imigracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej doście wyżej 😴 dajcie spokój zaraz znajdzie sie idiotka ktora Polak nawet nie cche ruszyc a murzyny i araby ruszaja :D:D:D.. Polak ma godność i nie pojedzie na babie nawet po tym jaj jej flage na łeb zawinie :classic_cool: bo to tylko chańba dla polskiej flagi :D znam bardzo duzo dziewczyn i zadna nie chce murzyna i ma wyj****e na jakies kontrasty a gdyby jej chlopak kazal albo pozwolil i przyprowadzil murzyna potraktowalaby go gazem i zerwala z takim frajerem :classic_cool: kobiety to nie d***** :classic_cool: zaraz sie zacznie pisanie ze mamy male penisy :D:D:D:D:D i zazdroscimy ... j333bane rasistki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie bedziemy patrzec jak brudasy gwlca nasze zony matki siostry! Beedziemy organizowac milicje i obronimy was! Musimy bronic naszego stada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie nigdy mi sie murzynki ani mulatki nie podobaly :) ewentualnie chinki i inne azjatki ale i tak wole przedstawicielki mojej rasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjatki sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może eskimoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjatki sa lepsze od przer****nych polek :classic_cool: nawet muzulmanki sa lepsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttps://www.facebook.com/Jaram-się-czarnymi-kolesiami-1481002368878314/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ty worze na sperme zarażoną HiV :classic_cool: nie masz się czym chwalić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.28 Polki mają obowiązek moralny rodzić dzieci murzynom. Jako wynagrodzenie za kilkaset lat rasizmu x x Twoja matka nie urodziła dziecka murzynom :classic_cool: więc nie p*****l debiilu :classic_cool: albo debilko... kontakt z psychologiem sie przyda :D:D:D to ze cie kazdy wysmiewa ci nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rasizm byl jest i bedzie :classic_cool: pie3rdolnij barana w sciane szmato głupia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylu debilow w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil to twoj ojciec przer****ny kaszalocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.28 Polki mają obowiązek moralny rodzić dzieci murzynom. Jako wynagrodzenie za kilkaset lat rasizmu He, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam gdzies że jest to rocznie tysiackilkaset dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahahhahah no skoro mowisz podaj źrodło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiąc z niedużą końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elila32
Nie lubie uogolniac, ale spotykam sie obecnie z czarnym mezczyzna. Kolor skory nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, mimo to jakos nigdy nie ogladalam sie za czarnymi. Mysle ze innosc pociaga i dlatego Polki i nie tylko leca na Arabow i Murzynow....Tak samo Polacy marza o mulatkach, azjatkach. Nie lubie byc oceniana jako latwa panienka itd ale oczywiscie kazdy ma prawo do takiej oceny. Tylko ze kazdy przypadek jest inny. Ja akurat sie zakochalam i kolor skory to sprawa drugorzedna, postanowilam zaryzykowac zwiazek i mezczyzna z ktorym jestem traktuje mnie jak ksiezniczke, jest romantczny, bardzo mnie szanuje i czuje sie kochana. Bylam w zawiazkach z Polakami i byly to bardzo nieudane zwiazki...dajcie mi Polaka, ktory dobrze traktuje kobiete, a zamienie mojego na Polaka, zycie byloby latwiejsze, ale to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piszesz a wiadomo na co poleciałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elila32 dziś Nie lubie uogolniac, ale spotykam sie obecnie z czarnym mezczyzna. Kolor skory nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, mimo to jakos nigdy nie ogladalam sie za czarnymi. Mysle ze innosc pociaga i dlatego Polki i nie tylko leca na Arabow i Murzynow....Tak samo Polacy marza o mulatkach, azjatkach. Nie lubie byc oceniana jako latwa panienka itd ale oczywiscie kazdy ma prawo do takiej oceny. Tylko ze kazdy przypadek jest inny. Ja akurat sie zakochalam i kolor skory to sprawa drugorzedna, postanowilam zaryzykowac zwiazek i mezczyzna z ktorym jestem traktuje mnie jak ksiezniczke, jest romantczny, bardzo mnie szanuje i czuje sie kochana. Bylam w zawiazkach z Polakami i byly to bardzo nieudane zwiazki...dajcie mi Polaka, ktory dobrze traktuje kobiete, a zamienie mojego na Polaka, zycie byloby latwiejsze, ale to nie takie proste. X Sama napisała :D:D Polki lecą więc ma czorny w czym wybierać a ty do czasu bedziesz traktowana jak ksiezniczna dupa ci urosnie albo zaciazysz :D i czorny jak wungiel zniknie jak opal w piecu :D zar prysnie bo wegiel sie wiecznie nie pali :D a ty zostaniesz z czornym bachorem bez perspektyw :D bo bialy zly cie nie bedzie chcial bo sie hiva bedzie bal mimo ze nie bedziesz zarazona zawsze mozesz twierdzic ze zg****ili cie somalijscy piraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec gadka szmatka tyle warto jak teksty ze Polacy nie maja duzych penisów :D:D:D ten temat jest wart tyle co ludzie wypowiadajacy sie tutaj :classic_cool: temat wypełniony Rasizmem szykanowaniem białych ale oczywiscie znajda sie obrączycie tych którzy sa setki lat przesladowani :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni po prostu są nie tylko dobrze wyposażeni ale też są lepsi jeśli chodzi o te sprawy:) Ta rasa generalnie tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKate
Gwałcą europejki dlatego że to inwazja. Swego czasu jakiś imam się wypowiedział przecież publicznie na ten temat. Chcą siłą zapładniać kobiety aby przynieść zagładę naszej cywilizacji. Przecież to dzicz, moja siostra pracuje w Niemczech niedaleko takiego obozu. Boję się o nią, zwłaszcza jak mi opowiada co tam się wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni po prostu są nie tylko dobrze wyposażeni ale też są lepsi jeśli chodzi o te sprawy :) Ta rasa generalnie tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×