Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość gość
białe na czarnym koniu super wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się wygląda to naprawdę super seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejasz to wszędzie idiotko o tym mężu i murzynie debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:07 akurat będziesz wiedział. Znałam taką co się z miejednym zadawała a teraz ma narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p****y tu w wiekszosc***isza pedaly marzace o czarnym k*****e :classic_cool: upp srup ty chooory pojjjjjeeeeeebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarny facet ciekawe urozmaicenie dla naszych kobiet i parek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja won pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dla ciebie
gość wczoraj czarny facet ciekawe urozmaicenie dla naszych kobiet i parek x zj3bie i zoofilu :classic_cool: jakim prawem k*****iuuu wypowaiadasz się w imieniu innych osób których nawet nie znasz :classic_cool: każda k***a tobie podobna i jej opinia nie ma znaczenia :classic_cool: pusty cepie bez szkoły won ciagnąć czarne jaja gwałciciela twojej kobiety d***** :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie fanfazjowalam o czarnych. Ale ostatnio zobaczyłam takiego na saunie. Co za ciało i penis?! Zwisala mu między nogami taka gruba masywna kaszanka. Coś niesamowitego. Napatrzylam się na niego ile moglam. Potem pod prysznicem palcowka.odjechalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma czarnego kolegę w pracy. Przyjechał na delegację z Francji. Często to zapraszamy. Chcielibyśmy iść z nim do łóżka ale nie wiemy jak mu to zaproponować. Bardzo mnie podniecają jego duże wargi, czarne włosy, duże szerokie ładne dłonie, wypukłe posladkimi wypuklosc w nogawce spodni zawsze po prawej. mąż ma mu zaproponować że mOze mnie przelecieć w jego obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie polecam analnego z murzynem bo przez tydzień sie nie wysrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i czarni maja w sobie taka dzikosc i to nas kreci, ale ja jednak wole bialego faceta z klasa. A to zdecydowanie przewaga bialych panow. Reasumujac numerek z czarnym tak ale na staly zwiazek tylko Europejczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo czarny to tylko na numerek ktoś robić musi a do roboty są lewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. Baby to hipokrytki.. Murzyny tylko potrafia robic dzieci a do roboty lewe rece. Zreszta gdyby byli tak inteligentni i pracowici jak my, stworzyli by taka cywilizacje jak my. A co oni maja? glod smrod i ubostwo. Zreszta szanujaca sie kobieta nawet nie spojrzy na asfalta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania naukowe wykazaly ze ludzie szukaja partnera w przedstawicielach wlasnej rasy i kultury. Na przyklad zadna kobieta marzac o slubie nie wyobraza sobie murzyna tylko bialego faceta. Tak samo myrzynka murzyna a chinka chinczyka. Nawet w kraju tak multikulturalnym jak francja zwiazki bialych kobiet z murzynami nie sa czeste. Oczywiscie zdarzaja sie aczkolwiek jest to pewien margines. Ja jako facet tez nie poslubilbym ani azjatki ani murzynki mimo ze tzw numerek wchodzi wgre szczegolnie z azjatka. Mysle ze takie tematy sluza temu zeby wzbudzic w nas zazdrosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up mysle ze jestes debilem ;):) ciekawe dla kogo m abyc ten czorny framcuz dla tej Polskiej szmaty czy dla jej meza :classic_cool: biseksa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem chyba ze 20 murzynkami wszystkie wolą białych facetów ciekawe czy tylko o kasę chodzi jedna pisała że czarni absolutnie bo źle traktują kobiety kłamią na potęgę itp. nawet dzisiaj jednej się pytałem biały czy czarny facet odpisała biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że mieszanie ras jest wstrętne. Takie dzieci to bardziej są czarne niż białe. Jest to degradacja rasy białej. Mamy tylu fajnych miłych Polaków. W tym kraju jest prawie 40 milionów ludzi. Myślę że nie trzeba szukać faceta z innej kultury. Pochodzę z konserwatywnej rodziny i nigdy nie związała bym się z czarnym. Biali z białymi a czarni z czarnymi. Taki jest porządek świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda szanująca się kobieta powinna związać się z obcokrajowcem, najlepiej Murzynem albo Arabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabem nie byle katolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy normalny człowiek (nie tylko kobieta ) szuka partnera w swojej rasie. Tak już jest. A te co związały się z murzynami to margines i brak odpowiednich wzórcow. Dziwię się wam bo ja nigdy bym nie chciała iść do łóżka z czarnym. Mi u faceta imponuje intelekt i elokwencja. Może jestem stereotypowa ale murzyni i arabowie kojarzą mi się z chamstwem i brakiem kultury. Nawet wizualnie przystojny biały mężczyzna bije na głowę czarnego. Nie ma to jak biały dobrze zbudowany facet z włosami na bok i z zarostem. Taki typ beckhama. Więc nie idealizujcie już tych dzikusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest dzikusem to biali. Wątła budowa, niscy, brzydcy. Wygladają jak dzieci przy czarnych facetach, nie wspominając już o sprawach łóżkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każda szanująca się kobieta powinna związać się z obcokrajowcem,x hahahahahahahahaahahahhahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahax x najlepiej murzynem albo arabem x hahahahahaahahahahahahahhaahahhahahahahaahhaahhahahahahahahaahahahahhahaahahahaahahhaahhahaahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha karwa ale to głupie hahahahahahahaahahaahahhahaha podaj swoja płeć hahahahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nikomu nie bronię każdy robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHHAAHAHAH jak dzieci przy czarnych hahahahhaahahahahahahahahahahah hahahahaahhahahahahahahha haahahahahahahha .... karwa.. moze jestes murzynem i nei miales dawno polki na ******iu deklu hahahahahahahahahahaha bo az zal tego czytac hahahahahahaahhahaahha poy****a istota hahahahaahahahahahahahhhaahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspominając już o sprawach łóżkowych... a tu jak doj****e hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahaahahhahahahah no idiota hahahahahaahhaahahahahahahh hahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a murzyni są tacy piękni ? Wyglądaja jak małpy. Spojrz na ulice ilu fajnych facetów chodzi. Wiadomo że zdarzają się brzydsi i ładniejsi ale jak wszędzie zresztą. Byłam kiedyś w uk i widziałam jak to bydło murzyńskie i arabskie się zachowuje. Nigdy bym się nie zniżyła do takiego poziomu żeby się zadawać z takim elementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy polak jest murzynem w pewnym sensie czy to w Polsce czy na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahah a taki dziki arab czy murzyn kazdda polska koze w****** byle by zaspokoic swoje rzadze a POLAK Gónwa nie tyka :classic_cool: i tu pies pogrzebany.. szorstko i brutalnie jak głupota tych tzip co bredza takie brednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×