Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Białe kobiety, Czarni faceci

Polecane posty

Gość Zorro3
blackblack, opowiedz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ja naszla ochota i dlatego nas zostawila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLACKBLACK TOTALNIE KŁAMIE !!!!! Zadajcie sobie trud i prześledźcie jej wpisy. Ona kłamie i kręci tylko dlatego, żeby na forum wywołać zadymę. W innych wpisach jest cudowny kochanek pochodzi z szanowanej rodziny w RPA i ona mieszka z nim w Anglii i tam studiuje a on nawet doktorat robi, jej od niej sporo starszy. Tutaj wyjeżdża z innym jednym ,jedynym , niepowtarzalnym, który pochodzi z Nigerii, nie ma żadnej informacji, gdzie obecnie przebywa a ona twierdzi, że mieszka w kraju. Tak więc BLACKBLACK TO SPAMERKA, zaśmiecająca forum w celu siania nienawiści pomiędzy rasami, co ma odpowiedni paragraf w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest katolikiem. Opuściłam wczoraj forum, bo już było późno a dzisiaj wcześniej musiałam wstać. :) gość dziś - Faktycznie, są dziewczyny, które lecą tylko na jedno. Ale są też tacy faceci. Fajnie, że przynajmniej potrafisz o tym otwarcie powiedzieć. Ja nie krytykuję nikogo i za nic :) gość dziś - No właśnie. Prześledźcie. Gdzie napisałam, że pochodzi z RPA? Pierwsze słyszę :P W życiu nie byłam w Anglii i jestem teraz w Polsce, gdzie się uczę. Ale na pewno tutaj nie zostanę na zawsze. Zamierzam wyjechać za granicę choćby ze względu na reakcję Polaków, ktorzy widzą mnie z moim facetem na uulicy. Mój partner tak, robi doktorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blackblack, jesteś niespełnioną mitomanką, lepiej już nie wypowiadaj się.Uśmiałam się z twoich kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll l l l l l l l l l l l l ll l l ll l l l ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll ll ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l ll l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q Q Q Q Q Q Q Q Q Qrwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieraj tego czarnego palanta i znikaj w buszu, lepiankę zbudujesz dla pana i władcy i niech zrobi ci ze 20 kakaowych bachorów, blee, brzydactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, polskim chloptasiom internet na wsi podpieli i normalnych ludzi obrazaja. Takie chamskie wpisy az mnie prowokuja zeby zwiazac sie z ciemnoskórym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myslisz ze ktos sie tym przejmie? Dla mnie to mozesz sie zwiazac nawet z owczarkiem niemieckim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro3
Mi takie związki nie przeszkadzają wręcz podniecają:). Opowiadajcie dziewczyny jak to jest z czarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie przeszkadzają. Fajny trójkącik z czarnym i psem. Uważaj tylko, bo czarny poda psa do sądu, że wspólnie z tobą go wykorzystali.Każda okazja do wydarcia kasy przez nieroba jest dla niego sposobem na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z czarnym? Jeden jedyny raz w czasach studenckich. Święta nie byłam. Spróbowałam,właśnie żeby mieć rozeznanie i dziękuję. Egoizm, nie dbanie o moje przeżycia,wacek taki w normie w długości ale cienki i miękki. Inne moje strefy jakby nie istniały, tylko ciiipka i posuwanie. Tyle wrażenia, powtórki nie będzie. Może któraś z was tak właśnie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mam wrażenie ze opis powyzej dal ten sam rasista co pisal wczesniej? identyczny styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes glupia i stad to wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowałam w Niemczech i nawet biorąc poprawkę na to, że skład studentów był bardzo międzynarodowy, to zawsze obawiałam się pozauczelnianych kontaktów z kolorowymi. A Turków było tam dużo, czarnych raczej garstka, trochę też Azjatów i oni byli najsympatyczniejsi. Turcy- jednym słowem- nachalni względem kobiet. Czarni - jednym słowem- jęczący, że poszkodowani i im należy się Azjaci-jednym słowem- ciekawscy i zdyscyplinowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czarni tak nie kręcą i nigdy nie byłam z takim.Mieszkałam niedawno z dziewczyną która przyprowadzała takiego jednego i twierdziła że jest super. Ten czarny straszliwie śmierdział, czuć było jego obecność, mieliśmy jedną łazienkę i to mi przeszkadzało. Moim zdaniem chamsko się z nią obchodził. Pozwalała mu się czuć jak w domu. Chodził po mieszkaniu nago albo w samych bokserkach i tu muszę przyznać że był seksowny. Był wysportowany a jego pokaźny penis wyglądał bosko , podniecał mnie. Jednak nie chciałabym mieć go w sobie bo jestem drobną kobietką i boję się tak dużego członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie penisy lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ten mi się podobał, wyglądał interesująco. Mam chłopaka i nie zamierzam go zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile centymetrów ma jego penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mierzyłam, ale spory. Widziałam go również w stanie erekcji.Gdybym miała strzelać to 20?21? cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym skorzystała mając taką możliwość jak Ty. A robilas to kiedys z czarnym, mozesz cos o tym powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o swoim chłopaku bo jego miałem na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , czarni jakoś mnie nie obchodzili. Na niego dopiero zwróciłam uwagę. Fakt że w jego obecności byłam podniecona ale swojego faceta bym nie zdradziła, NEVER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdybyś była wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałem się o wielkość penisa twojego faceta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 12cm i mi to wystarcza. Ciężko powiedzieć, gdybym była wolna? Jego rozmiar trochę mnie przerażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×