Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
Słyszałem, że szefem organizacji zwalczającej kosmitów na ziemi był Józef Oleksy .. a teraz nie wiem kto przejął stery skoro on zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka logika? gdzie ty tu widzisz logike? masz sie za harriego seldona drugiego? logika mi podpowiada, że nurzasz sie w paradoksach i nieścisłościach. zło nazywasz prawem i implikujesz ztego, ż jest dobrem. niezgode na (zło---->prawo--->dobro) uważasz za bezsens bo niszcząc zło niszczymy dobro czyli prawo. gdzieś ty sie kształcił? w katowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobro nie wynika z prawa. handel nie wynika z monopolu. wszystkie te twojoe wywody to jakieś rzygowiny pomieszane z urynom. imperium rzymskie było dobre bo było złe. Ja rozumiem, że obcy cie jest ten dualizm ale nie przesadzaj z tymi wnioskami. Prawo przede wszystkim służy prawodawcom. a jeżeli jest to mała grupa osób to nijak nie mogę sie w tym dopatrzeć pozytywnych aspektów dla społeczeństwa choćby nawet miało z tego prawa chwilowe korzyści. bo wszelkie korzyści z natury takiego stanu nierównowagi muszą zostac przejete przez prawodawców dążących do zmonopolizowania władzy oczywiście w imie dobra społecznego rozumianego właśnie tak zawile jak ty to przedstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt: nie: ma: monopolu: na: wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pie, edol, nie cokolwiek wszelkie teorie będą o du, pę potłuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Co tu tak cicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się, ze wsadzam billowi Gatesowi metrową strzykawkę ze szczepinką w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
To był sen erotyczny :o ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
:D tylko taka opcja mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
A mnie czeka jeszcze dzisiaj nocna wyprawa do lasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijon tichy
gameover dziś denerwujesz mnie x Bardzo łatwo cię zdenerwować. Trzeba by chodzić na palcach wokół ciebie, żebyś się nie zdenerwował. Cokolwiek się powie, co nie mieści się w twoim postrzeganiu rzeczywistości, wywołuje u ciebie zdenerwowanie. I niby czemu Tichy, mi nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzisiaj cie porwią? czemu nocą chodzisz do lasu? z psami? ile masz tych psów? mieszkasz na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ty. myślisz, że śledzą cię pieprzone służby? nikt cie nie śledzi, bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
W mieście ,mam dwa doze psy . myślisz ze by się pierwsze kapnely ze cos tam jest , bo ja głupia boje się latarka świecić żeby nie zobaczyć czegoś co bym nie chciała:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę po Twoich wpisach na kafe; nie śledzę Cię, ale jesteś tu pierwszym paranoikiem, przecież widać, myślisz, że trzeba być prorokiem, żeby to orzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Mam za bardzo bujna wyobraźnię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
A czemu to zależy? Od czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Przypominało mi się ze tu jest obserwatorium astronomiczne może się nie skusza tu latać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie pyatm żeby ocenić czy ci kosmici są gdzies w pobliżu mnie:) mógłbym pojechać i zbadać sprawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ty jesteś mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×