Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

daj se siana eRka. trolle walą drzwiami i oknami. niektórejuż nawet uważają, że to ja założyłem topik i bez jego czytania twierdzą, że "wszystko łykam" chociaż już nawet autorowi nie uwierzyłem w ten raport. ale troli to nie boli:D trole działają w kupach i uwielbiają smród. odpuśc se:) ale dzięki za obronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Nie dziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i ty myślisz, że ktokolwiek chciałby z tobą dyskutować o tych wszystkich teoriach?" xxx myśle że jestes c**a...sorki ale tylko taka mysl mi przychodzi do głowy jak cie czytam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla przecież, go nie raz właził na rozmaite tematy i tam wykładał swoje credo kto zaoponował, ten był od razu nazywany idiotą to nie ma znaczenia, kto gdzie włazi nie ma też już znaczenia, czy on chce rozmawiać, czy nie wtedy chciał, teraz nie chce jedno co zawsze chce, to bluzgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gfsdgsdfgsdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover wczoraj "No proszę, chamstwo wyłazło pechowiec.gif" xxx zamknij morde bo ci w nią wsadze kootasa x :D żenujący prostaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydraulik potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfdfsfdsds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
gamoń nie mageower łasiu cwancygan ktoś tu miał rację pisząc że z brok macie ten sam zespół shizy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o reptilian. barack obama jest jednym z nich, podobnie jak był nim tony blair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Jak juz się podszywasz to pisz po polsku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Ciekawa teria...na temat Baracka Obamy. Gdzieś czytałam,że jest on "maind controller'- co chyba widać- bo jest tak " uroczy", "dowcipny" i " przekonujący". Co do Blaira informacja z kilku źródeł,że jest On rasy "innej". Najprawdopodbniej reptylaińskiej- jednen Świadek Davida Icka to potwierdza także. Mnie fascynuje coraz bardziej zarysowująca się rozgrywka 'finasowa" na świecie. Kraje europejskie zaczynają zdawać sobie sprawę, że będą musieli dokonać wyboru, albo wspierają Rosję i Azjatycki Sojusz BRICS- SPÓJRZCIE Niemcy, Francja i częściowo Angia nieśmiało mówią o BESENSIE sankcji wobec Rosjii- lub wspierają Stany Zjednoczone i zbrodniczą kabalistyczną frakcję Illuminati, za którą faktycznie kontroluje politykę Stanów Zjednoczonych w tej chwili. Wolałałbym by Polska dołączyła do BRISC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Przepraszam za błędy i przejęzyczenia w moim poprzednim poście-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Gdyby spojrzeć na sytację na świecie to widać wyrażnie,że zbrodnicze siły masonów, illuminatów,kabalistów żydowskich i innych zbrodniarzy wyraźnie słabną. Pewne źródła podają,że ISIS to organizacja stoworzona głownie przez jezuitów, i ich odłąm CIA. Zbudowali ją głownie finasując dobrze płatnych najmeników. Ponoć CIA, i jezucki odłam stoi za zamachem w Paryżu, który był operacją" flase flage"- podobną jak zbużenie WTC- chyba nikt normalny, nie uwierzy,że to samoloty spowodowały zawalenie się tych konstrukcji- samolty to był 'show' dla mas,że napiszę to tak dosadnie. Pewnie prawda wyjdzie na jaw, i okaże się,że mnóstwo małych ładunków wybuchowych zostało zdetonowanych by zburzyć te kontrukcje. Podobnie zamach w Paryżu- nasuwają się następujące pytania: Dlaczego komisarz nadzorujący to śledztwo popełnił 'samobójstwo" Dlaczego napsatnicy byli zamaskowani, i ubrani jak agenci wywiadu, a później pokazali twarze. Dlaczego nie było krwi przy zastrzeleniu policjanta, nie było także 'odrzutu' ciała. DLaczego dzwięk był tak wyraźny i 'czysty'....można się doszukiwać wielu innych sprzeczności. Wygląda to na wyrezyserowaną akcję, tak samo jak 'wirus Ebola' który miał być pretekstem do masowych zaszczepień....ale już nie wychodzi ta tragifarsa-:) Ludzie przestają wierzyć bezapelacyjnie mediom i miedialnym 'teatrzykom' próbującym siać zastraszanie. Oczywiście teatrzyk w Paryżu ma przyczynić się do zabrania następnych praw obwywatelskich, do coraz większej inwigilacji i kontroli....tak jak kamery są niby dla naszego 'dobra' a ich ilość na przykład w Londynie jest paraniczna... Jednak Chyba powoli...coś się zmienia, Spójrzcie na Jordanię. Pewne państwa, rządy zaczynają sprzeciwiać się kryminalistom masońskim. Może to co mówi Kobra jest prawdą. I PRZEŁOM jest coraz bliżej. ODWAGI zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można postawić jeszcze inną tezę że całe te teorie o wszechwładnych masonach, iluminatach, grupach, jezuitach, reptilianach i kim tam jeszcze zostały ludziom podsunięte by zneutralizować gniew, oburzenie siedzą tacy w necie i onanizują się reptilianami zmieszanymi z masonami nic nie robią, na ulicę nie wyjdą, ale czekają na PRZEŁOM który jest blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Myślę,że 'wyrwanie' mas z matriksa byłoby naprawdę trudne. Może gdyby ludzie na MASOWĄ skalę wyłączyli telewizory i 'włączyli' myślenie. Na dobrą sprawę to przysłowiowa GARSTKA wierzy w tzw. terie spiskowe, czy jakiekolwiek inne teroie nie zgadzające się z 'oficjalną wersją' świata. Jakolwiek by na to nie spojrzeć to wszyscy wielcy NAUCZYCIELE wliczjąc w Jezusa, Buddę mówili o tym,że to MY mamy się zmieniać, pracować nad sobą.....Budda powiedział:" Stań się zmianą jakią pragniesz widzieć na świecie" A teraz wyobraź sobie,że ludzie MASOWO zmieniają swoją świadomość wewnętrzną. Swój sposób myślenia, działania...medytują- czy myślisz,że ziemia nie byłaby w jednej sekundzie inną planetą? Zgodzicie się jednak,że to utopia? Być może warto się zbunotwać, walczyć - ale jak jest się ZJEDNOCZONĄ wspólnotą i ma się trochę wyższą świadomość, bo inaczej ta walka może zakończyć się tak jak rewolucja francuska, która miała hasło wolności, równości, braterstwa a skończyła się jak zawsze-masowymi rzeziami. I terrorem politycznym. Czas być może dojrzał by zacząć pracować nad wnętrzem. bo wnętrze jest odbiciem tego co się dzieje na zewnątrz....Ale czy MASY są zdolne do tego. Szczerze wątpię, stąd może taka pomoc z zewnątrz-:)Wierzę jednak,że ta pomoc ' z zewnątrz' WYNIKA z tego,że jest tak duża liczba na ziemii ludzi ŚWIADOMYCH...i ta liczba sprowokowała impuls ze ŹÓDŁA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
ŹRÓDŁA oczywiście, bo jeśli jesteśmy w trakcie przemian planetarnych to chyba oczywistym faktem jest to,że impuls do tego wyszedł ze źródła wszelkiego bytu....jakolwiek to nazwać.Jendakże nastąpiło to w tym momencie historii.Więc w tym momencie ISTNIEJE na ziemii wystarczjąca liczba ludzi gotowych na zmiany, i pracujących by pomóc tej transformacji. Myślę,że bez udziału tych ludzi żadne zmiany nie byłyby możliwe....ponad to my także przyczyniamy się do tych zmian. Możemy medytować- jest to OGROMNĄ planetraną mocą- gdy robimy to wspólnie. Zanim wyjdziemy na ulicę-możemy popracować nad tym by starć się kontorolować emocje- szczególnie te NISKO wibracyjne, jak starch, nienawiść, negatywne przekonania,zawiść, chciwość....itd.....w stronę- harmonii, spokoju, nadzieii. Możemy poracaować nad systemem postrzegania. I myślenia właśnie- by nasze myśli, które tworzą świat wokół były spokojne, pozytywne,nieosądzające. Możemy próbować uczyć się patrzenia na daną sprawę z wielu punktów widzenia...nie tylko schematycznie. A wreszcie możemy więcej czasu spędzać z ludźmi,których kochamy, z którymi czujemy się lekko. Możemy także ograniczyć lub uciąć relacje toksyczne.I ładować się poprzez kontakt z naturą-:) To są te małe-wielkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ah kurde nie mam czasu na dyskusje :( dobrze piszesz, ale to walka Dawida z goliatem :( będę wieczorem. Jak by co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie teorię zostały nam podsunlete:D luz a kto je nam podsunął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NTP czyli Naczelny Tajny Podsuwacz kocie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie w chmurach a dostaniecie z dołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×