Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
A ja słyszałam że kosmici swoją tajną bazę mają w Warszawie przy ulicy wiejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakich chmurach? każdy średnio rozgarniety człowiek widzi co sie dzieje na świecie obecnie. Reszta albo jest beneficjentami tych machloi albo są to ludzie ograniczeni umysłowo przez nadmiar przyswajanej propagandy i klamstwa. więc nie mow mi o chmurach i wróć jak otrzeźwiejesz z tej maligny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chamsko sabotowanego topiku jeszcze nie widziałem. MOteracja działa zakulisowo. sie kurfa ubeckie metody wkradły do procedur jepanego o2 widze. a może to bliskość micro softu tak wpłynęła na ich "inteligencje":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 postów na przecpchnięcie 13 pechowy niby? kurfa żarty sie was trzymają przychlasty skurfiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare osób sie wreszcie wkurfi na was skrzykną się i was czeka pozew zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Nie ma sprawy ja tez tu tylko się przywitać wpadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geremofer czy jak tam ty normalny nie jesteś i chodzi o treści jakimi się posługujesz i o tok myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 σgαяηιנ ѕιę ! ι ωуριєятαℓαנ иιкт ¢ιє тυ иιє кσ¢нα:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie jestem kurfa normalny i nie chce być. Nie pasuje to wypiertalaj gównojadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_®
Ale patrz jakie szmaty, żaden nie napisze z nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie maja metody. przychodzi niby z ulicy zwyczajny obywatel oburzony naszym zachowaniem i zatroskany zdrowiem psychicznym. mąciwody, szpiedzy i kapusie. jakby miał niebieski nick to można byłoby sprawwdzić jego konsekwencje w głoszonych poglądach. Ale, że działają na zlecenie to takiej konsekwencji się nie doszukasz. PLatni spece od czarnego PiaRu prawdopodbnie powiązani bezpośredni z właścicielami tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze są tam gdzie trzeba. Na topiku frankowiczów, nieazadowolonych polaków, tutaj. ręce pełne roboty. Mają rzekomo dwa zarzuty 1) co do merytorycznosci wywodu 2) Osobista zemsta za np moje chamstwo bzdura. element kamuflarzu. jak sie jeden sypnie to automatycznie bierze się drugi za przwdziwy. to pierwsza linia obrony. później dobierają ci sie do dupy poprzez wpływy i naciski we władzach lokalnych i sadownictwi. mogą sie też zdarzyć wyppadki dające do myślenia. nstępnie dają ci do zrozumienia, że twoi bliscy są zagrożeni przez twoje dyrdymały. jest jeszcze milion sposobów aż do zabójstwa i fałszywych zarzutów na podstawie spreparowanych "dowodów" I ja tez tak skończe. Ale kurfa problem polega na tym, że mnie denerwuje jak ktoś mnie straszy. i tego nie przeskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już powiedziałem. Jak coś złego spotka moich bliskich na skutek ich metod (a będę o tym wiedział) to żebym miał gnić w pierdlu 20 lat to jak wyjde będą ukatrupieni. żebym miał na to poświęcić reszte życia, zginąć sam a nawet z niewinnymi ofiarami. Zemsta będzie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Każdego cos wkurza a oni to wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
A teraz ja wyjde na podlizucha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? spoko. po części mają rację. Każdego podejrzewam ale to nie paranoja tylko ostrożność:P Którą zresztą ostatnimi czasy olałem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
No ale temat znowu rozwalili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×