Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiście foreverslim działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy foreverslim takich problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o Forskolinie. Dla mnie to bardzo fajny środek. Naturalny nie mam też na niego uczulenia (a mam na wszystko prawie) i jeszcze pozwolił mi uwierzyć w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o Forskolinie. Dla mnie to bardzo fajny środek. Naturalny nie mam też na niego uczulenia (a mam na wszystko prawie) i jeszcze pozwolił mi uwierzyć w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Forskolin zawiera wyciąg z forskoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzcie żadnych tabletek to niezdrowe. Przetestujcie sobie plastry na odchudzanie Catch Me patch me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi to ciekawie. Gdzie te plastry można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje zamówiłem na stronie internetowej normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie napisali że dają jakąś gwarancje jakości czy coś takiego. Interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mo udało się sporo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 .Dieta jest smaczna i zdrowa a posiłki proste w przygotowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskulla88
A u mnie także wygodnadieta i jestem bardzo zadowolona, przejścia miałam rózne z podobnymi cateringami ale w końcu trafiłam na profesjonalistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może skorzystać z cateringu dietetycznego. Ja tak zrobiłam gdy kompletnie nie miałam czasu na gotowanie zdrowych rzeczy, tylko jadłam coś na szybko, a wiadomo, że to najczęściej było coś niezdrowego.. Moim wybawieniem wtedy okazała się dieta pudełkowa od lunabox, z której do dziś zamawiam jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Chcę się czymś pochwalić, schudłam 12 kg w dwa tygodnie. A to wszystko za sprawą mojego trenera i dietetyka, Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl serdecznie polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×