Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Jeżeli nie masz czasu na odchudzanie to automatycznie rezygnujesz z najlepszej formy pozbycia się zbędnych kilogramów, czyli regularnego uprawiania sportu. Jednak należy pamiętać, że również nic nie pomaga w tym jak zbilansowana i regularna dieta. Podstawą w tym przypadku jest jedzenie 5 posiłków dziennie w odstępach 3-4 godzinnych, które prowadzi do tego, że organizm nie odkłada zbędnych tłuszczy :). Zdaję sobie sprawę, że o takie odżywianie będzie Ci bardzo ciężko, bo wymaga to sporo czasu. Dlatego dla każdej zapracowanej chciałabym serdecznie polecić skorzystanie z usług www.foodie4goodie.eu. Jest to firma oferująca tzw. dietę pudełkową, gdzie dowożą Ci 5 posiłków dziennie mniej więcej za 40-60 zł/dzień o różnej kaloryczności i o różnych dietach (np. śródziemnomorska, polska, czy sportowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jacież pie.r.d.z.i.e.l.e 60 zł na dzień na zarcie w pudełku? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj internet. Z produktów znanych w sieci najbardziej cenione jest foreverslim, ja straciłam na tych tabletkach 14 kg. Pisze o nim wiele blogerek, jest dużo wypowiedzi na forach. Tak rzeczywiście można skutecznie schudnąć. Trzeba tylko porządnie się zaangażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak 89% napisała taka osoba jak ty za jakieś 10 zł na godzinę. Z preparatów obecnie dostępnych na rynku sama wybrałabym Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja też polecam Foreverslim, może nie schudniesz z nim 30 kilo w miesiąc jak obiecuje konkurencja, i co jest nie możliwe do spełnienie, ale relane 5 kilogramów miesięczne z wysiłkiem i dietą jest do osiągniecia, mi właśnie udało się z nią schudnąć 14 kilogramów w okresie pełnej 3 miesięcznej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat używam zielonej kawy i jak na razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatjaMadzia
heh, jak tak się czyta te opisy, to te diety są tak dobre, że aż trudno uwierzyć. No ale z drugiej strony, można kupić dietę na dzień albo kilka i wtedy nie jest już wcale drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja n stosuje jakieś specjalnej diety. Po prostu mniej jem i nie jem po 18, do tego jakiś ****** naturalny suplement forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O słyszałam wiele dobrego o tym całym Forskolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też oprócz zielonej kawy pić Yerba Mate i herbatę czerwoną, one też pomagają lepiej trawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pić ale są też ekstrakty w tabletkach. Nie każdy jest w stanie pić zielona kawę bo w smaku jest średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tyle ile ja schudłam dzięki Foreverslimowi to nie jakiś wielki sukces bo zrzuciłam 10 kg,Pewnie było by więcej gdybym stosowała się do zasad kuracji i regularnie ćwiczyła.Niestety zaniedbałam to ale uważam żę schudłam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już jakieś środki odchudzające to tylko naturalne. Takie jak Zielona Kawa, czy cga. Innych się boję to cała tablica Mendelejewa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci moją Panią dietetyczkę, która opracowuje indywidualne diety przez internet, nie musisz nawet wychodzić z domu. Ja też nie mam zbyt wiele czasu i dla mnie przygotowała posiłki szybkie, gdzie nie muszę siedzieć dużo w kuchni :) polecam Ci ją http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci moją Panią dietetyczkę, która opracowuje indywidualne diety przez internet, nie musisz nawet wychodzić z domu. Ja też nie mam zbyt wiele czasu i dla mnie przygotowała posiłki szybkie, gdzie nie muszę siedzieć dużo w kuchni :) polecam Ci ją http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci moją Panią dietetyczkę, która opracowuje indywidualne diety przez internet, nie musisz nawet wychodzić z domu. Ja też nie mam zbyt wiele czasu i dla mnie przygotowała posiłki szybkie, gdzie nie muszę siedzieć dużo w kuchni :) polecam Ci ją http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidaw
dla mnie zieolna kawa do picia byla nie do zniesienia, za kazdym razem mialam ochote zwymiotowac po jej wypiciu. znalazlam wtedy swietnego jej zastepce czyli tabletki iqgreen ktore zamowilam i po miesiacu mialam 6 kg mniej, w sumie schudlam dzieki nim 20 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam innej zielonej kawy z tabletkach ale też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka001
brygidaw a jak było z twoim samopoczuciem przy ich stosowaniu? brałam kiedyś tabletki na odchudzanie i niestety czułam się po nich fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidaw
ja nie zauważyłam jakiegoś gorszego samopoczucia czy innych skutków ubocznych, w składzie są same składniki pochodzenia naturalnego więc raczej to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można iść do dietetyka ale naturalna suplementacja taką zieloną kawą w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśla
Przy dziecku to się nie ma czasu nawet podrapać, a juz nie mówiąc o jakiś specjalnych dietach, jadłospisach i skomplikowanym gotowaniu :D. Wiem przez co teraz przechodzisz. Kup sobie koktajle Mojito slim na odchudzanie. One są o tyle fajne że zastępują ci jeden lub dwa posiłki dziennie. Wystarczy wsypac saszetkę do kubka i zalać wodą :). Jesz mniej kalorii i szybciej spalasz. fajna rzecz dla zapracowanych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie na każdego ale u mnie CGA800 to nawet ruszyło już trochę wagi, a próbowałam już różnych rzeczy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiołek71
ja potrzebowałam jakiegoś suplementu z zawartością zielonej kawy własnie i wybór też padł na iqgreen:) w 2 miesiące schudłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak brak czasu to ciężko jest mieć jakieś dobre wyniki. Mimo wszystko można chociaż spróbować zmienić nawyki żywieniowe i ewentualnie wesprzeć się jakimś naturalnym multisuplementem typu zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma czasu na odchudzanie, to trzeba sobie zafundować coś gotowego a szybkiego dla leniwych. Ja mam bardzo podobną sytuację, ale za przykładem koleżanki z pracy przerzuciłam się na dania proteinowe ketoaktiv. Trzymam się wytycznych ze strony internetowej, jem tylko ich słodycze, w pracy zawsze mam te deserki albo zupki, na kolację omlety... I ekspresowo mi waga spada. Z tego co widzę, to głównie z brzucha :D co akurat bardzo mnie cieszy. 20 dzień na diecie i minus 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinapzn
ja wspólnie z przyjaciółką też zaczynam kuracje iqgreen:) razem razniej wiec oby wszystko poszlo po naszej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie byłam otyła, ale po ciąży trochę przytyłam i może nawet nie wyglądałam źle ( większy biust, pełniejsze biodra) ale to nie mój styl no i właśnie na Foreverslimie zrzuciłam to co sobie wyhodowałam podczas ciąży, wydaję mi się że to dobry środek szczególnie przy diecie, bo wzmacnia jej działanie, nie ma się takiego apetytu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×