Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Gość gość
Też polecam zieloną kawę. Nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chcąc zaoszczędzić na czasie spędzonym na ćwiczeniach sięgają po takie preparaty jak zielona kawa ze względu na jej naturalne właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałam się kiedyś odchudzać naturalnie ale niestety efekty były dla mnie zbyt słabe. Zostając przy naturalnych środkach sięgnęłam po zieloną kawe i od tego czasu efekty były bardziej zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie miałam podejście do zielonej kawy ale ani w smaku ani działaniu się nie sprawdziła za to biorę od miesiąca Novoslim i jestem zadowolona zrzuciłam już 4 kg, staram się nie jeść pieczywa choć dzisiaj już nie wytrzymałam i kupiłam 2 bułki ale zauwazyłam że właśnie po pieczywie mam wzdęcia i robię się taka opuchnięta no ale nie zdązyłam zabrać jedzenie do pracy musze się bardziej zmobilizowac bo myślę że jedzenie plus Novoslim może okazac sie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie Forskolinu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to dwa najlepsze środki na rynku to zielona kawa i teraz ten Forskolin, muszę sie lepiej z tematem zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Forskolin to multisuplement, ma w sobie dużo środków popularnie reklamowanych jako na odchudzanie, taka miesznaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałem dobre opinie o tym suplemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natchnąłem się na negatywne opinie o tym produkcie ale to tylko bezczelne oczernianie i reklamowanie innego środka przez firmę konkurencyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na odchudzanie zawsze się znajdzie :D Po pierwsze musisz trzymać się diety, nie jeśc byle co popadnie. Po 2 nawet 20-30 minut dziennie ćwiczeń daje efekt. Mogą to być ćwiczenia nawet przed spaniem :) na początku może być ci trudno z powodu zmęczenia po całym dniu, jednak potem będzie to dla cb codziennością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest łatwo zasnąć po ćwiczeniach dlatego ja ćwiczę w dzień po pracy. Ludzie myślą że tabletki za nich załatwią sprawę a to do tego ciężka praca jest jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą która bez sprawdzenia czegoś nie polecałaby tego, ale Foreverslim została przeze mnie przetestowana i mogę z czystym sumieniem napisać, że ten preparat działa po całej 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 15 kilo co jest dla mnie super zrzuceniem wagi, nawet o większej ilości nie myslę, a i przy tym nie miałam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przemawiają tylko naturalne produkty takie jak zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się pod tym podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pijacie Państwo tą kawę czy łykacie w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam i łykałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinia, aby cały proces odchudzania robic z głową, jak we wszystkim o wszystkim myśleć przed, bo błędy popełnione nawet przy odchudzaniu zawsze mogą odbić sie na naszym zdrowiu. A co do foreverslim to widziałam efekty i muszę powiedzieć, że pozytywnie się zdziwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie i na maja mamę zielona kawa działa świetnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest starszą kobietą i jej pomógł Forskolin, skoro jej pomogła to myślę że mi tez pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze tabletki to takie z wyciągiem z roślin podobno. Ja się zastanawiam nad tym całym Forskolinem. To ostatnio na topie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin jest świetny, dostałam go od mamy. Na początku się obawiałam i byłam sceptyczna ale jak zaczął działać zmieniłam o nim zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje jednak popularne tabletki slimcea które genialne przyśpieszyły moją przemianę materii. Schudłam 11kg a myślałam że to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki są tak popularne że wystarczy w google wpisać aby się dowiedzieć ze nie działają :/ Już wolę zaryzykować i zamówić zielona kawę wszędzie piszą że jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa to chyba najstarszy sprzedawany środek o najlepszej reputacji już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, sama używam tej zielonej kawy na odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dwa ulubione środki to Zielona Kawa i teraz Forskolin. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę nawet bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest ogólnie znana ze swojej skuteczności ale o tym Forskolinie też mi się coś obiło o uszy że dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pininka01
Najlepiej jest przejść na dietę vege, tym bardziej, jeśli nie mamy czasu na chodzenie na siłownię. Ja podjęłam wyzwanie 30 dni o którym pisali tu http://luxusportal.pl/pl/media-o-nas/prezentacje/vege Spodobało mi się i schudłam już prawie 10 kg od maja, czuje się zdrowa i pełna energii, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×