Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Gość gość
Niestety nic oprócz dobrego treningu tak nie pomaga. Ja ćwiczę 2 razy w tygodniu i biorę tabletki z Zieloną Kawa. na więcej nie mam czasu ale efekty są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nic oprócz dobrego treningu tak nie pomaga. Ja ćwiczę 2 razy w tygodniu i biorę tabletki z Zieloną Kawa. na więcej nie mam czasu ale efekty są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram nie ma nic lepszego niż zielona kawa i dobry trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie z tym zgadzam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie aby lepiej na weselu córki wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbona
Gdyby nie tabletki Foreverslim to pewnie za dużo bym nie schudła.Bardzo chciałam schudnąc na samej diecie ale niestety efekty nie były takie jakie oczekiwałam.A przy wsparciu tych tabletek odchudzanie było zupełnie inne i co najważniejsze bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam 3 razy w tygodniu po 20 minut. w tym temacie początkuję, ale to mój sukces :) Ćwiczę w domu, co się da - tak 10 - 20 min dzienne. Nie jem kolacji, schudłam 12kg. Mam taki własny kontrakt, umowę i trzymam się mocno. www.mojkontrakt.pl jak nie macie wytrwania w postanowieniach, wytrwacie malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno zielona kawa na jednych działa na innych nie. ja jestem w tej pierwszej grupie. Pozdrawiam szczęśliwców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta, ruch i moje nowe odkrycie Forskolin! Potrzebowałam wrócić do formy po urodzeniu Adasia i mi koleżanka doradziła. Bałam się trochę ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin jest całkiem niezły. Używałam na początku roku i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMoleda
Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBrunetka
Tabletki jak najbardziej działają. Biorę foreverslim od kilku tygodni. Spadek wagi dużym ale przede wszystkim mocne osłabienie głodu. Nie jem aż tyle, zadowalają mnie mniejsze ilości pożywienia, ogólnie wszystko zmienia się na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Forskolin, ostatnio kupiłam i jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Forskolin to bardzo dobra rzecz. Sama stosuje od niedawna i jestem zadowolona. Dobre jest to że nie posiada smaku bo wiele naturalnych produktów jest własnie w smaku obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niebezpieczne jest takie chudnięcie przecież z resztą wydaje się naciągane. Lepiej jest jednak mieć mniejsze efekty ale bezpiecznie niż zrobić sobie krzywdę. Polecam Zieloną Kawę stabilnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki to tylko dodatek do odchudzania. Tabletki to może 2-5 % całości. Reszta to dieta i ćwiczenia. Bez diety, podstwowych informacji o diecie, bez ruchu nie da się schudnąć. Dodatkowo warto znać zaawansowane techniki odchudzania. Takie techniki podaje na blogu http://fitnesowiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden sprawdzony sposób na nadwagę Ruch, dieta i zielona kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa to dobra rzecz. Nie tylko na odchudzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, próbowałam kilku różnych środków ale ostatnio trafiłam na reklame Forskolinu, zamówiłam i po miesiącu stosowania byłam zadziwiona efektami.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosska
zielona kawa to dobre rozwiązanie ale tutaj też są jeszcze inne dwie grupy ludzi - jednym smakuje, a drugim nie ;p ja na przykład miałam odruch wymiotny za każdym razem kiedy ją miałam wypić i nic z tego nie wyszło. szukałam więc jakiegoś zamiennika w postaci tabletek i ostatecznie zdecydowałam się na tabletki iqgreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też łykam kawę w tabletkach ale chyba z innej firmy w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFisia
Nie zawsze jest tak że odchudzanie jest łatwe i proste.Wszystko zaczyna się w głowie od zmiany podejśćia do odchudzania.A zmiany trzeba wprowadzać stopniowo i właśnie po to stworzono Foreverslim aby było nam łatwiej wprowadzać te zmiany a co za tym idzie odchudzanie jest troszeczkę łatwiejsze a spadek wagi większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest naprawdę niezła ale teraz furorę robi ten cały Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie sobie pomóc i przyspieszyć chudnięcie może warto oprócz diety skorzystać z jakichś zabiegów medycyny estetycznej? Ja tak zrobiłam i jedno w połączeniu z drugim świetnie zadziałało. Tylko trzeba znaleźć jakiś dobry gabinet w którym zabiegi są faktycznie odpowiednio wykonywane. Ja byłam w Klinice Odchudzania na Kabatach. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać dokładniejsze namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannanna
Dla tych co nie mają czasu, ja bym poleciła naturalne koktajle zastępujące posiłki. Moja znajoma z Francji na przykład poleciła mi LINEAVI, mówi, że udało jej się zrzucić 4kg w tydzień, bez efektu jo-jo! Podobno ten produkt robi prawdziwą furorę we Francji. Ich strona jest dostępna po polsku i jest napisane, że wysyłka jest na darmo. Jak spróbuje po Świętach i dam Wam znacie jakie były rezultaty! Program wygląda naprawdę ciekawie : http://www.lineavi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zielona kawe do picia ale nie mogłam znieść jej smaku. Kupiłam tabletki z wyciągiem i jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×