Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mia14

Zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks.

Polecane posty

Gość gość
Moim wybawieniem była kuracja debutirem, zawierającym maślan sodu. Wszystko się wyciszyło i nie ma przykrych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Gość itan

Ma debutir od mniej więcej dwóch tygodni. Przyniósł mi wielką ulgę i pomógł spokojnie przetrwać święta.Wcześniej świąteczne jedzenie zawsze kończyło się długą wizytą w toalecie. 

Kochani refluksowicze, czytajcie książkę napisaną przez autorke bloga refluksiara.blogspot 

ja po trzech tygodniach stosowania się do zasad z ksiazki jestem nowym czlowiekiem i zapomnialam o objawach. na refluks tylko ta ksiazka, nigdzie jeszcze nie spotkalam sie z taka wiedzą nt tej choroby. polecam. ksiazka zmienia zycie

Gość Refluks

Co za głupoty wypisujecie. Idźcie do lekarza a nie sami się leczy cię. Tylko lekarz pomoże 

Gość brzuszek
Dnia 6.02.2015 o 18:54, Mia14 napisał:

Witam, zmagam się z problemem zapalenia żołądka oraz refluksem żołądkowo - jelitowym. Jeśli jest Ktoś z podobnym schorzeniem to może wymienimy się informacjami dotyczącymi leczenia oraz diety. Zapraszam. Mia

Ja również cierpię  na zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks żołądkowo - przełykowy i do do tego przepuklina przełyku,/masakra/ obecnie biorę halicid 40 i stosuję mieszankę ziołową Gastrobonisan a także wodę Zuber. przedtem piłam miksturę z aloesu ale skończył mi się aloes i jest lepiej. oczywiście cały czas stosuję dietę a na noc biorę saszetkę 

gastrotuss, poniewaz mam kłopoty z zasypianiem z powodu refluksu, Pozdrawiam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować