Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Wilk pomaga Polskiej Akcji Humanitarnej

Polecane posty

Gość gość
wilk1946 dziś @gość dziś A kto to jest bo nie znam? xx Keller często nocami, jak żona bawiła u kolegi, zakradał się do pokoju córeczek i jak już się upewnił że śpią, a zawsze był pewny, bo do kolacji dorzucał im hydroxyzyne na mocniejszy sen, wskazującym i środkowym palcem masował je po pitkach. Robił to naprzemiennie, raz jedną córcie, raz drugą, jednocześnie drugą ręką obcierał spoconą i czerwoną twarz, szepcząc sam do siebie "jestem taki podniecony..." Keller nie mógł dać niestety upustu samemu sobie, gdyż jego członek odmawiał mu posłuszeństwa. Keller wierzył w zabobony Aborygenów, że każde zdjęcie zabiera fragment duszy i po tym jak sfotografował swoje przyrodzenie dla Misi, z niewielkich rozmiarów członka uszła dusza i z samego mikro zrobił się mikroflak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Cynik juz tu nie rzadzi tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk:):):)!!! Cynik moze sie tylko wypowiadac temat zostal zalozony. z wykorzystaniem mojego nicka w tytule wiec go przejmuje jak sie Cynikowi to nie podoba nie musi tu wchodzic:) Wlasnie ze zbieramy tutaj glosy tylko dokladnie wedlug mojego wpisu w czym popierasz wzialbyc cynika na wyprawe na Syberie??? wilk1946 dziś @Wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erozzzja obawiam się, że tylko wilczur wierzy, że wygląda jak Ragnar. Ba, wierzy to za mało, on jest o tym przekonany. Szczęśliwie jestem tylko skromnym pajacem i nie muszę wrzucać swoich obnazonych zdjęć w spodenkach, bo by mi galganki bylo widać. Ale obawiam się, że ktoś będzie musiał w końcu zadzwonić na pogotowie i poprosić żeby przyjechali z kaftanem bezpieczeństwa. Do Wrocławia oczywiście. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie W :) tak tylko pragnę zauważyć, że gdyby nie Ty, Twoja postać i to co piszesz..ludzie nie mieliby co robić ;) zauważ, że co drugi, trzeci temat jest o Tobie. Proponuję nie zwracać uwagi na "docinki" gdyż walka z chamstwem na Ero, jest walką z wiatrakami. No chyba, że lubisz być takim Don Kichotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladca lalek pisal u koke na temacie i zarywał do Magdy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku musisz Sie skoncentrowac bo znow napisales byka " powiec " ;) Nie pisze tego zlosliwie a z przychylnosci wierzac ze i wilka nauczy pisania. Chcac walczyc Nie mozesz byc jak kredek nieczytelnym popierdywaniem wiec zadbaj by Twoja wyrazistosc miala Nie tylko Ton ale rowniez i klase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władco l. ja nie podjęłabym się tego zadania. Patrząc na to, co wyprawia wilk, skończyłoby się to przejęciem przez niego karetki a kto wie, może i całej służby zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllllunia
My Master :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnaa jestem raczej świeżutki, nie nowiutki. Kiedyś już tu pisałem, ale nie pamiętam żeby wilki wyly więc jak widzisz to było jakiś czas temu. ;) Nie zarywalem do Magdy tylko służyłem jak piesek żeby pączka dostać. I pierożki. :P Magda cudownie gotuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pewna Gdyby chdzilo o Wilka to bym olal chdzi omoja Przyjaciolke Wadi chamsko jechacana ispamowana przez Tabasko zpomaranczy. Jesli chodzi o robienie nawet emocjonalnej krzywdy Wadi mojepoczucie humoru i tolerancji dla argresorow jest absolutnie zerowe. Bede brutalny i bezwgledny tak dlugo jak nie zaczna sie trzymac na kilometr t od Wadi i nie radze nikomu wchodzic mi w tym w droge bo potraktuje go tak jak dzisiaj Cynika. Slowo Przyjaciel to bardzo wazna sprawa w zyciu Wilka zaraz po Milosci do ukochanej Kobiety i Dzieciakow. A Wadi podlega takiej samej ochronie ze strony Wilka jak by byla moja Zona wiec mysle ze sie wyrazilem bardzo precyzyjnie i kazdy zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Wilku skup się,na zbudowaniu jakiegokolwiek życia realnego.Co do spamowania,to mój temat jest spamowany ciągle.Lubię Tabasko,lubię"Ciotki",lubię sporo ludzi na tym forum;) Nie lubię Ciebie i mam odwagę to napisać,jak również to,że uważam Cię za człowieka,który ma skrzywioną psychikę.Taki zorientowany jesteś we wszystkim,a nie widzisz,że nie wzbudzając zainteresowania facetów z tego forum i tak jestem wyzywana i trollowana na wszystkie chamskie sposoby;)Tylko dlatego,że mam czelność wchodzić na ero.Mam głęboko w tyle,że mój temat jest spamowany,że padają wyzwiska pod moim "adresem" To tylko forum i weź to zrozum.Wchodzę tu,dobrze się bawię,żartuję i to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kredek Bardzo ci dziekuje:) Nic kur/wa nie widze w tym okienku nienawidze pisac na kompie:(:(:( Pokaz ktory to wpis ??? Ps. Mam nadziej ze juz kompletujesz sprzet na wyjazd w Bieszczady leniu czas ruszyc du/pe:) Tego ci nie odpuszcze!!! Pozniej Bieszczady->Rumunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erozzzja w takim razie pozostaje kółko łowieckie. Biorę na siebie powiadomienie odpowiednich służb, że grasuje tu wściekły wilk. To niebezpieczne dla społeczeństwa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli reasumując. Nowiutki jest władcą lalek, to znaczy, ze pragnie posiąść wszystkie lale owego forum? Czy tylko te sklepowe?:O Bom zdurniala 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty Wladco lalek jesteś zaje()biaszczo zorientowany, co, kto, komu i jak .więc wybacz ze mi podejrzenia moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peewna, ja tylko będę pociągal za lalczyne sznureczki. ;) I uwierz mi, że wystarczy tydzień poprzeglądać tutejsze tematy żeby z grubsza zorientować się kto jest kim i po czyjej stronie. Punktem zapalnym natomiast jest wilczatko. I tak po nitce do kłębka trafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Silena Nie wchodz mi w droge sam masz skrzywiona psychike wybierajac zamiast wspolnego pieknego seksu z ukochanym mezczyzna samotna masturbacje to sie kwalifikuje jako zaburzenie seksualne poczytaj lub idz ztym do seksuologa powie ci to samo jak jest madry. Polecam:) Iprzestan byc chamska do mnie bo ja taki niejestem doCibie wiec sobiewiecej niepozwalaja bo to jest ostnie ostrzezeniebedziesz chamska wobec mnie beda taki od Cibie wiecej ostrzezen nie bedzie zeby niemialpretensji. Wyzwana jestes zpomarnczy przez zadrsne babaska ktorym odbierasz adoracje mezczyzn bo budzisz ich zaintrereswanie wbrew temu co mowisz. Byc moze przez sama Tabasko. To nie sa tylkohipotezy Wilka pogadaj z Wadi i z Pewna bo jestes dziecko we mgle nnie wiem od kiedy tu jestes ale zachowujesz jak ostania naiwna ktora jako jedyna na ERO nie wie ze zazdroneniebieskie kobiety wyzwaja chamsko i spamuja z pomaranczy. No po prostu jetes w tym smieszna. Atera juzniepisz do mniei nie zawracj mi du/py bo nie ma na takie przepuchanki z Toba czasu zawsze bylem mily dlaciebie jak wchodzilas namoj temat pozniej tez zasze z szacunkiem wiec nierozumie dlaczego pozwalasz sobie baycie chamska wobec mnie. Ale mam juz w du/pie dlaczego nie bede wiecej tego tolerowal bo to juz nie pierwszy raz bedziesz chamska tak samo chamsko odpowiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię bawić się w detektywa i w sumie rypie mnie kto kim jest, byle porozmawiać jak ludz z ludziem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Silena Ja zycie realne mam w tym erotyczne niczego nie musze kompensowc na ERO tak jak Ty ostrymi wymianami erotycznymi z obcym mezczyna ktory nie jest twoim ukochanym mezczyna z reala. I taka jest wlasnie miedzy nami roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej44
Wilk prawde pisze.Seksu mamy pod dostatkiem.Wilku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wilk pedale. Jak tam poszukiwania męża? Znalazł już się taki, co chce cię wydymać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnaa , ale jak kobieta czuje się usatysfakcjonowana mężczyźnie nie trzeba nic więcej. Choć w innych okolicznościach wolałbym to poczuć niż przeczytać. ;) Pewny jestem, że źle tego co napisalem nie odbierzesz. W końcu trzeba zmienić zamysł tematu żeby nie przeczyscic sobie konta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midsummer eve
Dzień dobry, widzę, że pójdę z torbami! 😭 :D CiZiu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam to wszystko i doszlam do wniosku, ze zaraz przejde na strone swojego banku, wplace 50 zl na pajacyka.. i nie zajrze przez jakis czas do kawiarni. to bedzie rozwiazanie najlepsze z mozliwych. nie bede komentowala tego co wypisuje siersciuch.. po prostu nie chce sobie spieprzyc humoru. 🖐️ nie odpowiadaj mi siersciuchu, bo wiecej nei zamierzam wchodzic na ten temat. potrzebny numer konta mam, poza tym nie mam nic wiecej do powiedzenia. czesc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władco L. Odebrałam Cię wyjątkowo pozytywnie, więc zadowalam Cię drugi raz duchowo..;) A teraz przepraszam, karpatkę robię i idę się mikserem pobawić😴 Bywajcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×