Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dzidzius
wszystkie mamusie pewnie juz smacznie spia :) niech wam sie przysnia wasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę, odezwijcie się. Ponawiam pytanie z prośbą o odpowiedź - co oznacza gruba śluzówka, wykazana podczas usg dopochwowego (mój wczorajszy wpis). Ponieważ cykl mam 32 dniowy, muszę jeszcze ok. 2 tygodnie czekać na następny okres - czy już nie? Piszę chaotycznie, bo od 2 dni nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
KWAs CHCIALBYM CI POMOC ALE ZABARDZO NO WIEM nie zanam sie ale to hcyba ma cos wspolnego z ciaza ze sie staje grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam na 1-szym USG i zobaczylam 13 mm pecherzyk ciazowy :) Pani doktor powiedziala, ze to 4-5 tydzien i zarodka ma prawo jeszcze nie widac... ale mowi, ze wszystko jest ok :) To wspaniale uczucie, zobaczyc takie cos na monitorze :) pozdrawiam - czekajaca na zarodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam Was mamuski i wszystkie inne kobietki, Pogrubiona sluzowka jest w czasie ciazy ale nie tylko napewno przed okresem i np jajeczkowaniem jak chodzilam na ocene jajeczkowania to lekarz mowi mi np pogrubiona sluzowka ale pecherzyk ma caly czas i tu podawal ilosc milimetrow a ja czekalam na jajeczkowanie.Nastepnie pogrubione sluzowke masz w czasei ciazy , wszystko wynika ze mnian hormonalnych.Musialabys jasniej opisac swa sytuacje kiedy jak czy wspolzylas itd. Pozdrawiam Ps. Dziewczeta wczoraj jak nas pakowalam na wakacje byllam tak zmeczona jakbym conajmniej na wykopkach byla, cos strasznego do tego mialam gosci i wogole padlam jak mucha.Dzis wyjezdzamy wiec przez tydzien mnie nie bedzie ale mam nadzieje ze bedziecie tesknily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MATECZKA udanych wakcji zycze tez bym chciala gdzies wyjechac z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mateczka udanego urlopu, wypocznij i nabierz sił na resztę miesięcy i wracaj do nas prędko, bo będzie nam brakowało Twojego ciepła :):):) Metka, chyba jednak wytrzymam i dzisiaj do lekarza nie pójdę. pójde za tydzień i wtedy umówię się z nią konkretnie na termin usg. mam nadzieję że wypadnie to w okolicy moich urodzin i bede miała super prezent :). Wszystkie Kobietki - dużo uśmiechu.Ja dzisiaj jestem padnięta, ale to przez pogodę, bo leje, a jest duszno strasznie. Oby do 15, i weekend :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, że się odzywacie. kobitki. Moja Pani gin, u której byłam w tą środę powiedziała, że jestem po jajeczkowaniu. Współżyjemy dość często, w tym tygodniu wyjątkowo nie --- ostatni raz w niedzielę, a wcześniej codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
KWas NIE ma za co. jak by nei bylo bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandi, a w którym jesteś tygodniu licząc od ostatniej miesiaczki? ten 4-5 tydzień ? czy to od zapłodnienia? Metka Tak sobie można własne planowac. Okazało się, ze za tydzień mojej Pani doktor może już nei być. Idę dzisiaj wezmę skierwanie na usg, i zrobię za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam strasznie dzisiaj kiepski humor. Weszłam przypadkiem na to forum o zasniadzie groniastym i jakoś nie moge wyodbyć się spod czarnych myłsi. Ale Wy nie bierzcie ze mnie przykladu. I bądźcie radosne i wesołe.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola To jest termin od zaplodnienia tak przynajmniej mi sie wydaje, bo ostatnia @ mialam 13 lipca. Ale w moim przypadku ciezko chyba powiedziec bo jestem 3 miesiace od odstawienia hormonow. Wiec moglam zaciazyc zaraz po @. Za 2 tygodnie mam isc na nastepne USG na ktorym ma juz byc widac fasolke (tak powiedziala lekarka). Mam nadzieje, ze ja zobacze, bo ten pecherzyk ciazowy nie brzmi jakos bardzo optymistyczne. Szukalam jakiegos dokladnego wyjasnienia w necie co to jest, ale nic nie znalazlam :( Moze Wy wiecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
claptola nie smutaj sie bo nam wszystkim bedzie smitno zgoda? usmiech dla nas od ciebie poporsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjie
dzisjaj mi sie snilo, ze jestem w ciąży :/ nie wiem... mam 23 lata, czasami chcialabym miec juz dzieciatko, czasami nie, bo za duzo planow na przyszlosc.poza tym moj mezczyzna jeszcze nie chce sie tak wiazac.... ale sa chwile, gdy sie we mnie budzi instynkt maciezynski. czasami sie boje, ze jak bede tak caly czas odkladala ciaze, to w koncu bedzie na dziecko, za pozno, bop ponoc w dzisejszych czasach juz kobiety w wieku 30 lat nie moga zajsc w ciaze... same zagadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ANJIE moze poczekaj az twoj mezczyzna zacznie myslec powaznie o przyszlosci a jak nie ma takiego zamiaru to zmien faceta jesli jestescie dluzszy czas razem chodzi mi o 2/3 i wiecej lata to powinien zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to grandi Tweoja ciąża jest dwa tygodnie młodsza od mojej (ostatnia @02.07) też bralam wczesniej hormony, to był mój 3 cykl bez tabletek. Więc może jak pójde za tydzień na usg to zobaczę fasolke z serduszkiem? bardzo już chcę. Uśmiech dla Was ode mnie :):):). Pozdrowionka dzidziuś. anije, czas na dziecko nigdy nie jest odpowiedni, taka prawda. Ale ty jesteś jeszcze młodziutka, więc nie ma problemu, A takie sny są cudowne prawda?Wtedy ten instynkt bucha ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
CLAPTOLA dzieki za pozdrowienia i tak ma byc :) usmiech na buzce pamietam jak ja czekalam na ta mala "fasolkie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
MATECZKA: miłego urlopu CLAPTOLA: usmiechnij sie! taka ponura pogoda .... u mnie tez, ale usmiechnij sie! gratuluje GRANDI :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALGOS27 i jak znigky krosty? czy nadal mecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALGOS27 i jak znigky krosty? czy nadal mecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2
witam Was kobietki. Mam do Was pytanko. Dzis mija 29 dc i nie chce na razie robic testu - (choć mnie bardzo korci) ale jak sie nic nie wydarzy zrobie w poniedziałek. Czy mozecie mi napisac czy gdybym (zakładając- i oczekując) była w ciązy powinnam w tym okresie czyli w dniu @ miec jakis sluzik czy tez powinno być sucho. Jedyna moja dolegliwością są bolące piersi i Jak na razie brak m-czki co do zmeczenia to nie wiem przez ten upał wszystko mozliwe. Ale ta moja suchutka sytuacja bezsluzowa chyba nic dobrego nie wróży czy wrecz przeciwnie bo powiem ze nigdy nie zwracałam na to uwagi wczesniej. Prosze o opinie jesli pamietacie. Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
DZIDZIUS: musze poczekac az tesciowa wroci z wakacji i przepisze mi ten specyfik na syfy :-) jeszcze mecza niestety ..... choc troszke jakby mniej po clerasilu :-) buzka :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALGOSIA27 to dobrze ze troszkie mniej:) moje znikaja juz :)kurcze ale duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po wizycie u ginki. Wyczuła badaniem bez problemu ciąze, załozyła mi kartę ciązy, i kazała przyjść na usg 2.09. Oczywiście jest to miłe, ale jak zobaczę na usg bijące serduszko, to dopiero poczuje sie zupełnie inaczej. Wiki2 witaj i trzymam kciuki, a ze śluzem to bardzo, bardzo różnie, ja wlasnie mialam tak suchutko i okazało się ze jest dzidź. Och jak bardzo chę by z tym brzdącem okazało się wszystko w porządku na usg. Ale mój Miś, który ma troszkę zdolności takich, powiedziałabym, parapsychologicznych (czy jak to nazwać - bioenergoterapeutycznych może), powiedzial mi ze mam się nie bać bo jest i będzie ok. Tym razem uwierzę w te jego zdolności bardzo chętnie. :):):) Pozdrawiam deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2
dziekuje bardzo za odpowiedz a jak inne dziewczyny czy to ma jakies znaczenie ten sluz. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tydzień
Witam :D GRANDI gratuluje zobaczenia pęcherzyka oby tak dalej wszystko było dobrze :D MATECZKA udanych wakacji, nie wyleguj sie dużo na słoncu bo dzidzi zaszkodzisz i sobie bo piegi ci wyjda :D DZiDZIUS znowu to samo ja materne biore a ty brałaś hihi a długo brałaś ta materne?? CLAPTOLA nie czytaj niepotrzebnych rzeczy apropo powikłań nie po co sie zamartwiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claptola ja mam podobne odczucia. Ja w nastepny poniedzialek mam isc do gin na potwierdzenie ciazy poprzez badanie. Ale oczywiscie nie moglam wyrobic i poszlam prywatnie na USG :) Teraz nie moge ie doczekac kiedy zobacze to bijace serduszko, nie moge przestac o tym myslec :/ Ciekawe czy czesto jest tak, ze w pecherzyku jednak nie pojawia sie fasolka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grandi ! Będzie ok, musi być, pamietam, że chyba Metka (jeśli coś pomyliłam to przepraszam, w każdym razie któraś z dziewczyn na tym topiku), też poszła na usg tak szybciutko i nie zobaczyła jeszcze serduszka, bardzo się martwiła, a po dwóch tygodniach biło jak dzwoneczek. Moja przyjaciółka była w 8 tyg na zwykłym usg i zobaczyła pęcherzyk ciążowy, a po dwóch czy trzech tygodniach to małe miało już zawiazjki rączej i nóżek. Miłego weekendu dla wszystkich. Jesteście kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grandi ! Będzie ok, musi być, pamietam, że chyba Metka (jeśli coś pomyliłam to przepraszam, w każdym razie któraś z dziewczyn na tym topiku), też poszła na usg tak szybciutko i nie zobaczyła jeszcze serduszka, bardzo się martwiła, a po dwóch tygodniach biło jak dzwoneczek. Moja przyjaciółka była w 8 tyg na zwykłym usg i zobaczyła pęcherzyk ciążowy, a po dwóch czy trzech tygodniach to małe miało już zawiazjki rączej i nóżek. Miłego weekendu dla wszystkich. Jesteście kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki oki juz nie marudze :) Bedzie dobrze, bo przeciez musi byc :) Melego weekendu - ja go spedzam u tesciowej nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
Ja tez czasami juz bym chciala miec dzidzie, zwlaszcza po przeczytaniu tego topiku. Fajne jestescie babki, i powiem wam, ze moze niejedno niezdecydowana przekonacie, taki jestescie gorace i pelne milosci do tych dzieciakow , ktorych jeszcze na swiecie nie ma, ale przeciez zaraz przyjda. Wydaje mi sie, ze jestem juz prawie zdecydowana tylko boje sie o to jak to bedzie z praca, wiecie nikt nie jest nie zastapiony, aja mam fajna prace i nie chcialabym jej stracic. Moj narzeczony ma 37 lat (ja 25) i on tez by bardzo chcial. A wam wszystkim ciezarowkom gratuluje a tym starajacym powodzenia zycze, idzie weekend , wiec kto wie, kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×