Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Katarinka to dziwne......ja mam na 12 marca obliczony teramin przez lekarza...a miesiaczke mialam od 5 czerwca...czyli teoretycznie moja cala ciaza jest starsza od twojej o 5 dni.....liczylam z kalendarzem przed chwila bo zwariowalam- od 5 czerwca (mojego pierwszego dnia @) do dzis minelo 11 tygodni i 4 dni! czyli 12 tygodni skoczymy w sobote.....nie wiem jak ty to liczysz ale wg mnie od 10 czerwca do dzis to masz 10 tygodno i 6 dni! nie wiem, moze ty to plicz jak bedziesz miala czas....( ale od 10 czerwca a to byl czwartek do jutra do czwartku wg mnie minie 11 tygodni!) stad pewnie fakt ze masz termin 5 ni poźniej ode mnie! i to by wyjasnialo zamet:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Metko masz racje Twoja ciaza jest starsza od mojej a ja jutro kończe 11 tydzien a nie 12 z tego wszystkiego to sie sama zamotałam i dodałam sobie 1 tydzień :-) hihihihi tak wiec wszystko sie zgadza ty na 12 a ja na 17 nasze dzieciaczki będa rybkami :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
17 TYDZIEN od tamtej pory odkad pierwsyz raz sie poruszylo czuje jego ruchy codzienie rano i popoludniu wiecozrem hcyba spi hehe :) METECZKA26 z tym spaniem to troche uciazliwe bo nic zrobic nei da cos robisz i ci sie oczka kleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie......... Mam nadzieję, że u Was i u Waszych dzieciaczków wszystko ok........Moje dziecko dzisiaj kopie jak szalone, i bardzo mnie to cieszy.......Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi ale mam tak dużo pracy, że nie mam czasu pisac...... Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego......:)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIA moj maz sie smieje ze nasz JUNIOR bedzie pilkkarzem hehe moze twoja dizdzia tez :) pozdrawiam i niech kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu a mnie zaczal bolec brzuch :( Pewnie przez to, ze najadlam sie migdalow. Oj nie lubie, gdy cos mnie tam boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
GRANDI to najwidoczniej nie posmakowalo bobaSOWI moze naraze nie jesyt to przejdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
Malgosia 27: bardzo dziekuje za twoja odpowiedz, wiem, ze masz racje. Przeciez nie moze byc tak ,ze po urodzeniu dziecka wszystko nagle przepadnie, strace prace i juz nigdy nie znajde. Na pewno tak nie bedzie! A czy ty jestes juz wciazy, czy dopiero sie starasz? I czy 27 przy twoim nicku oznacza, ze masz tyle lat? Pozdrawiam was wszystkie, wszystkie, dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
Malgosia 27: bardzo dziekuje za twoja odpowiedz, wiem, ze masz racje. Przeciez nie moze byc tak ,ze po urodzeniu dziecka wszystko nagle przepadnie, strace prace i juz nigdy nie znajde. Na pewno tak nie bedzie! A czy ty jestes juz wciazy, czy dopiero sie starasz? I czy 27 przy twoim nicku oznacza, ze masz tyle lat? Pozdrawiam was wszystkie, wszystkie, dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
sorki dziewczyny te nie udane wypowiedzi to ja niechacy :) WODA witaJ bedzie dobrze tylko mosisz chciec byc mama reszta sie ulozy zobaczysz pozdrawiam i 🌻👄dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamuś i tych starających się (jak ja). Mam pytanko - czy, któraś z was aby zajść w ciążę posiłkowała się testami owulacyjnymi, czy można na nich polegać? Dajcie znać jeśli znacie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
no i ja juz po wizycie co za cudowny widok taki mały człowieczek , glówka , raczki nózki a jakie brykanie w brzuszku :-) no ze wzgledu na to że dzidziulka wspaniale sie do nas ustawiła (nózkami tylnymi w pozycji na żabkę ) pospekulowałysmy troszke na temat płci i...prawdopodobnie dziewuszka !!!!! no ale to tylko takie malutkie spekulacje nie biore sobie tych wieści jeszcze do serca. Najwazniejsze że prawidłowo ukształtowały się rączki , nózki i mocno bije serduszko :-). Niestety nadal mam niewydolność szyjki macicy i moje nadzieje na odstawienie leków zostały rozmyte ba ich dawka została zdwojona ale co tam najwazniejsze by posłużyło to dzidzi . Kolejna fotka z usg wędruje na honorowe miejsce. Pełna wrażeń pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
Dzidzius: masz racje kobieto! dzieki. ostatnio to doslownie jakis obled wokol mnie. Juz jakis czas o tym myslala a teraz coraz bardziej, zwlaszcza, ze dwie zaprzyjaznione pary tez sa wlasnie w ciazy. Ta mysl nie opuszcza mnie na krok. Cudnie byloby miec juz malego czlowieczka miedzy nami. Moj narzeczony bedzie wspanialym ojcem! Wiem, ze maciezynstwo to nie sama slodycz, ale wieze, ze dzieci sa dopelnieniem naszego zycia, zwlaszcza kiedy sie je bardzo kocha. :) Tak jak wy, kobitki z formum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko! co za wspaniale wiadomosci!! ciesze sie podwojnie...tym bardziej za ja jutro mam wizyte.....a ze nasze ciaze sa w tym samym wieku...prawdopodobnie czeka nas taki sam widak:) gratuluje i ciesze sie bardzo mocno!! oby tak do konca ciazy! zycze Ci tego z calego serca!! Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa....! Pozdrawiam goraco Was wszystkie! i zarazam sie Twoim optymizmem teraz Katarinko! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko! Gratuluję, że dzidzia tak pieknie pokazała Ci wszystkie swoje wdzięki. NIe martw się lekarstwami, skoro pomogą Twojemu maleństwu to warto prawda? Wszystko będzie dobrze. Kiedyś czytałam gdzieś, że na niewydolność szyjki stosuje się także jakieś obrączki, zakładane bezpośrednio na szyjkę, ale moż eto w późniejszym etapie ciąży? A moż ewogóle cos pomyliłam? Teraz Ty Metko na pewno ucieszyś sie jutro z dobrych wieści, tego Ci życzę i trzymam kciuki Wszystkie pozostale forumowiczki pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
WODA i tak trzeymac nie mzoe byc inaczej to staraj sie o dziecko i prosimy o rezultaty:) Claptola pozdrowionka goroace 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie raptem parę dni, a tu tyle wpisów... :-) Nawet nie przeczytałam jescze wszystkich... A ja byłam właśnie na wakacjach, na których mieliśmy się z mężem postarać o dzidziusia. Ale byliśmy w Tatrach i chyba cos mi się rozregulowało (mieszkam 500 km od Podhala) bo nic mi się w moich obserwcjach nie zgadzało. Jak mnie kłuło w podbrzuszu(co mogło zwiastować jajeczkowanie) to byliśmy tak padnięci po wędrówkach, że ledwo żyliśmy i nie mieliśmy na nic siły, a jak już były te dni 11,12,13 cyklu, to wydaje mi się, że już było za późno... :-( Czy aż tak mogło się jajeczkowanie przyspieszyć? Nigdy mi sieę jeszcze nie zdarzyło... Poczekam parę dni i dam znać, czy coś z tego wyszło (choć mam wewnętrzne przeczucie,że nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie....... Katarinko- to wspaniale ze dzidzia zdrowa, ciesze sie Twoim szczesciem.mam nadzieje ze z moim słoneczkiem tez wszystko ok, mam wizyte 10 wrzesnia........to super ze bedziesz miała małą księżniczkę-prawdopodobnie :)) :)) :)) Metko- u Ciebie tez na pewno dzidzia zdrowa, trzymam kciuki, napisz koniecznie jak bedziesz po wizycie :)) :)) Madi - a moze przeczucia Cię mylą??? Zycze zeby tak było, a jak nie to głowa do góry - następnym razem na pewno sie uda - trzymam kciuki :)) :)) :)) Dzidzius - a Ty znasz juz płec?? Nasz słoneczka są w tym samym wieku prawda?? ja mam termin na 19 .01. wg lekarza, 20.01 wg USG....... Claptola, Zoya, trudi, 17 tydzien, grandi, woda, sara7 - pozdrawiam serdecznie :)) :)) :)) A gdzie nasza Adrianka, Ewus i Malgos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam dziewczynki w czwartkowy ranek!!!! Metko trzymam kciuki i koniecznie podziel sie wrażeniami po wizycie sama zobaczysz jaki czeka Cię niesamowity widok :-) Claptola dobrze słyszałaś przy niewydolności szyjki zakłada się specjalne krązki (nie wymienie nazwy bo nie wiem jak się to dokładnie pisze ) lub zakłada sie szew który zdejmuje sie przed porodem jak na razie biore leki a najbardziej decydująca będzie kolejna wizyta która mam wyznaczoną za 17 dni i wtedy będa zapadać decyzje co dalej bowiem w II trymestrze w moim przypadku przy niewydolności istnieje pewne ryzyko . Jak na razie pozostaje mi wiara że tym razem wszystko będzie w porządku i obejdzie się bez tych metod :-) Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! dziewczyny, na pewno napisze co nam lekarz powiedzial, co zobaczylismy i co uslyszelismy....tez trzymam sie za brzuszek i mowie sobie, ze bedzie dobrze...ten stresik zawsze jest...a ja denerwowalam sie juz w szkole, i tak mi chyba zostanie....idziemy oboje z mezem a on jakos swoja obecnoscia dodaje mi zawsze otuchy! dziekuje Wam za wsparcie! Lusia, Claptola, Katarinka... jestescie wspaniale! dziekuje Wam bardzo! Zreszta wszystkie dziewczyny jestescie wspaniale! Madi witaj po wakacjach.... czasem dziaja sie niespodzianki...moze Wasza dzidzia postanowiła Was zaskoczyc. Co do wyjazdow to ja zawsze, ilekroc wyjezdzalam nad morze zaraz dostawałam okres... i caly moj cykl dokladnie sie przestawial....wiec pewnie masz podobnie...narazie nie mozna powiedziec....byc moze w Waszym przypadku to dobrze wpłyneło.... dziewczyny jesien zawitala do mnie \"pełna gębą\"... moj krolik nie przestal jeszcze zmianiac siersci a tu juz po lacie... ale BYLE DO ZIMY!!! a potem juz bedzie z gorki! tym optymistycznym akcentem pozdrawiam Was wszystkie , zycze przemilego dnia! narazie 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliza
dziewczyny czytam WAS codziennie i ciesze sie WASZYM szczesciem z WAMI :) Pozdrawiam WAS Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIA nie chcemy znac plci dzidzi wolimy zeby to byla nie spodzianka:) niom moja idzdzija jest o 4 dni starsza od twojej a ty juz znasz??? CLAPTOLA,MADI,TRUDI,MARCELIZA,LONIA ,KATARINKA29I TE KTORYCH NIE WYMIENILAM POZDRAWIAM METECZKA26 masz racje zawsze maz dodaje otuchy swoja obecnoscia podczas Usg ale i tak zawsze my mamy sie boimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceliza- witaj serdecznie 100 buziaków dla Ciebie :)) :)) :)) Dzidzius- my chcemy bardzo znac płec..mam nadzieje ze dzidzia nam to umozliwi juz 10 wrzesnia... My juz zaczynamy 20 tydzien......a moje dziecko jest dzis bardzo ruchliwe......mam nadzieje ze nic złego mu sie nie dzieje- po prostu bawi sie i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius.....podziwiam...ja nie moge sie doczekac..podobnie jak Lusia i inne dziewczyny zeby poznac plec maluszka....zadko teraz sie spotyka cierpliwosc...ja chce znac plec dzidzi bo ulatwi mi to zakupy, poza tym nie uwazam za bede miala mniejsza niespodzianke niz gdybym dowiedzilaa sie przy porodzie..po prostu bede miala ta niepodzianke wczesniej...niemniej jednak fajnie....jak mowisz, juniorek bedzie...a czy chlopiec czy dziewczynka....i tak najukochansze na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIA nic sie nie dzieje moje malenstwo tez szaleje :) odrabai sobie za wczoraj bo bylo spokojne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METECZKA26 mi tez jest trudno wytrzymac i nie wiem czy wytrzymam:) i tak bedzie najukochansze dziecko na ziemi:) ehehe pozdrawiam o kotrej wizyta u lekrza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius wizyta o 16:15- tak wczesnie jak jest w stanie mąż dojechac z pracy do domu, zjesc i pojechac z nami do lekarza;) dziewczyny zapomnialam sie pochwalic...dzis nasza rocznica mala - minelo 10 i pol roku do naszej 1 randki:) jak mowi moj maz- nadal tak samo zakochany jak tego 1 dnia:) juz teraz skupiamy sie na rocznicach slubu...ale to sie tak milo wspomina az sie cieplo robi na sercduszku! Czasem samej az trudno mi uwierzyc ze to juz tyle czasurazem....sentymentalna sie robie....na starosc;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×