Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witam Was Kobietki 🌼. Ale dzisiaj brzydka pogoda niestety, pada i pada, szaro i smutno. MARCELIZA wyobraź sobie, że pytałam wczoraj o testy owulacyjne w dwóch aptekach i te panie robiły na mnie wielkie oczy? Nie wiem czy o czymś takim nie słyszały? Mieszkam w małej miejscowości, więc byc może tak. Ale jeszcze popytam, albo zamówię przez internet, bo wczoraj znalazłam taka stronkę http://www.testyowulacyjne.pl/ zobaczymy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudi dziekuje bardzo... teraz wiem juz chyba wszystko :) A u mnie dzis pada deszcz i zrobilo sie zimno, a najgorsze jest to, ze sie przeziebilam :( No ale nic, trzeba sie dzielnie trzymac i tyle. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Dzis mnie dopadly fatalne mdlosci...az sie dziwie ze tak pozno....fatalnie sie czuje do tego ten bol glowy.....macie tez tak, ze juz budzicie sie zmeczone i z bolem glowy? Ja moze nie powinnam duzo spac...sama juz nie wiem...lekarz powiedzial mi zebym spala tyle ile mi sie chce... ale ja im wiecej spie tym gorzej sie czuje. no wlasnie, i ta pogoda....u mnie jesien zagoscila na dobre, wczoraj bylo tylko 14 stopni...tyle patrzec jak trzeba bedzie wyciagac cieple kurtki... Jakos malo we mnie i dzisiaj optymizmu...popoludniowa wyprawa z mezem na zakupy powinna mi skutecznie poprawic nastroj....chcemy zobaczyc mebelki czyli zrobic to co lubimy najbardziej! Pozdrawiam Was wszystki! i zycze milego dnia!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc WSZYSTKIM :) Jejku ja nie jestem w ciazy ale nie mogla rowniez z lozka sie zwlec,,,chyba to ciepelko juz ucieklo nam:( U nas tez nieciekawie za oknem wyglada . LONIA ogladalam te stronke,,,,przynajmniej po polsku sie wszystkiego doczytalam,,ciesze sie,, Madi30,Sara7 nie martwcie sie,,,natepny miesiac moze sie bardzo owocny dla WAS okazac,trzymam kciuki:) zycze wam wszystkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam dziewczeta, ja wczoraj mialam dosc fajny dzien, wszystko jakos sie ukladalo szkoda tylko ze musze chodzic do pracy i tesknic za domkiem i odpoczynkiem.Rozmawialam wczraj z moim synkiem i powiedzial mi ze siostre by wolal bo by ja calowal i byla by grzeczna a chlopczyk to bedzie duzo jadl i psul zabawki, smieszne co pieciolatek to ma wizje.Caly czas staram sie oswajac go z mysla ze bedziemy miec wieksza rodzine, na szczescie nie jest samolubem i bardzo kocha dzieci.Dzis kolejny dzien jak juz wam wczoraj pisalam mam trudnosci ze spaniem w nocy bo malenstwo to sobie dzien zrobilo.Kochane kolezanki moze wy mi cos poradzicie bo w pierwszej ciazy nie mialam tak bolacych piersi a teraz to poprostu nie moge sie dotknac, moze jest jakis sposob by nie byly tak czule.Chcialabym karmic malenstwo a tu taka niespodzianka myslalam ze mi przejdzie.Dziekuje za pomoc i zycze milego dnia i duzo usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
hej witam i pozdrawiam wszystkich u mnie tez pada :( pada i chlodnawo niesety.trzeba sie powoli do tego przezwyczajac.Strasznie sie nie wyspalam ale nie mam czasu sie polozyc bo troche spraw mnie czeka :) bttttt skutki pojscia spac po 2;00 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
Witam was Wszystkie :D Dziewczyny cos ostatnio nam humorki nie dopisują cio?? nie dosyc ze hormony szaleją to jeszcze pogoda taka nijaka, w nocy nie molam usnac wiec przelozylam poduszeczke na druga strone lożka, ale jak spałam to sie zapomniałam i chcialam sie odwrocic na ten sam bok no zwykle i SPADŁAM Z ŁÓŻKA :( dziwne mialam przebudzenia hihi tak w srodku nocy, troche sie przestarszylam ze dzidzi moglo sie cos stac ale wszystko jest normalnie, dzidzia ładnie sobie kopie teraz nawet czesciej :D :D :D nie smuccie sie bo wasze maluszki czuja wasze zmiany nastrojów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
hej 17 TYDZIEN to widze ze ty tez wczoraj rozrabialsa:) ja w nocy po wizycie znajmoych wyszli okolo 2.00 a okolo. 4.00 wlazlam w szklanie ktora maz sobie kolo luzka postawil z woda bo go suszylo:) i sie wylalo wszyscio na dywana :) sie przesraszylam bo nei widixlam na poczatku cio to:) nie martw sie dzidzi napewno nic sie nie stalo po upadku buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki wpadłam sie przywitac tak szybciutko i zabieram się za pakowanie :-) jutro przeprowadzka. Kochane trzymajcie kciuki dzisiaj przechodzi pierwszą z wielu skomplikowana operację synek mojej koleżanki , który urodził się w sobotę jako wczesniaczek w 7,5 miesięcznej ciązy maluszek ma skomplikowana wadę serca , przewężenie naczyń krwionosnych , koszmarny rozczep podniebienia ale Wielką , wielką wolę życia!!!!, przekazmy mu pozytywna energię :-) Pozdrawim Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinka... ja przekazuje cala pozytywna energie w strone tego maluszka.....az mnie ciarki przeszly....mam ogromna nadzieje, ze z tym sprzetem , jakie teraz maja szpitale wszystko skonczy sie dobrze. ja sama jestem 7,5 miesiecznym dzieckiem, z tym ze ja pochodze z ciazy mnogiej...teraz sie wiele zmienilo...i bedzie wszystko dobrze!!!! dziewczyny trzymajmy za niego kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
az mi sie zimno zrobilo KATARINKA trzymam kciuki z moim dzidziusiem z calej silyyy buuu ze tez taki maluszek a juz mosi tyle wycierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
Dołączam sie do was :D Katarinka tylko napisz nam później jak z dzidziulkiem :) Biedne maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Oczywiscie tez sie dolaczam,szkoda takiego malenstwa takiej kruszynki ze juz ledwo sie pojawila musi cierpiec,ale glowa do gory bo czasem jest pod gorke a pozniej juz do konca z gorki i tego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tyle dzisiaj pracy że nawet nie mialam czasu żeby tu do was zajrzeć spowrotem. Katarinka oczywiście trzymam kciuki za dzidziulka i wierzę mocno, ze wszystko BĘDZIE DOBRZE. Głowa do góry. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia ja kupowałam testy owulacyjne w zeszłym miesiącu, jednak trudno je dostać w aptece bo są dość drogie (najtańszy 38zł. ale większość o jakich mi mówiono w granicach 100zł.) . Ja poprosiłam babkę z apteki, żeby mi je zamówiła w hurtowni. Jeszcze ich nie stosowałam, bo niestety okres przybył - jak zwykle nie chciany. Ale te testy mają najczęściej od 5 do 7 płytek (takich jak testy ciążowe) i w tych najbardziej potencjalnych dniach można sprawdzić czy jest jajeczkowanie. Ja sobiw wzięłam ten tańszy na spróbowanie , jak to wygląda. Zapytaj o ACON LH- owulacyjny test kasetowy. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia ja kupowałam testy owulacyjne w zeszłym miesiącu, jednak trudno je dostać w aptece bo są dość drogie (najtańszy 38zł. ale większość o jakich mi mówiono w granicach 100zł.) . Ja poprosiłam babkę z apteki, żeby mi je zamówiła w hurtowni. Jeszcze ich nie stosowałam, bo niestety okres przybył - jak zwykle nie chciany. Ale te testy mają najczęściej od 5 do 7 płytek (takich jak testy ciążowe) i w tych najbardziej potencjalnych dniach można sprawdzić czy jest jajeczkowanie. Ja sobiw wzięłam ten tańszy na spróbowanie , jak to wygląda. Zapytaj o ACON LH- owulacyjny test kasetowy. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
Witam Dziewczyny, u mnie pieknie swieci slonce dzisiaj, chociaz tak troche jesiennie, bo temperatura nie jest zbyt wysoka. W tym miesiacu zapomnialam isc do apteki po nowe pigulki (a moze to podswiadomosc) i pomyslalam sobie, ze to sie dobrze zlzylo, ja sie na nic nie umiem swiadomie zdecydowac i wole dostac jakis znak z gory, tak jak na przyklad to. wiec mam teraz miesiac na myslenie, czy to juz dobry czas, czy jeszcze nie. To zobaczymy, nie? a wam zycze milego popokudnia i samych dobrych obiadkow dla was, zeby wam sie humorki polepszyly moje panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie........... Nie było mnie tu od dwóch dni........czytałam Wasze wypowiedzi, ale wolałam nic nie pisac. Miałam tak kiepski nastrój, ze wolałam Wam nie psuc humorów......Pierwszy raz mi sie takie cos zdarzyło........Chyba burza hormonów. denerwowało mnie wszystko, a chyba najbardziej ucierpiał mój mąż. Dzis juz jest w porządku. Szkoda mi tylko mojego dzidziusia, bo przecież na pewno też był smutny, jak ja sie złosciłam. ale postanowiłam- głowa do góry, wszystko sie ułoży......... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno i całuję.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Katarinka - całym sercem jestem z maleństwem, czy już masz jakieś wiesci pooperacyjne? Ja dzisiaj wąłśnie zrobiłam badania - jednak tylko te najbardziej podstawowe. Pytałam laborantki i ona sama odradziła mi te dodatkowe - mimo, że płatne, więc niby dla niej to inetres. Jutro usg. Dzieciaki rozpoczynają rok szkolny - starsza do 6 klasy, młodsza do zerówki. Wzięlam sobie wolne i jestem przerazona ogromem sprzątaniajakie mnie czeka po remoncie. A do soboty musze zdążyć. Zabieram sie więc, a Was pozdrawiam milutko. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mam nadzieje, ze juz dzis lepsze u Was nastroje:) u mnie powoli sie poprawia! Claptola... milego sprzatania ;) szczescie ze remont masz za soba... byle do jutra... Zycze Wam wszystkim milego dnia!! i wielu powodow do radosci!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIA racja glowa do gory inaczej sie nie da :D CLAPTOLA,METECZKA26,LONIA,MARCELIZA,KATARINKA29 IRESZTA POZDRAWIAM 17TYDZIEN CO U CIEBIE? KATARINKA jak sie ma ta mala biedna istotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki pierwsze wieści z frontu operacyjnego- wczoraj maluszek miał wentylowane płuca niestety jedno nie wytrzymało i pękło w dwóch miejscach tak więc zamiast operacji na serduszku maluszek miał ceowane płucko na szczęcie wszystko zakończyło się dobrze:-)Rodzice i sam maluszek trzymaja się dzielnie a za tydzien kolejna operacja tym razem na serduszku. Ja juz na finiszu pakowania dzisiaj o 18 przeprowadzka przez jakis czas nie bedę miała dostepu do netu ale jak tylko sie zainstalujemy zaraz do Was wracam . Pamietajcie o mnie:-) Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie się cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
Witam Was Wszystkie :D :D :D Jakie mam dzisiaj piekne słoneczko :) prawie bezchmurne niebo :) od kilku dni nie wyobrazam sobie sniadania bez kanapki z czekoladą mniamciu :) a dzisiaj mi sie juz skończyła, będę musiała sie przerzucic na kilka dni na masło orzechowe :D Jak wasze humorki?? mam nadzieje ze poprawa pogody miała dobrocznny skutek na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie malenstwo, a juz musi byc operowane- jakie to niesprawiedliwe.......trzymam kciuki mocno, żeby sie wszystko udało......Z całego serca........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) Mam pare godzinek spokoju,,moj synek do babci pojechal ,,, oj jeszcze do poniedzialku i przedszkole sie zaczyna,,wkocu bede mogla pozadnie wszystko posprzatac,,przy nim nic nie moge zrobic,,jest bardzo ruchliwy i ciagle chce byc ze mna i ze mna sie bawic,,,bardzo juz siostrzyczka albo braciszek by sie przydal,,, Katarinka trzymam kciuki mocno za maluszka,,biedny taki maly a tyle sie wycierpi,,,mam nadzieje ze szybko zapomni i ze bedzie dobrze!!!Podtrzymuj rodzicow na duchu,,,mysle ze tego im trzeba!!! LUSIA--nie zlosc sie tyle bo maluszek tez to na pewno odczuwal,,,ponoc na zlosc pomagaja wyjscia i dlugie spacerki:):):)poglaskaj za mnie swoj brzuszek i reszta dziewczyn tez:) milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Mysza
Jestem po raz pierwszy w ciąży. Jestem zaskoczona i zszokowana. Już boję się porodu.....Najgorsze jest jednak.....zachowanie mojego męża. Owszem ucieszył się i ... to wszystko. Zero jakiegoś wsparcia psychicznego, zainteresowania. On chyba myśli, że to dla mnie nic takiego. Płaczę całymi dniami, jestem rozstrojona, czuję się opuszczona. Wczoraj mieliśmy OGROMNĄ KŁÓTNIĘ (usłyszałam, że się czepiam...)- nie spaliśmy razem. To jakiś koszmar. Co ja mam do diaska robić? Piszę sobie na wasz topik bo widzę tu dużo wprawionych i "zaciążonych" babeczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki bez wyjatku :-) Szara Mysza >> jezeli chodzi o meza, to chyba jedynym wyjsciem jest powazna rozmowa, moze poczytajcie wspolnie troszke literatury na temat ciazy - kazda wiedza wam sie przyda, a jemu moze troszke przyblizy problemy tego okresu [mamusine problemy wlasne :-)] glowa do gory :-) a jakby co, to wpadaj tu do nas i wyplakuj sie i uzewnetrzniaj - troszke nas tu siedzi, wiec na pewno ktos sie znajdzie, kto pocieszy i poradzi Katarinka >> trzymam kciuki za maluszka... i za rodzicow, bo pewnie strasznie im ciezko Dziewczyny - wiecie czym zaczynam kazdy dzien? kawa i kafeteria :-) i oczywiscie tym wlasnie topikiem. jestem z wami codziennie, tylko moze nie zawsze sie odzywam pozdrawiam wszysciutkie kobietki i bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Mysza
Strasznie trzymam kciuki za tego małego jegomościa co to ma być operowany. Niesprawiedliwość losu...Za to później będzie chłop jak dąb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×