Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witajcie! Dołączam do grona podenerwowanych, wciąż czekających... ja czekam na swoje plodne dni, które według kalendarzyka powinny być juz jakeś dwa, trzy dni temu, a jak na złosć test owulacyjny pokazuje tylko jedną kreskę.... :( Jestem w coraz większym stresie, a przez to nie chce mi sie kochać tak bardzo, bo jest to trochę \"wymuszone\", a przeciez wypada kochać się codziennie w takich sytuacjach... Ech..cieżko mi....Dodam, że jestem przecież po odstawieniu tabletek, a lekarz twoerdzi, że szanse na poczęcie sa wtedy największe, bo organizm \"szaleje\" z powodu tego, że nie dosał żadnych \"powstrzymywaczy\":.... Jesteście super, pocieszacie tak cudownie, dajecie nadzieję, ale aj tak starsznie chciałabym być \"po tej drgiej stronie\" i założyć topik: \"Kto rodzi w wakacje...\" :-) Pozdrawiam ciepło...nie zapomnijcie o mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Patulka! Ja chyba mam dni płodne, w każdym razie tak wychodzi. Wczoraj było przytulkanie czyli 13 dnia cyklu i 9 dc też było. Też nie zawsze mam ochotę się kochać i jednak ciągle myślę o tym,że już chciałabym zajść. Mnie dzisiaj strasznie boli brzucio i krzyż jak przed okresem, ale do niego jeszcze 2 tygodnie. Jutro mam imprezę i nie wiem czy moge pozwolić sobie na 2 piwka? Jak myślicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul78 >> ja osobiscie dalabym spokoj z piwkami, chociaz tak naprawde jedno czy dwa wcale nie zaszkodza, poza tym piwko ma duzo witaminy C :-) wiec takie podane w temp pokojowej, tylko dobrze zrobi. ale ja sama przed soba, przyrzeklam sobie, ze jak bede w ciazy, to zadnych uzywek - zero Malinka >> trzymaj sie dzielnie! a ja trzymam kciuki za 3.11, wierze, ze sie uda, testy czasem wariuja i w jedna i w druga strone. Dziewczyny - powiedzmy sobie, ze te nasze przyszle dzieci, juz trenuja nasza cierpliwosc, w koncu mamusie musza byc cierpliwe, prawda :-) jak juz w koncu nam sie uda, to bedziemy najbardziej cierpliwymi mamusiami na swiecie :-) Lusiu >> jestes juz w tym etapie ciazy, gdy skurcze - czyli to twardnienie brzuszka, sa na porzadku dziennym. lekarz zapytal sie ciebie o to, bo sam wie, ze w ten etap musisz wkroczyc i pewnie byl ciekawy, czy juz, czy za chwile. takze nie denerwuj sie :-) to znaczy, ze wlasnie wszystko idzie jak nalezy. w wolnej chwili poczytaj sobie o tym w necie pozdrawiam babeczki ps. ja, ze wzgledu na to, ze nie moge sie udac do lekarza, az do przyszlego tygodnia, wczoraj wieczorem wyslalam swoje objawy do ginekologa, ktory odpowiada w necie. czekam z niecierpliwoscia na mejla od niego, no i ciagle troszke sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też pobiecałam sobie,że będę dbać o siebie w okresie ciąży. Rzucę definitywnie palenie (tzn. rzuciałam ponad pół roku temu ale od jakiegoś czasu ze stresu popalam 1-2 dziennie). Jak dowiem się,że jestem w ciązy to na pewno przestanę na 100% ale jutro spotykam się z dawno niewidzianymi znajomymi i na piwko chętnie bym się skusiła. Dlatego dla mnie najgorsza jest niepewność. Oczekiwanie na okres. Gdybym wiedziała odrazu to żadnego piwka bym nie wypiła.Dobra kończę, bo głupoty gadam powinnam nie pić i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam! soul78 wypij piwko, nie zaszkodzi, a Ty bedziesz miala lepsze samopoczucie i tylko dzieki temu wieksza szansa na implantacje co jak co, ale zadowolona mamusia, to najlepsza mamusia wiec nie ma co sobie az tak odmawiac :-) jakby co, to ja Cie rozgrzeszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym nie palic
nie pic piwka...chcialabym maluszka w brzuszku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ponownie ja. Wiecie co mi się przed chwilą wydarzeyło(już jest dobrze), ale tak mi sie krecilo w glowie i było mi nie dobrze. Byłam na granicy omdlenia, ale jestem zbyt uparta aby tak po prostu sobie zemdleć:) jak myślicie, czy to też może być objaw wczesnej ciąży? Aśka, co to za strona, na której lekarz udziela porad? Pozdrawiam Was Wszystkie moje Kochane:):):):):): ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ponownie ja. Wiecie co mi się przed chwilą wydarzeyło(już jest dobrze), ale tak mi sie krecilo w glowie i było mi nie dobrze. Byłam na granicy omdlenia, ale jestem zbyt uparta aby tak po prostu sobie zemdleć:) jak myślicie, czy to też może być objaw wczesnej ciąży? Aśka, co to za strona, na której lekarz udziela porad? Pozdrawiam Was Wszystkie moje Kochane:):):):):): ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asieńko! Na pewno wypiję też za Twoje zdrówko. Brzusio nadal boli i piersi pobolewają. Może jutro rano zrobię test i zobczę co słychać? Ale chyba poczekam do terminu miesiączki, bo nie chcę sobie robić złudnych nadziei albo oszukać się niepotrzebnie,że nie a będzie TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze znowu mi sie przytylo w pasie :) a u was sie nic nie zmienia????????????????????????????? NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............90 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest link od razu do ginekologa: http://www.zdrowemiasto.pl/zm/p/ginekolog a wiecie jak sie ucieszylam, jak to znalazlam - bo sie okazalo, ze ten lekarz jest z mojego rodzinnego miasta i nawet mieszka niedaleko domu moich rodzicow :-) podobno niezly specjalista a cos mi sie zdaje, ze udziela tez porad na maluchy.pl - o ile czegos nie pokrecilam, bo mam strasznie duzo tych portali ciazowo-maluszkowych dodanych do \'ulubionych\' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze znowu mi sie przytylo w pasie :) a u was sie nic nie zmienia????????????????????????????? NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............90 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 tydzien- mnie sie na pewno przytyło, ale podam swoje dane po wizycie u ginekologa- to bedzie najbardziej wiarygodne- ta sama waga itp.:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko >> oni publikuja wszystkie porady na tym portalu, mozna sobie poczytac w listonoszu, albo wpisac to co nas interesuje w wyszukiwarke, ja tak wlasnie wczoraj zrobilam i nawet znalazlam kilka podobnych problemow, tez plamienia, ale w wiekszosci po tabletkach anty, wiec troszke sie z moim nie zgadzalo, bo ja nigdy nic nie bralam no i w koncu zdecydowalam sie sama do niego napisac zobaczymy, co mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wagi narazie nie zmieniam bo moja waga wazy jak chce :) tak sie zastanawiam czy mozna ta glukoze do badania zjesc na sucho bo w takim stanie jest smaczna a taka papka moze mi juz nie smakowac jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Mamuśki :) ❤️ Siedzę sobie dzisiaj w pracy i ciągle myślę, czy jestem w tej ciązy czy nie jestem? Czy może za wcześnie zrobiłam ten test ciążowy w sumie okres skończył mi się 16. 10 czyli dzisiaj wypada 19 dzień cyklu (kochaliśmy się codziennie hihi wiecie jak to jest poślubie :D ) Wiem że nie mam innego wyścia i poczekac jeszcze z 2 tygodnie, chociaż te moje piersi sa bardzo, ale to bardzo podejrzane.... Malinka - moim zdaniem jesteś w ciąży, ale zeby dowiedzieć się na 100% to nie masz innego wyjścia tylko zaczekać jeszcze jakis czas Kasia - jeszcze trochę i na pewno się uda nie zamartwiaj się (chociaż wiem jak to jest łatwo mówić, sama przeciez umieram z niecierpliwości Lusia - jeśli bolą plecki to poproś mężusia o masaż, ja uwielbiam miec masowane plecy a jeszcze bardziej stopy. Oj chyba dziisja zamęcze mojego męża Patulka - działaj, działaj jezeli przypuszczasz choc trochę że to te dni, to nie możesz zmarnować szansy :) to nic że to wszystko jest trochę wymuszonę, jeśli sobie pomyslisz w imię czego to robisz to od razu nabierzesz ochoty :D Soul - hmmm z tym piwem to moim zdaniem uważaj, nigdy nie wiadomo czy akurat tobie to nie zaszkodzi..... a może przesadzam, ja jestem chyba za bardzo przewrażliwonia, ale mimo to uważj i jak już to wypij tylko kilka łyczków ok? Pozdrowionka i buziaczki dla was wszystkich :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lonia za radę!Masz rację. Piwo to nic dobrego, jak nie wypiję to się nic nie stanie, a jak wypiję i jestem w ciąży (boję sie wymawiać te słowa,żeby nie zapeszyc ale też gdybym dowiedziała się,że jestem w ciąży to nie mogłabym w to uwierzyć, bo to byłoby za szybko, za mało starań, a nic mi w życiu nie wychodzi łatwo) to może zaszkodzić niuni. Zresztą po co ma zaczynać życie w stanie upojenia. Fajnie byłoby gdybym była teraz w ciązy. W listopadzie ja i mój mąż mamy urodziny! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi24
Witajcie! Mam do was pytanie-robię sobie wykres i mierzę codziennie rano temp,dzisiaj jest 18 dc a ja mam ciągle niskę temp 36,4:-(A cykle bardzo regularne 29 dni!Czy to może oznaczać ze mam cykl bez owulacji??????Moze to głupie pytanie ale ja sie martwię!:-(Odpiszcie proszę!papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Lusiu...mnie tez czasme robi sie nagle dosc twardy brzuch-ale u mnie to chyba dzidzia sie odwraca, najbardziej da sie to wyczuc kiedy leze na plecach...czytalam ze to normalne ze brzuch bedzie twardnial ...mysle ze nie masz powodow do obaw! Mam pytanko-czy za kazdym razme kiedy macie wizyty u ginekologa macie tez badany mocz?? ja mam za kazdym razem badany i jakz awsze o czyms zapomne, tak wczoraj na wizycie zapomnialam zapytac sie czy bede miala tez podawana glukoze...moze tutaj sie tego nie stosuje...skoro co miesiac wszystko jest pod kontrola (bladego pojecia nie mam, musze dzwonic i pytac, gapa ze mna) Ja wlasnie jestem po przedobiadniej przekasce-buleczka z miodem mniam! NIe wytrzymalam i poszlam do sklepu kupic pajacyk i skarpeteczki dla dzidzi....kochane sa i malutkie, pajacyk na letnie miesiace ale strasznie mi sie spodobal! pasuje i dla chlopca i dla dziewczynki... Pozdrawiam Was cieplo, milego piatku!!!! pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Lusiu...mnie tez czasme robi sie nagle dosc twardy brzuch-ale u mnie to chyba dzidzia sie odwraca, najbardziej da sie to wyczuc kiedy leze na plecach...czytalam ze to normalne ze brzuch bedzie twardnial ...mysle ze nie masz powodow do obaw! Mam pytanko-czy za kazdym razme kiedy macie wizyty u ginekologa macie tez badany mocz?? ja mam za kazdym razem badany i jakz awsze o czyms zapomne, tak wczoraj na wizycie zapomnialam zapytac sie czy bede miala tez podawana glukoze...moze tutaj sie tego nie stosuje...skoro co miesiac wszystko jest pod kontrola (bladego pojecia nie mam, musze dzwonic i pytac, gapa ze mna) Ja wlasnie jestem po przedobiadniej przekasce-buleczka z miodem mniam! NIe wytrzymalam i poszlam do sklepu kupic pajacyk i skarpeteczki dla dzidzi....kochane sa i malutkie, pajacyk na letnie miesiace ale strasznie mi sie spodobal! pasuje i dla chlopca i dla dziewczynki... Pozdrawiam Was cieplo, milego piatku!!!! pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh to normalne ze chce ci sie kupowac juz rzeczy...ja jestem w 7 msc i nie moge juz wytrzymac...znalazlam taki cudny wozek w sklepie...i te ubranka itd. Tak bardzo chcialabym juz to wszystko kupic, ale moj maz ciagle protestuje zebym zaczekala do grudnia, ze mam jeszcze czas itd...:) W dodatku wiem juz ze to chlopczyk i tak bardzo chcialabym trzymac go juz na rekach...wogole zastanawiam sie czy to jakas paranoja czy co...co noc sni mi sie ze juz czas porodu a ja jakos nie moge urodzic... wogole naczytalam sie o porodzie i nie boje sie samego bolu...wiecie czego sie boje? moze to glupie ale lewatywy i mozliwosci wyproznienia jelit podczas porodu...wiem...chyba mam cos z glowa. Dziewczyny a czy ktoras z was ma jakis sprawdzony szpital we Wroclawiu? Tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Metka:) to normalne ze chce ci sie kupowac juz rzeczy...ja jestem w 7 msc i nie moge juz wytrzymac...znalazlam taki cudny wozek w sklepie...i te ubranka itd. Tak bardzo chcialabym juz to wszystko kupic, ale moj maz ciagle protestuje zebym zaczekala do grudnia, ze mam jeszcze czas itd...:) W dodatku wiem juz ze to chlopczyk i tak bardzo chcialabym trzymac go juz na rekach...wogole zastanawiam sie czy to jakas paranoja czy co...co noc sni mi sie ze juz czas porodu a ja jakos nie moge urodzic... wogole naczytalam sie o porodzie i nie boje sie samego bolu...wiecie czego sie boje? moze to glupie ale lewatywy i mozliwosci wyproznienia jelit podczas porodu...wiem...chyba mam cos z glowa. Dziewczyny a czy ktoras z was ma jakis sprawdzony szpital we Wroclawiu? Tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Metka:) to normalne ze chce ci sie kupowac juz rzeczy...ja jestem w 7 msc i nie moge juz wytrzymac...znalazlam taki cudny wozek w sklepie...i te ubranka itd. Tak bardzo chcialabym juz to wszystko kupic, ale moj maz ciagle protestuje zebym zaczekala do grudnia, ze mam jeszcze czas itd...:) W dodatku wiem juz ze to chlopczyk i tak bardzo chcialabym trzymac go juz na rekach...wogole zastanawiam sie czy to jakas paranoja czy co...co noc sni mi sie ze juz czas porodu a ja jakos nie moge urodzic... wogole naczytalam sie o porodzie i nie boje sie samego bolu...wiecie czego sie boje? moze to glupie ale lewatywy i mozliwosci wyproznienia jelit podczas porodu...wiem...chyba mam cos z glowa. Dziewczyny a czy ktoras z was ma jakis sprawdzony szpital we Wroclawiu? Tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metka26 kazd a znas dostaaje przy kazdej wizycie skierowanie na morfologie i na mocz :) tez bedziesz miala badanie cukru :) za miesiac albo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El-niunia
heheheh Metka;)to normalne ze chce ci sie kupowac juz rzeczy...ja jestem w 7 msc i nie moge juz wytrzymac...znalazlam taki cudny wozek w sklepie...i te ubranka itd. Tak bardzo chcialabym juz to wszystko kupic, ale moj maz ciagle protestuje zebym zaczekala do grudnia, ze mam jeszcze czas itd...:) W dodatku wiem juz ze to chlopczyk i tak bardzo chcialabym trzymac go juz na rekach...wogole zastanawiam sie czy to jakas paranoja czy co...co noc sni mi sie ze juz czas porodu a ja jakos nie moge urodzic... wogole naczytalam sie o porodzie i nie boje sie samego bolu...wiecie czego sie boje? moze to glupie ale lewatywy i mozliwosci wyproznienia jelit podczas porodu...wiem...chyba mam cos z glowa. Dziewczyny a czy ktoras z was ma jakis sprawdzony szpital we Wroclawiu? Tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
chciałabym dzidziusia....czy wszystkie moje objawy oznaczają cos innego?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×