Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

mamazlistopada mam dokładnie tak samo ;-) Najgorzej było przed pierwszymi wizytami... dokładnie przed drugą i bodajże trzecią... teraz jak już czuć malucha to stres mniejszy :-) bo przynajmniej wiadomo że wszystko ok jak wariuje po brzuszku ;-) a i innych niepokojących dolegliwości nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd3m6n6l6gia
nie chodzi o markowe ale takie jakich nie ma.nikt :) jak trampki.czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki :-) Ja dwa dni przeleżałam- z powodu bolow brzucha i pachwin. Ale jyz jest ok. We wtorek bylißmy w Trójmieście - wizyta z synkiem u audiologa ( na szczęscie podejrzenia niedosłuchu okazały sie falszywe).Później zwiedzalismy Dar Pomorza i kreciliśmy sie po Skwerze....W środę miałam problemy z chodzeniem . Co do kupowania...czekam do 15.07 - moze wtedy dzidzia zdradzi kim jest. mam troche ciuszkow po synku i córci. Ale troche musze dokupic body, kaftanikow i ew. sukieneczek. Reszte mamy poza wozkiem.za ktorym sie już rozgladam. I znalazlam w niezłym stanie za 650 zl. Czekam na info czy mozliwa wysylka i chy a sie zdecydujemy. Szkoda mi kasy na nowy gdy mozna trafic calkiem fajne uzywane. Poza tym musze dostawke dokupic dla synka. Milego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
ja powoli bym kupowała bo cos tam juz odłożyłam ale właśnie czekam na poznanie płci , bo wtedy odpowiednio dopasuję kolorki :) i nie mam zamiaru szaleć z niewiadomo jakimi rzeczami, bo po moim chrześniaki widzę jak to szybko przestaje być potrzebne. Też mam obawy co do wyprawki szpitalnej :P ale wiem właśnie, że mam pomoc w bracie :) narazie mnie bardziej martwi gdzie ja to wszystko pomieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja tez zawsze bylam spanikowana przed wizytami, ale teraz jak juz czuje mala to jest lepiej:) Z tym kupowaniem przy drugim jest o tyle lepiej, ze juz wiem ile p*****l jest zbednych:) wtedy koszta znacznie sie zmniejszaja:) co do malutkich ciuszkow, trampeczek jak piszecie itp to ja tego w ogole nie kupuje. Buciki zaloze dopiero jak mala stanie na.nogi, jakies jeansy, sukienki jeansowe itp, to na pewno nie na poczatek:) pamietam, ze na.poczatku najbardziej przydaly mi sie bawelniane pajace. Rozka tez nie kupuje. Posciele mam dwie z ikei, ochraniacz tez, ale nie zakladam na poczatku. Napewno kupie karuzele na pilota, bardzo sie przydala, ale to tez nie dla noworodka. Butelke jedna, smoczek juz mam, ale pewnie dokupie, bo wiecznie gdzies sie gubily:) Wozek mam na oku, ale chyba zdecyduje sie na nowy, boje sie, ze uzywany bedzie fajny na zdjeciu, a przyjdzie rozklekotany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stafffania ja tez wlasnie czekam na płec. Bo jeśli okaze sie ze kolejny chłopak bedę miała do dokupienia pare rzeczy. Bucikow nie kupuje bo mam po dzieviach starszych- dostawałam w prezencie- ale nie wiem czy i tym razem użyje. Wózek już wybrany. Jednak nowy. Koszt z dostawa 1005 zl. A Wozek BaBy Merc Q7 -Len. Mąz wybral. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
My sie chyba zdecydujemy na xlandera xpulse, cenowo i wizualnie chyba najbardziej nam odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
ja se upodobalam quinny buzz. teraz maja fajne ceny na gondole plus nosidlo. a spaceeowka i tak na razie zbedna bo ksiezniczka za malutka do takiej jazdy :) my kupijemy z 5/6 par bucikow bo to jednak zima i same skarpwtki to moze byc malutko bo i ja i moj pan strasznie marzniemy w nogi i podejrzewamy ze nasz szkrab tez tak bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja chcialabym kombinezon ze stopkami w komplecie, synek jest z pazdziernika i tak bylo najwygodniej:) wow 5/6 par?:) moj 3 latek ma 2 pary na zime:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa812
Hej, mój bobas urodzi się pod koniec list lub na początku grudnia, widzę, że Wy już częściowo przygotowane- ja jeszcze nie mam nic, 18 mam badanie, to może dowiem się kogo noszę i wtedy zacznę zakupy. A możecie polecić jakiś wózek, ale z przekładaną rączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Moj facet jest zdania " co kupisz to bedzie " ale ustalilismy , ze jak sie dowiemy co bedzie to zaraz po usg idziemy cos kupic i powiem wam ze go nie poznalam ... Ja tu jedne body niose , a on pol kosza nazbieral :D . Mowie mu ze mozemy isc , a on ze wszystkiego jeszcze nie obejzal ( gdzie to zawsze odwrotna sytuacja byla) . Chcialam sie jeszcze dopytac ile musicie czekac za wizyte prywatnie i usg 3d. Bo nie wiem kiedy sie rejestrowac . Witaj nowa przyszla mamusiu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Justa przerobilam mnostwo wozkow i xlandery jednak wygrywaja:) Lenka ja nie pomoge, sama chodze prywatnie i 4d mam na kazdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mam tooooone butow to i moja iezniczka musi. coz kocham wyprzedaze. moj facet juz sie smieje na widok butow ze bedzie mial w domu dwie stonogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja lubie wyprzedaze, dlatego teraz korzystam:) w grudniu kolejna, wiec tez fajnie sie wpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Tak, te malenkie ciuszki mozna teraz kupic naprawde za grosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pepco z 20 zl sa w cenach max 5zl. a tak to nawet za zlotowke. nawet jesli dlugo nie poslzuza to co to jest ta zlotowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Dla mnie pepco odpada, nacielam sie kilka razy i.teraz juz szkoda mi kasy:) tymbardziej ze sprzedaje pozniej ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
Oho widzę że szaleństwo zakupow :-P to moja pierwsza ciąża ale wiem właśnie ze za dużo tych malutkich rzeczy nie warto kupować, bo prZecież maluch będzie szybko rósł. Co do ubranka na zimę mam parę kombinezonow i myślę, że nie ma co szaleć z bucikami bo z kombinezonem na stopki to raczej małe przydatne. Chyba ze chce się w domu ubierać :-P z doświadczenia po bracie wiem że najlepiej śpiochy zapinane bo najwygodniej przebrać. A jak się będzie wychodzić gdzieś to wtedy jakieś spodenki i sweterek ;) każda mama to inne zdanie ;) mój też zdaje się na mnie i mówi że co wybiorę to będzie. Wózek mam upatrzony bo jakoś wole nowy. Niby używane są ok ale jak się nie ma jak ogladnac dokładnie stanu wózka to taki kot w worku. Aczkolwiek wózek wypatrzyłam na necie bo taniej i też nie ma jak dokładnie obejrzeć. Tyle że ma się gwarancję i Nowe nie może być brudne czy porysowane. Teraz właśnie oglądam butelki i zdecydowalam się na Tomme Tippy. Pościel teraz dostałam od brata więc szukam pościeli pasujacej do ochroniarzy które szczęśliwie też odziedziczylam ;) moja koleżanka też w ciazy uważa że nic nie będzie przyjmować od kogoś i wszystko nowe. Jak dla mnie bezsens bo taka mała dzidzia nie zniszczy, a ile można zaoszczędzić i wydać na coś bardziej przydatnego. No mówię co mama to inne zdanie :-P ja tan cieszę się ogromnie z maluszka w moim brzuszku ale uważam, ze nie ma Ci szaleć a rozsądnie podejść do zakupów i nie zaopatrzyć się właśnie w masę p*****l co się nie przydadzą a ładnie wyglądają. To się rozpisalam ;) miłej niedzieli mamuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
No ja wlasnie te takie malenkie to kupuje w lumpku jak jakies ladne, bo sa.naprawde jak nowe. Do szpitala sie przydadza i pozniej na pare tyg w domu. A tak to od rozm 3-6 zaczynam. Dzisiaj zaszalalam w h&m:) Mi butelki tommy teepie nie podpasowaly, zostaje przy avencie. Ja tez od nikogo nie chcialam rzeczy, bk zazwyczaj mi sie nie podobaja:) wole sobie sama powolutku skompletowac wszystko, raz w tyg do lumpka, wyprzedaze itp. Teraz na szczescie wiem, czego ile potrzeba i ze nie ma co przesadzac:) patrze na jakosc, juz wiem co mniej wiecej bedzie w dobrym stanie po praniu, a z czego zrobi sie szmatka. Kupuje tylko praktycznie z 3 firm, nic sie nie dzieje po praniu i pozniej mozna to sprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malutkich nie kupuje bo 1.moja mama ma duzo prawie jak.nowe po mnie i rodzenstwie. 2. moje rodzenstwo biega i sie cieszy bo beda ciocia i wujkiem. kupie kulka sztuk aby bylo a pozniej na biezaco jesli tych bedzie malo. nie zmarnuje sie bo dzieeczyna brata jest wlasnie na poczatku ciazy wiec bedzie mogla sobie zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
Jak się Nie boicie używanych rzeczy to polecam Allegro. Ludzie wystawiają po 1 zł, Góra parę złotych. Ostatnio kupiłam dreS Z tygryskiem z Kubusias, body we wzorek tygryska, sweterek do tego i śpiochy za 17 zł ;) jak przyszło byłam zadowolona bo zero zniszczenia w wygląda cudownie ! I będzie mały Tygrys albo Tygrysica :P po lumpkach też patrzę, bo czasem można coś upolować ciekawego ;) i zaglądam do Tesco bo tam niezłe promocje można trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Hej. My po usg połówkowym :-) Wszystko ok z dzidziusiem. Szalal w brzuszku. Ruchy czuje słabiej no mam łożysko z przodu. i udało sie choć ciężko było podejrzeć kim jest lokator. Wszystko wskazuje że bèdzie Helenka :-) Wczoraj też kupiliśmy wózek. Tako Laret. Miłego wszystkim Mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa812
A ja dzisiaj miałam i juz wiem, będziemy mieli synka, liczyłam na córkę, bo chłopaka już mamy, ale najważniejsze, ze dzidziuś jest cały i zdrowy - jestem szczęśliwa :) Teraz już mogę coś kupić, bo wiem dla kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Hey dlugo mnie nie było. ale tak jakoś zlecialo. Gratuluje dziewczynek i chłopców :) My dziś byliśmy na połówkowym i bedzie córcia, mój na początku miał kiepską minę ale teraz juz sie cieszy tylko powiedzial, że dla chłopaka tylko majtki a tak to i stanik i podpaskie trzeba kupować :D sie uśmiałam dzisiaj przy nim :D No i 3d nam nie wyszlo bo sie dwiema raczkami zaslaniała, widocznie nie chce byc podgladana ;) Teraz nareszcie moge sie rozgladać za rzeczami, my jeszcze nic nie mamy kupionego. Mamasynka widze, ze masz doświadczenie w ciuszkach może się podzielisz z jakiej firmy najlepiej kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
Ja jutro usg i Tez mam nadzieję zobaczyć kto tam rośnie w moim brzuszku. Oczywiście pomimo tego, że czując ruchy maluszka jestem spokojniejsza to i tak się troszku boję co lekarz powie. Ale wiersze, ze będzie wszystko ok. I też będę mogła poddać się szaleństwu zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my juz mamy prawie.wszystko :) dwie szafki ciuchow. zostalo kupic.kosmetyki i w srode jedziemy po moj.wymarzony wozek Quinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
ja czekam na wizytę połówkową bo dopiero we wtorek wieczorem. Ale wiemy że będzie druga córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
ja mam jeszcze -0.5 kg ale mimo to ledwo chodzè. Do tego upały. w nocy problem z zaśnieciem bo duszno. 3 x dziennie biorę magnez bo mam skurcze przepowiadajàce ale wyjątkowo bolesne. Dziś piorę ciuszki po starszych dzieciach. We wrześniu przepiore wszystko już w płynie dla dzieci. Pod koniec sierpnia przepiorę łóźeczko i wywietrzę . Chcę do połowy października mieć wszystko gotowe bo patrzac na poprzednie porody nigdy nie dotrwałam do terminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×