Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

ja juz mam.poskladane w szafie i nie mozemy sie doczekac :) oczywiscie pazdziernik to tez ponowne pranie itp. a wozkiem to bym codzień mogła sie bawić. az moglaby sie na już urodzic nasza ksiezniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez co chwile schodze na dól i oglądam wózek. przepinam gondole itp....Niby 3 ciąża a za każdym razem zachowuje sie jakby to było moje pierwsze dziecko. :-) termin na listopad. może ur. na początku listopada lub koniec października ale to dla mnie tak daleko...ciąza to cudowny czas ale moment gdy mogè przytulić Maleństwo to najcudowniejszy moment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi.wyliczyli 10.11 a nastepny lekarz 30.09 takze nie.wiem.w co wierzyc. ale juz sie nie moge doczekac! ba nawet ogladam w necie wozki dla lalek z Quinny zeby malutka miala.dla lalki taki w jakim sama.bedzie jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
jest tu jeszcze któraś?? Jak u Was Mamusie? My jedziemy na tydzien do Sosnowca. odwiedzimy tez mojà siostre w Krakowie. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Czesc laski:) troche mnie nie bylo, wczoraj wrocilismy z wakacji w gorach, bylo bosko, ale mam takie zakwasy, ze nawet nie wiedzialam, ze mam miesnie w takich miejscach:) Strasznie mnie boli spojenie lonowe, te kosci, w pierwszej ciazy pozniej zaczely bolec. Ktoras pytala o ciuszki. No wiec jezeli chodzi o te pierwsze bielizniane, pajacyki i body, to stawiam na next i h&m. Koniecznie 100% bawelna. Takie normalne ciuszki to juz moja ukochana zara. Zadnych kaftanikow, polarowych i welurowych pajacykow nie kupuje. Rozka tez nie. Kupilam bambusowy otulacz. Butelke avent dostane na SR. Wozek moze we wrzesniu kupimy. W tygodniu moze pojedziemy do ikei po lozeczko i jakies pierdoly:) A co u Was babeczki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
moja Różyczka ma dzisiaj jakiś wyjątkowo aktywny dzień, cały dzien sie tak wierci, ze az brzuch lata halo halo, dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
Upał Upał Upał! Nic się nie chce :-( też mnie troszku nie było ale pomagamy bratu z remontem i więcej mnie nie ma niż jestem. Jutro wyjaZD na wczasy a Ty zapowiadaja po 37 stopni. Będę się topic :-P czekam na 19 sierpnia bo ostatnio powiedział mi ze dziewczynka chce się upewnić, by szaleć z ciuszkami. Teściowa nam nakupowla właśnie na dziewczynke bo bardzo się uparla na wnusie i mówi że ona wie że będzie cora i tyle :-) ja też już troszku nabyłam bo miałam na chłopca po bracie, ale czekam żeby w 100% potwierdził. Wózek też planuje kupić we wrześniu lub w paźdZIERNIKU. Pozdrawiam w te gorące dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
cześć dawno tu nie byłam. Ja niestety muszę leżeć mam 23 tydzień i 4 dzień. Leże z powodu miękkiej szyjki. W poniedziałek się okaże czy zatrzymało się czy dalej robi sie szyjka miękka i czy pójde do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Stefania a gdzie jedziecie? Alla o kurcze no to trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. My wlasnie wrocilismy z jeziorka, ale sie spieklam:( No i przyszla kolejna paczka dla Rozyczki, jednak dziewczynskie ubranka sa cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
ja jeszcze mam miesiac i wakaaaacje! a potem czekanie na Małą. dzis jej.chyba gorąco i ma lenia jak rodzice bo czasem się przekreci kopnie.i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Szkoda, ze forum padlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
mamasynka zapraszamy na brzuszek :) tam tez az tak czesto nie piszemy ale codziennie jakis nowy wpis jest. mysle ze to przez wakacje rzadko w domu sie siedzi, na jesieni bedziemy wiecej pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd3m6n6l6gia
zagladamy ale ciagle cisza od was mamusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Dzieki Ewela, niestety ciezko ogarnac mi tamta strone na telefonie:( co u Was? Ja mialam dzisiaj wizyte, Rozyczka wazy juz prawie kilogram, no i potwierdzilo sie, ze obrocila sie juz glowa w dol, wczoraj to poczulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefffania
ja byłam w Sławie i właśnie się spiekłam :) kombinowałam jak opalić nogi z tyłu nie mogac lezeć na brzuchu :p jakoś się udało :) dobrze że woda blisko i było jak się schłodzić bo jednak 38 stopni to za dużo ... i cały następny tydzien ma tak grzać i jak tu wytrzymać jak nie ma czym oddychać :( odliczam dni do następnej wizyty żeby się upewnić czy mojej córeczce nie urosły jajeczka :P jeszcze 6 dni <3 a jak u was mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Czesc dziewczyny :) Widze usuneło mój popredni wpis :( Ja w koncu odżyłam po tych upałach, niestety na te upały byłam nie przytomna z kazdym dniem byłam coraz bardziej nagrzana, ale naszczęście już po ;) Dziś byliśmy w lidlu i kupilismy troszke ciuszków i pampersy ;) rozmiar 62 z lidla jest taki sam jak 74 z biedronki, a mniejszych rozmiarów nie wzięłam (i tak malo zostało, ludzie wpadli do tego strasznie ;) ) więc bede musiała podokupywać, zresztą u mnie wyprawka jest na poziomie zerowym ;) Może doradzicie co lepsze do łóżeczka zwykla kołderka czy śpiworek? A i jaki wózek kupujecie, bo ja się zastanawiam nad samą gondolą, no i taki żeby dobrze na śniegu jeździł to chyba z dużymi kołami musi być, ma któraś jakieś doświadczenia? A co tam u Was słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Elipsa moj maly spal najpierw pod kocykiem, pozniej w spiworku.balam sie takiego malucha klasc pod koldra. Wozek u nas xlander,jeszcze nie wiem ktory A czemu chcesz sama gondole? U nas dalej goraco, ja sie chlodze nad morzem albo w jeziorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamasynka - zastanawiam sie nad tym śpiworkiem, a z drugiej strony kołderka jest na dłużej hmm Gondole sama z tego powodu że spacerówke kupilabym sobie typu parasolka, a szkoda 2 razy kase udawać i dlatego też żeby takiego ciężaru nie tachać na 4 piętro. Dzis mialam dostawe ciuszków od kolezanki, nie wiem jak przez to przebrne, bo sama nie wiem co mi jest potrzebne jakoś ta wyprawka mnie przeraża, nie wiem czego i ile mi trzeba i co do szpitala itd, jak czytam co i jak i jeszcze ktos mi mowi co to czuje, ze mam mętlik w glowie (a juz mialam liste :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja tam sie balam kolderki dawac od razu, teraz raczej tak samo zrobie, najpierw kocyk A z ta gondola to jak dziecko Ci z niej wyrosnie, to i tak na parasolke bedzie za malutkie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koloderkę i otulacz/spioch do spania dla maluszka. wozek wybralismy Quinny Buzz. ma fajna spacerowke dla maluszka do 18mies ( jest kubelkowa, prawie leżąca ) i druga jest dla wiekszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quinny buzz tochyba najgorszy wozek swiata!! Jak zreszta kazdy quinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dlaczego? lekki poreczny zajmuje malo miejsca w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuka puka jest rozklekotany jak kazdy wozek quinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już Quinny. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamasynka a niby dlaczego. Może miałaś jakiś stary/używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
ja?? co mialam starego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
jak.sie kupuje starocie po 15 dzieciach to.i rozklekotany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że nikt tu nie zagląda :( Jak się czujecie? Ja srednio coraz cięższa sie robie i ruchy takie pokraczne mam, a jeszcze 3 miesiące nam zostały :) Krzywą cukrowa robiłam ostatnio i ciekawa jestem jak wyszla bo ostatnio nic tylko na słodkie mam pociąg, a wizyte mam dopiero za tydzień. A Wy jak tam z badaniami? Zdecydowaliśmy, ze gondole kupimy używaną (ewentualnie wózek 2w1) bo na okres zimy jakoś sobie poradzimy. Zamawialyście jakieś ciuszki na allegro, macie sprawdzonych sprzedających. Bo chciałam zamówic body zakładane i sie zastanawiam i moze kogos polecacie. Pozdrawiam cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Elipsa ja zagladam codziennie, ale nie ma z kim gadac:( Krzywa zrobie za tydzien, mam nadzieje, ze wyjdzie ok, bo w pierwszej ciazy mialam cukrzyce. Jezeli chodzi o bodziaki to ja polecam h&m, nie do zdarcia no i rosna razem z dzieckiem, naprawde na dlugo starczaja. Nie pasowaly mi za to takie, ktore maja takie jakby zakladki na ramionkach, strasznie sie rozciagaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×