Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak myślicie, ile w Polsce jest średnio miesięcznie koncertów metalowych?

Polecane posty

Gość gość
C***a wiesz głupia babo, chcesz się ****ać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych koncertów dokładnie o 100% za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tych koncertów dokładnie o 100% za dużo. " Moim zdaniem za mało, odpowiednio byłoby według mnie 2-3 razy więcej niż jest. :D to ktoś poda wreszcie jakąś liczbe, na jaką szacuje ilość takich koncertów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśłimy sobie,że masz coś nie tak z garem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 bo chuj to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej niż 20. Wedlug rockmetal.pl do końca lutego odbędzie sie w Polsce 29 koncertów zespołów metalowych, a na marzec jest zaplanowanych kolejnych 36. Czyli średnio 35 miesięcznie :) Przypada więcej niż jeden koncert na dzień :) Według was dużo czy malo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym o 29 a w marcu o 36 za duzo :-) Najpierw tepa dzido mówisz ze policzylas a teraz piszesz ze podajesz za jakimś portalem dla upośledzonych :-/ Zdecyduj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzyłam na podstawie rozpiski koncertów podanej na rockmetal.pl. Sa na niej tez koncerty punkowe i indie rockowe, więc musiałam je odliczyć. Dlaczego nazywasz rockmetal.pl "portalem dla upośledzonych", możesz to uzasadnić? bo ja żadnego uzasadnienia dla takiej obelgi nie widze, poza twoimi uprzedzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errd
Nikt, tak jak ty, nie potrafi zohydzić metalu. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby jak najmniej... znanych na calym swiecie pewnie z 10 undergroundowo garazowo smietnikowych kapel z 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errdre
Dla mnie, nie jesteś obca. Jesteś Kasią Szatanistką, z Kafe i razem tutaj przegrywamy życie :D I zohydzasz, bo zamiast coś podsunąć, zachęcić, pogadać, wymyślasz głupie, naprawdę cienkie jak rosół z kolibra prowokacje, które świadczą o jakimś twoim, nie wiem? mentalnym upośledzeniu? Nie widzisz, że się ośmieszasz? Nie wiecie ile koncertów, kto jest na tym zdjęciu, wy nie wiecie, ja wiem, czy boicie się tych ludzi... I tak w kółko. Kasia, to jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kasia, to jest głupie" Bo forum jest głupie :D a normalne tematy tez zakładam, ale jak chce normalnie podyskutować to sie zniechęcam, bo tutaj wiekszość nie potrafi dyskutować - tylko bluzgają, nie odnoszą się do merytorycznych argumentów tylko argumentują ad personam, i to jeszcze tak głupio, że szok - odpowiedź w rodzaju "jesteś głupia i nie masz racji bo tak" na sensowne argumenty to tu standart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam dla Kasi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×