Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiezniczka_na_wozku26

Sex z kobietą na wózku

Polecane posty

Gość teura
Żenada panowie, tyle Wam powiem. Odejdźcie od komputerów, robicie wstyd naszemu rodzajowi. Ze swojej strony powiem, że nie byłem jeszcze z partnerką, która używa wózka, ale mógłbym się na to zdecydować. Wszystko zależy od osoby i jej charakteru. Pielucha też nie wydaje mi się wielką kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak ma dziewczynę na wózku to jest traktowany jak zdesperowany. Kobiety są od nas pod tym względem lepsze bo bardzo dużo ładnych kobiet ma facetów na wózkach. Jak chciałbym mieć dziewczynę na wózku. Lubię czuć jak komuś na mnie bardzo zależy i zawszę chcę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magister inżynier
Wózek ma koła, opony, dętki, a więc i pompkę. A taką pompką w tej sytuacji to wiecie! A nawet i mocz można spompować, zamiast używania pampersów. Tak więc wszechstronna technika wózkowa wszechstronnie jest pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale musi być to dojrzały i stabilnie emocjonalny mężczyzna, odpowiedzialny i czuły. Takiego szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angee
Ciekawa jestem jak temat ma się dziś? czy księżniczka znalazła odpowiedź na swoje pytanie a może księcia na życie? czy panowie, którzy deklarowali chęć spotkania z laską na wózku urzeczywistnili to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Kafeterianin
chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×