Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

Ale czy ja twierdzę, że masz bezczynnie siedzieć 97? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Napilbym sie Latte na potrojnym espresso:) Kawa dla Wilka http://esanok.pl/wp-content/uploads/McCafe_zima.jpg Wojna Wojna ale kawa moglabys poczestowac:) Ta Wojna Tabasko zapowiada sie na lata wiec warto wprowadzic jakies cywilizowane zasady jej prowadzenia jak przyjdziesz do mnie tez poczestuje cie kawa:) Mowia ze nigdzie nie poznajesz tak dobrze drugiego czlowieka jak na Wojnie pewnie wiele sie o Sobie jeszcze dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 a czym poruszasz? :) Naj wyglądasz na zdegustowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko "Alea iActa est" "Kosci zostaly rzucone" Jak powiedzial Juliusz Cezar przekraczajac Rubikon.. Kto chce Wojny z Wilkiem Goralem Bieszczadzkim zawsze Ja dostanie...:):):) Ad by surfkeepit | Close Kafeteria.pl Forum Redakcja KafeteriiSprawa Tabasko !!! Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Sprawa Tabasko !!! WILK_1946 dziś Prosze o sprawdzenie czy z IP osoby wystepujacej pod Nickiem Tabasko na dziale Zycie Erotyczne nie dokonywano spamowania ichamskiego Trollowania Tematow zakladanych przez Wadera69 o oraz Wilk1946 obecnie WILK_1946 Wydaje mi sie ze ta osoba wystepowala tez pod Nickiem Agnieszka 94 byc moze z innego IP. Prosze nie tylko o sprawdzenie kwestii spamowania ale dokonywania z pomaranczowego nicku gosc chamskich wpisow zaburzajacych tematy czyli klasycznego Chamskiego Trollowania ktore jest rowniez niezgodne z Regulaminem Kafeterii. W wypadku jesli te zarzuty by sie potwierdzily prosze o informacje na mojego maila zebym mogl Ja upublicznic. Moj maila to: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Prosze tez o zbanowanie tego Nicka. Bo skoro Ja broniac Wadera69 i przenoszac spamy z jej tematu na Temat Tabasko co nie jest zadnym spamowaniem ale jedyna forma obrony przed spamowaniem jak nam pozostawiliscie bedac kompletnie bierni i nie reagujac na wielotygodniowe spamowanie tematow Wadera69 juz nie mowiac wielomieszcznym spamowaniu i chamskim Trollowaniu moich Tematow przez rozne osoby moich tematach wtym przez Tabasko w mojej ocenie. To teraz nie ma zadnego problemu dla was srawdzic czy Tabasko spamowala i chamsko trollowala i zbanowac je Nicka oraz przeslac mi informacje potwierdzajca ze ona stala za tymi dzialaniami ktora bede mogl upublicznic. Podejrzenia ze to wlasnie Tabasko stoi za takimi dzialaniami niezgodnymi z Regulaminem Kafe nie sa tylko moim podejrzeniami ale wielu osob na ERO Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> edytowano dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś się uśmiechnął byłoby lepiej ale rozumiem. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to nie jest Agnieszka i nie ma 21lat:-) Tyle lat by chciała mieć. Zaraz do błędnego z bekiem poleci a ten wylezie z windy gdzie obracał grazyne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jestem zdegustowany tym że wszyscy się tak krzywią :O z gościem na czele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jakbym byłą swoją słyszał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie.... Nie porównuje się jestestwa o którym nie ma się zielonego pojęcia😴 Ciz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie chce mi się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a skąd Ty to możesz wiedzieć?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×