Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

wilku wiesz co? hmmmmmmm ide na twoj temat troszke cie odwiedzę a co tam. a jak bedziesz mnie w*****ac to polece do ciotek a co tam. a jak to nie pomoze to zasram tobie i madziomuszkom wszystkie tematy a znaj mój gest kudlaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Co tam uda :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Synuś opanowania troszkę bo nas wsadza do windy i tylko będzie słychać... Winda do nieba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dostalem winde na wlasnosc :D chcesz sie przejechac? :D gora - dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny bsg gdzie grazyna? zacznij biegac bo zawału dostaniesz A Tabasco już nie pierwszej swieżości. Prawda zlociutka? Mam dowody jaki masz inny nik gwiazdeczko lat 21!!!!!!!!!ale kiedy to było. Ja to wiem i ty to wiesz. Taka rada. NIECH twoj kumpel, przestanie to dam spokoj. Inaczej będe rzygał i co wtedy? :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobranoc ptaszki;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzygaj.. byłam już chyba każdą z tego forum. W oczach niektórych jestem każdym gościem.. A mało tego jestem nawet zalogowanymi niebieskimi i to z ogólnego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed maratonem nie słyszałaś?:-D Oj uaktywnia się moje alter ego może być różnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze :-P. Ale kiedyś czytałam ze są takie zawody wyjmowania trzonka z wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ktoś wkłada a Ty wyciągasz? I wygra ten kto najwięcej razy? Czy długość trzcina ma znaczenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze ma. :-P ale nie takie znów WOW! A zasady? zasady są po to by ich nie przestrzegać taki myk.... Z zasady woli się łóżko wiec czas to zrobić opierając się o ścianę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym znów na blat kuchenny usiadła.. ;) i potem jeszcze raz, a co.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Ales sie wczoraj nameczyla pisaniem z Goscia na moim Temacie klamstw na moj Temat:) Ale chcialas Wojny to ja bedziesz miala:) Gorale Bieszczadzcy nigdy Wojny nikomu odmawiaja jak ktos ma na nia ochote:) I zawsze w koncu wygrywamy:) I tak ja przegrasz to tylko kwestia czasu wszystko bedzie robione zgodnie z Regulaminem Kafe:) Ps. Kawy bym sie napił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@TABASKO Te dlugie wpisy z Wilk1946 nie sa moje sprawdz historie w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×