Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Z głębi ran, w blasku hord, idzie czarny król, Abadon!

Polecane posty

Nad nim krąg siedmiu głów sprzęga czarci gniew - w płomień! I stanął smok przed mającą rodzić niewiastą ażeby, skoro porodzi - pożreć ja, dziecię - jego raj! Z głębi ran, z chaszcz i nor zemsty nadszedł czas i przemoc! Śmierć za płacz, płacz za śmierć, śmierć za diabła krew przelaną! I porodziła tyrana z żelaznym berłem, lecz porwał Bóg spod zębów wyzwoliciela... Wzniósł Abadon stary miecz, plunął w piach -wojna psie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypier/dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisty diament spaaaadł i lud w obawie ukląkł. Wraz z nim potomstwo jej. Zemstą płomieeeeń i bat! Płomieeeeń i bat! Czarna postać rozdaje śmierć Śmierć i płacz Śmierć i płacz Czarne widmo rozpala miecz Śmierć i płacz Śmierć i płacz Czarne widmo rozpala miecz Śmierć i płacz Śmierć i płacz Czarne widmo kieruje miecz W niebo Śmierć i płacz Śmierć i płacz Zemsta piekieł dopełnia się https://www.youtube.com/watch?v=2LCsDA2CWxU ale to jest fajne :) najlepsza ich ballada według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst powstał najprawdopodobniej zanim się urodziłas/łeś (w 1986 zdaje się) i nalezy do jednej z największych legend polskiego metalu, wiec okaż szacunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet powiedzial mi dzisiaj ze nie ma dla mnie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko potwierdzasz, że satanizm to istotny wątek, wręcz krew metalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ten kawałek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwielbiam ten kawałek <3 " serio na kafe są inne osoby lubiące Kata? :) tzn. wiem, że są, ale na pewno malutko, jestem pozytywnie zaskoczona, że ktoś tak napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kat to pozerskie g****o. nigdy ich nie lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kat to pozerskie g****o. nigdy ich nie lubiłem. " Obrażasz legende i pionierów polskiego najmocniejszego grania :) Nikt przed nimi tak nie grał w naszym kraju. :) Ciekawa jestem co uwazasz wobec tego za fajne? Wymień jakies zespoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×