Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Metal to najlepsza muzyka

Polecane posty

Gość gość
Kaśka znowu prowokuje:) tylko czekać aż ludzie zaczną wypisywać teksty typu metal to g****o :) ale tak serio po co się z tym obnosisz że słuchasz metalu? ja tez go słucham od lat ale nie rozpowiadam o tym wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka ty wstretny trollu piertolony, wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Sting i Phil Collins. 8888888888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co rozumiesz jako obnoszenie się? Czy noszenie kostki z naszywkami zepołów to tez obnoszenie czy nie? :D Bo np. kostke noszę jakoś tak z przekory, na przekór opinii że to plecak dobry dla gimbazy :D Lubię go i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko Sting i Phil Collins. 8888888888" Nie znam takiego artysty jak "Phil Collins. 8888888888", to jakiś niszowy zespół nawiązujący do dokonań zespołu Genesis? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to co nosisz ale po co te ciągle tematy na kafe? ale w sumie mamy wolny kraj więc rób co uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmato pie***lona zrozum w końcu, dla Ciebie może i jest najlepszą muzyką, ale dla stu innych najlepsza muzyka to pop, rap, techno... Gusta są różne i z całą pewnością NIEPODPORZĄDKOWANE TOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna nie wiedziec kto to phil collins i genesis? :O Hejka malpiszon sloneczko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co tematy brokeninside o związkach i aseksualności? :) Wszyscy mają jakąś swoją dziedzine, w przypadku takiego Cynica jest to np. pisanie bzdur :P "Szmato pie***lona zrozum w końcu, dla Ciebie może i jest najlepszą muzyką, ale dla stu innych najlepsza muzyka to pop, rap, techno." Ale ja to świetnie rozumiem :D Co nie zmienia faktu, że wielu ludzi uwaza, ze "metalu nie da się słuchać", "metal to tylko darcie ryja", kto mi zabroni ich trochę podenerwować moimi tematami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak mozna nie wiedziec kto to phil collins i genesis? " tez nie wiem. Tak jak nie wiem, jak można nie potrafić czytać ze zrozumieniem, albo dostawac ataku wściekłości na widok łaciny lub zagadnień których się nie rozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widac jak sie znasz na muzyce p********a p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zastanawiam kiedy skończysz codziennie piertolić jedno i to samo, zakuta pało niedorozwinięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×