Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wieczorny bol brzucha u osmiolatki kto pomoze

Polecane posty

Gość gość
Witam mam dokładnie ten sam problem z moim 8 letnim synem od trzech tygodni około godziny 20-21 zaczyna boleć go brzuch podaje mu nospe i termofor na brzuszek. Podobnie ze spaniem jak pozwolę mu położyć się u nas w łóżku szybciej usypia niż u siebie. Wszystkie badania prawidłowe pasożyty -negatywnie pomimo to został przeleczony na pasożyty, podstawowe badania krwi -prawidłowe, bolerioza -negatywnie, usg dwukrotnie badany -prawidłowo, mocz ogólny -prawidłowy w poniedziałek będę robiła kolejne badania, obecnie dostaje Bioprazol i sanprobi. Mam ogromną prośbę żebyś napisała co dalej dzieje się z leczeniem twojej córki. Pozdrawiam bardzo zmartwiona Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mozesz napisac co to bylo?? Mam ten sam problem z 10 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gośka
Myślę, że udaje. Strasznie to przypomina moją sytuację z dzieciństwa! Zafunduj jej jutro super wieczór. Zabawa, gra planszowa, wyglupianie i potem jupiiii śpimy razem dziś! Niech zaśnie u Was, a potem ją wyniesiesz. Jeśli w trakcie tego wieczoru nie wspomni o bólu to masz odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam ten sam problem z 7 latkiem codziennie boli go brzuszek oczywiście popołudniu zaczyna się tak od 15-16 , trzy tygodnie temu dostał tabletkę na pasożyty ( bez badań ) ostatnio byliśmy w szpitalu na izbie przyjęć zrobili mu badanie ogólne krwi i moczu i wszystko ok nie chcieli mu zrobić usg i niestety odesłali nas do domu a brzuszek dalej boli jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój syn miał podobne dolegliwości i długo nie udawało się ustalić przyczyny. Na szczęście mądry pediatra polecił mi, żebym zaczęła podawać synowi krople acidolac z dobrymi bakteriami, żeby w ten sposób poprawić florę jelitową. Po dłuższym podawaniu probiotyku skończyły się problemy z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×