Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak to się stało że ja kiedyś zaczełam słuchać metalu a większośc ludzi nie?

Polecane posty

Gość gość
A nie znasz takich legend jak Genesis :( Nawet nie wiesz kto to Peter Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz, ze chce mi sie cale twoje posty czytac, ty tepa k***o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos z twoich przodkow mieszkal przy torach. Ten zgrzyt koł i pisk hamolcow wszedl mu w geny i zostalas obdarzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm czemu wyzywasz katarzyne i inne od k***w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna jako tzw. ''ekspert'' doradz mi jakie zespoły metalowe są na czasie, sama słucham metalu ale powiedz mi czego słuchać by nie wyjść na gimbusa, jakie zespoły są warte przesłuchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten caly cynik to jakis jakis ograniczony dzieciak. Nienauczyla go mam ze dziewczynkom sie nieubliza. Ćfok poprostu ćfok:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"katarzyna jako tzw. ''ekspert'' doradz mi jakie zespoły metalowe są na czasie, sama słucham metalu ale powiedz mi czego słuchać by nie wyjść na gimbusa, jakie zespoły są warte przesłuchania?"My chemical romance, linkin park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"katarzyna jako tzw. ''ekspert'' doradz mi jakie zespoły metalowe są na czasie, sama słucham metalu ale powiedz mi czego słuchać by nie wyjść na gimbusa, " Ale ja w d***e mam jakie są "na czasie", na serio komuś słuchającemu metalu zależy na byciu "na czasie"? :) litości. Ja się ostatnio najbardziej jaram polskim blackmetalowym podziemiem. Furia, Mgła, Odraza, Mord`a`Stigmata, Voidhanger, Kriegsmaschine, te klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm to sobie słuchaj linkin park jak lubisz, chodziło mi katarzyna czego większość słucha bo mi się stare zespoły znudziły a posłuchałabym czegoś nowego o to mi chodzi, co myślisz katarzyna o Noxelii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×