Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Syn Nicolasa Cage JEST METALEM!

Polecane posty

W dodatku przekonał swojego ojca do Darkthrone :) " Słyszałem, że przekonałeś go do Darkthrone. Tak! To stało się, gdy miałem 16 lat. Puszczałem mu sporo różnych kapel blackmetalowych, ale chciałem zobaczyć, jak zareaguje na te z bardziej rockowymi czy punkowymi korzeniami. I włączyłem mu Too Old Too Cold i Transilvanian Hunger Darkthrone, a on uznał, że to jest po prostu z******te." Widzicie, nawet sam Nicolas Cage słucha metalu :D Widzicie, taką muzyke doceniają tacy sławni i bogaci aktorzy, i co, łyso wam hejterzy metalu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeee, to jest po prostu niemożliwe :D może wy nie możecie się wypowiadać przez jakieś błędy na kafeterii, albo ja nie widze waszych wypowiedzi, przez takie błędy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn Nicolasa slucha country

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz Cage`a jako aktora? :D ja widziałam za mało filmów z nim by się wypowiadać, kojaze go tylko, ze względu na jego charakterystyczną twarz, ale wydaje mi się dobry :) "syn Nicolasa slucha country " To ciekawe, bo w wywiadzie mówi co innego, i jego zespół tez nie gra country tylko black :D zapoznałeś/łaś się w ogóle z linkami z pierwszego postu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wali mnie jakis syn nicolase cage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest celebryta, tylko wokalista Toola, Maynard James Keenan, a avatar wrzucilem, bo na innym forum kiedys go mialem, i potem zaczelo go uzywac pare osob, i uwazam, ze ten awatar jest legendarny w chuj i smieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Tak :) prawie wszyscy mnie maja dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na forum battle.net blizzarda, od diablo 3 ktos napisal cos takiego :D "Panie i Panowie hackowie, to jest znany troll który zmienił BT, jego poprzedni to CynicFM. Więc apeluję: 1. Nie karmić trolla 2. Nie chcemy go na hc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie nazywalem kogos smieciem? W ogole kasiaszatanistka, jak szukasz jakiegos innego forum, to polecam sie zarejestrowac na d2jsp.org, tam jest polska sekcja :D. To forum dziala podobnie do kafeterii, tez jak stworzysz temat, to od razu ktos odpisze, tam zazwyczaj siedzi po 50 osob codziennie albo wiecej, sami faceci :D. Ja tam kocham wchodzic i w*****ac tych ludzi, jest wieksza zabawa na tamtym forum niz na kafe :D. No i pilnuje jeszcze moderacja, a tam na pewno ludzie by pisali do ciebie ad personam, czyli zaczeli by cie nienawidziciec do twoich tematow, pisali rozne rzeczy, i dostawaliby warny :D. Polecam to forum, jak chcesz pow*****ac ludzi, bo zabawa tam jest niesamowita :D:D No i bylabys tam jedyna laska na tym forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×