Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie cierpię zgorzkniałych osób które mówią że świat to cierpienie

Polecane posty

Przed chwilą skasowano temat, w którym taka kretynka wyzywała rodziców, i twierdziła, że rodzenie dzieci to okrucieństwo i osoby wydające na świat dzieci są "chore psychiczne", tak jakby sama nie dostrzegała że jest chora umysłowo i nadaje się do kaftanu bezpieczeństwa i domu bez klamek. :) Dlaczego takie osoby nie skorzystają z tej rady: https://www.youtube.com/watch?v=mRU9yZs1S1s Zamiast zanudzać innych swoim smęceniem? Inni ludzie chcą cieszyć się życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że to nie takie proste , nie mam przycisku śmierć, bede musiała umrzeć w konwulsjach albo duszac się przez dobrych kilka minut, bo matce dziwce chciało się ****** no i jaką mam pewność że znowu jakąś suka nie sprowadzi mnie na ten k***idol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matki takich pokopów ze Slayera jak widzą co urodziły i co wyrosło to pewnie żalują , że nie było wtedy tabletki PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - skończ jęczeć, strzel sobie w łeb idiotko i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie ta kretynka heloiza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"matki takich pokopów ze Slayera jak widzą co urodziły i co wyrosło to pewnie żalują , że nie było wtedy tabletki PO " Mi sie wydaje, że raczej są dumne, że ich dzieci to światowej sławy legendy muzyki :) O ile ich rodzice jeszcze żyją, bo taki Tom Araya, wokalista ma już prawie 54 lata, czyli sam jest już prawie że dziadkiem. Ale ty pewnie myślisz że to jakiś nowy zespół powstały pare lat temu, a nie legenda istniejaca od 1981 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mi najpierw broń durna idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka, tobie ciaza nie grozi, bo nikt cie nigdy nie zerznie jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Dziewczyny -fanki metalu tak jak Ty Kasiu są aseksualne znaczy metroseksualne. tylko muzyka wino i śpiew i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takie pytania to Kasia spiertoli z forum na obiadek niedzielny rosołek u Mamusi. potem kuraka łapkami i leżakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy Dziewczyny -fanki metalu tak jak Ty Kasiu są aseksualne znaczy metroseksualne. tylko muzyka wino i śpiew i nic więcej." Własciwie, to jaki jest twój cel w zadawaniu takich bełkotliwych pytań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczniesz ciężko chorować to zobaczysz, że życie to naprawdę cierpienie, a prawie każdego to kiedyś czeka. Ja choruje od 5 lat, mam obecnie 28 i dla mnie życie jest bólem. Nie zrozumiesz tego, bo żyjesz beztrosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a Ty z penisem za pan brat czy skłócona jesteś z penisem i dlatego się na niwie metalowej muzyki wyżywasz?nadmiar energii i hormonow musi mieć ujście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,40 rozwaz samobójstwo nie ma sensu się męczyć i przeciągać tego co i tak nieuniknione , żadna kara Cie za to nie czeka, to tylko brednie i wymysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy perwers 24 lata
kasiu chce mieć z tobą trójkę małych metali!❤️:d kiedy zaczniemy działać w tej sprawie? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak zaczniesz ciężko chorować to zobaczysz, że życie to naprawdę cierpienie, a prawie każdego to kiedyś czeka. Ja choruje od 5 lat, mam obecnie 28 i dla mnie życie jest bólem. Nie zrozumiesz tego, bo żyjesz beztrosko. " Życie czasem jest cierpieniem. Czasem i dla niektórych. Cierpienie nie jest ani treścią życia, ani jego najwazniejszym elementem. I nie kazdy ciężko choruje, zarówno moja babcia jak i dziadek umarli nagle, a całe życie byli zdrowi, nie uświadczyli cierpienia, może podczas wojny jedynie, choć byli wtedy dziećmi i raczej niewiele rozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dzień w dzień cierpisz a choroba ma status nieuleczalnej to staje głównym i nieuniknionym elementem twojego życia i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziadkami się opiekowałam bo mieli wysokie emerytury a ja ... dobre ciuchy i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całkowitą rację. No ale jak tym pi/zdom i chu/jom to wytłumaczyć, jak oni mają nawyk biadolenia? Z daleka od takich. Ja się tutaj chętnie będę reinkarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech no pomyślę kto mógł ten temat założyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie ciężko chorzy którzy się nie poddają i korzystają z życia. Znam kogoś kto dostał wyrok - rak, leki tylko przedłużają życie. Skutki uboczne leczenia? Ból, częściowy paraliż jednej z kończyn i sama świadomość, że to nie odejdzie. I żyje dopóki może, poczucie humoru się jej trzyma, nie spędza każdej chwili na ubolewaniu nad chorobą. Oczywiście - pamięta, boi się, ale nie marnuje tego co jej zostało na p********ie o tym jakie to życie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×