Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiem,ze Ty tez mnie kochasz skarbie

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego są nieszczęśliwi jak się kochają? Przecież jak piszesz Mateusz kocha Barbarę inaczej by się nie pobrali. Nie możesz wątpić w to,że Barbara go nie kocha skoro ma z nim dziecko. Karolino wybij sobie z głowy Mateusza nie rujnuj tego co zostało zawiązane węzłem małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego są nieszczęśliwi jak się kochają? Przecież jak piszesz Mateusz kocha Barbarę inaczej by się nie pobrali. Nie możesz wątpić w to,że Barbara go nie kocha skoro ma z nim dziecko. Karolino wybij sobie z głowy Mateusza nie rujnuj tego co zostało zawiązane węzłem małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładnie tak Karolino pisać i blokować . Powtórzę jeszcze raz. Że kochasz się w Mateuszu to już wiem ale że obgadujesz jego żonę wątpiąc w dziecko czyje jest to już z Twojej strony hańba . Czyżby aniołki nie miały sumienia i wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładnie tak Karolino pisać i blokować . Powtórzę jeszcze raz. Że kochasz się w Mateuszu to już wiem ale że obgadujesz jego żonę wątpiąc w dziecko czyje jest to już z Twojej strony hańba . Czyżby aniołki nie miały sumienia i wstydu? Nie dziś to jutro i tak będę pisać aż do skutku, aż znikniesz z tymi swoimi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje kłamliwe wyjaśnienia wpisane o godz. 9:41 wcześniej niż moje wpisy świadczą tylko o tym jaka zakłamana jest Twoja dusza. Czytałam również w innych wątkach co wypisujesz na temat swojego szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sie nie pobrali bo on był od dawna żonaty.Przeżyli romans w pracy..Baśka wzięła slub ,bo jest w ciazy..ale podobno diecko moze być M,Karolina o tym nie wie o nafal go koxha,o jego zone też jest zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze ale burdel na kółkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kłamliwe wyjaśnienia?..szef to szef i nikt nie bedzie mnie wrabiał.że z nim coś miałam„Ja pracowałam dla dzieci.a nie dla jakiś pierdół.Pisze to co wiem i to co zaobserwowałam.Prace podjełam niecałe 2 lata temu,a mojego skarba poznałam 5 lat temu.Wiec prosze mi nie wmawoac ze w tym temacie chodzi o szefa,i nie wrabiac mnie.Ludzie !macie bujną wyobraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..zresztą co do skarbow..to nazywamy tak siebie tyko w wirtualu..wrealu jesteśmyPan /Pani..bo wiemy że pewnych konwenansów przekraczać nie wypada a nawet nie wolno.Tak trudno wam zrozumieć że mozna być z kimś przez tyle lat przez Pan Pani?..to nie jest ,trudne ,to bardzo proste trzeba mieć tylko w sobie odpowiednią ilosć przyzwoitosci i bardziej mieć na uwadze dobro innych niż swoje.Ja nigdy nie kłamię.Kłamstwonie brzydzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie podpisujesz się jako aniołek? moze teraz pisz jako aniołek czarną dupką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co Ci chodzi?dlaczego mie obrażasz?..co ma wspolnego jakis aniołek z jakimś szefem????paranoja!.Słowo dupka mie brzydzi..nie używaj wulgaryzmów jak sié do mnnie zwracasz bardzo proszę.Chyba istnieją bardziej przyzwoite określenia ,co nie ma takich w Twoim słowniku?..oj przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz co Cię w pisowni zdradza aniołku? Nie Ty tego na pewno nie wiesz. Do tego trzeba mieć wysoki iloraz inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj iloraz inteligencji ,to zdana matura ..zresztą ważniejsza jest empatia ,której Ty nie masz bo nawet nie wiesz co to jeat empatia,co komu po Twojej pseuso inteligencji skoro zamiast serca masz kamień?.Zresztą mylisz pojęcia ,inteligencja do nowej dotykowej klawiatury. ..ma sie tak jak Twoje IQ.do Ciebie ,bez obrazy..ale sama widzisz troché techniki i muszę sié uczyć pisowni od nowa ,he he.Na cholere mi był ten smartfon,wolę tradycyjny telefon.A co ja jestem dla Ciebie aż tak interesującą osobą ,ze śledzisz mnie w kazdym temacie?ojej. aż sie zarumieniłam,taka jestem sławna no co Ty?tylko sie nie zakochaj :-))..dzieki za adoracjPolecam sie na przyszłosć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że opisałaś siebie dokładnie....hehehe tak czułam, że postąpisz w ten sposób. Najlepszą obroną osoby mało wartościowej jest atak na drugiego człowieka którego się na dodatek nie zna. Pisz dalej na tym swoim smartfonie, tylko proszę nie wymyślaj już tych kłamliwych wstrętnych bajek, oraz lepiej zajmij się najbliższymi bo całkowicie stracisz z nimi kontakt i ta Twoja empatia w tym Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich do cholery kłamliwych bajek?,gdybyś choć trochę mnie znała ,to wiedziałabyś że ja za prawdę dałabym się pokroić żywcem Niw znoszę kłamstwa,i nie znoszé fałszu i manipulacji..a poczucie sprawiedliwosci wobec słabszych to mój czuły punkt.Mam bzika na punkcie sprawoedliwosci,kłstwa i krzywdy.Widać kto wymyśla kłamstwa i wmawia mi rzekome romanse. i to z kim ..z ludzmi ktorzy zupełnie nie są w moim typie i w hierarchi moich wartpsci stoją bardzo nisko .Nie akceptuję palavzy,pijakow,narkomanów i bezbożników..a zwłaszcza przelożeni i policjancinie nie intetesiją"!!!!Jasne ?czy nadal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy.jaki kontakt w gniazdku?..U mnie prąd jest zawsze u Ciebie nie?och szkoda,bo wiesz po ciemku to sie zawsze tylko głupoty pisze .Brawa dla oświeconych,Bóg jest moim światłem...z jego pomocą zawsze jest tak ,jak ma być.Polecam.:-)On jest drogą,prawdą i życiem.:-). jest moją tarczą. to dzięki niemu zawsze wychodzę zwycięsko..:-)Milutkiego dnia życzę,nie smuć się ,Będzie dobrzr,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóż to za tępe dzidy dopadły się w tym pięknym temacie x xx miłego popołudnia SKARBIE, cmok cmok cmok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tu mój skarbku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyżej SKARBIE, ciągle Cię pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spodniach i w sukience, z makijażem i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spędzić z Tobą choć jeden dzień, bezcenne, SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj skarbie. Nie było mnie tutaj przez kilka dni...wiesz sprawy prywatne. Ale dzisiaj jestem i piszę i myślę.... Chyba założę tutaj nick bo nie będziesz wiedzieć które wpisy są moje. Zostawiam gorącego buziaka słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,tak,..tak będzie najlepiej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.02 ..godz 16.3 Nie staraj się mnie rozumieć skarbie),jak ustosunkujesz się do tej wypowiedzi?.podszyw czy prawda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole to tam jest więcej podszywów.Miłego wieczoru słoneczny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tu Michał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Michał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki Michał..ten od Kasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×