Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samarntha

Czy ktoś korzystał z Lexperto? Oddłużanie.

Polecane posty

Gość samarntha
Sami się tym zajęli czy w jakiejś kancelarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella256
Zlecili całą sprawę do kancelari , która wszystkim się już zajęła. Wystosowała odpowiednie pisma do wierzycieli i ogólnie zajęła się całym planem restrukturyzacji ich zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak świetna sprawa tylko jestem ciekawa jaki to jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradseven
koszt jest wiadomo nikt nic nie robi darmowo, ale lepiej zacząć oddłużanie niż zaciągać nowe kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla na kwotę 2500zł, zgłosiłam się do lexperto , które pomogło mi wystosować pismo i wnieść zarzut do sądu. Dzięki temu mogłam wyjaśnić całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku z tym pismem nakazowy w postępowaniu upominawczym trzeba działać stosunkowo szybko ponieważ mamy na to 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
To o tyle dobre, że takie e-kancelarie takie pismo z paragrafami prawnymi zrobią Ci od 2-3 dni, ale to też zależy od kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dostałam pismo z kancelarii kurierem w ciągu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontaktowałam się z tą kancelarią przez czat i otrzymałam fachową odp. Polecam innym darmowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zeby wyjsc z długów znalazłam na szybkigrosz prywatnego inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Szybki-grosz to firma pożyczkowa, ona nie pomaga Ci w spłacie długów, a pogrąża w kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaddrr
Doradzam aby nie brać chwilówek i nie wkęcać się w podobne kredyty.Zacząć oddłuzanie i wychodzic z długów krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , jeśli chodzi o firme Lexperto to mogę powiedzić, że działa szybko i rzetelnie. Korzystałam z ich usług w kwestii oddłużania. Wiadomo ,że każda sprawa jest inna ale naprawdę warto działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żankajj
Znajomi mieli kłopoty i wiem ,że korzystali z tej firmy ponoć ma dobre opinie i cieszy się dobrą i fachową poradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa jakie są to koszty i czy się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaxx
Ja korzystałam swojego czasu korztstałam z firmy oddłuzeniowej i za pismo płaciłam 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym przypadku dało takie pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zaproponowali, pomoc i opiekę prawną przez 3 miesiące za kwotę 1500 zł - zastanawiam się bo umowa jest tak formułowana, że będą negocjować z wierzycielem ...... ciekawe co będzie jak wierzyciel się uprze i powie NIE ?? 1500 przepadnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest gość
Nie mogą ci obiecać że się uda. Jeśli jakaś kancelaria obiecuje ci na 100% że się uda to podziękuj wstań i wyjdź. Nie wiesz wszystkiego na pewno. Życie to nie matematyka tutaj nie ma wzorów i rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpłaciłem pierwszą ratę - 500 zł i ......... cisza od dwóch dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam już piąty dzień i ......... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lexperto nie znam ale Kancelari Kaczmarski nie polecam. Droga jak dla mnie i nie do końca działa skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś problem z chwilówkami korzystałam z lexperto. Jak dla mnie działają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_naiwna
Ja swego czasu korzystałam przy chwilówkach i jednym kredycie. Jestem winna jeśli chodzi o zadłużenia. Niestety nie mogę polecić firmy bo wzięli 700zł za 7 pism. Po negatywnych odpowiedziach z chwilówek kontakt się urwał. Mieli przygotować pisma odwoławcze, minęły dwa miesiące i nadal ich nie ma. Znajomi teściowej polecili mi conectum finanse. Udzielili mi pomocy finansowej a potem część chwilówek rozłożyli na raty - byli ponad dwa razy tańsi. A za pożyczkę nie wzięli żadnych opłat wstępnych - a pierwsza była nawet bez oprocentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłacam kredyty regularnie, nie mam żadnych zaległości. Jednak mam duże kłopoty z uwagi na wysokie raty. Na prywatnego e-maila otrzymałem reklamę od Lexperto. Wypełniłem ankietę i wysłałem. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie konsultant Lexperto i oświadczył, że obniżą mi raty o połowę za co mam zapłacić 900,- PLN z góry i żadnych gwarancji co do skuteczności obniżenia rat. Zaproponowałem 50% zapłaty przed a drugie 50% po wykonaniu usługi. Nie zgodzili się. To jest tak, jakbym chciał kupić chleb w sklepie ale najpierw muszę za niego zapłacić i czekać co z tego wyniknie. Jeżeli każą mi za coś płacić z góry, bez udzielenia najmniejszych gwarancji, to należy poważnie się zastanowić czy można ufać Lexperto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość900zł
Może warto szukać tańszych rozwiązań? Czy te 900zł to za sporządzenie wniosków czy za reprezentację prawnika przed wierzycielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1500 PLN
Po wpłacie pierwszej raty 500 przysłali mi kopię pisma jakie rzekomo wysłali do banku i na tym kontakt się urwał :/ W dniu wpłaty II raty /500/ zadzwonili i zdziwili się, że nikt się nie kontaktował ze mną ..... ponoć prawnicy są z firmy zewnętrznej :) Ponadto odesłali mi umowę - miał być oryginał a była kopia (i to za 1500). Jak na razie nie zamierzam płacić im nic więcej i czekam na kontakt i ruch z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak przebiega sposób wysyłania pism restrukturyzacyjnych w tej czy innych kancelariach. Conectum finanse... I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja spróbowałem z kupswojdlug.pl , miałem niespłacany kredyt w pko bp , pko sprzedało dług firmie ultimo. Nie wiedziałem co mam robić, zgłosiłem się do doradcy tej firmy i Pan rzetelnie pomógł mi rozwiązać moje problemy. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzieli kasy i tyle nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×