Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samarntha

Czy ktoś korzystał z Lexperto? Oddłużanie.

Polecane posty

Gość franczesskkaa
Może i tak jest ale co mi po darmowej poradzie przez internet jak za resztę trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franczesska może najpierw skontaktuj sie i wykorzystaj darmową porade a nie płacz ,że już trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem takiego samego zdania najpierw trzeba sprawdzić dowiedzieć się , może sama porada wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkalenii
Kancelarie Lexperto poleciłami mi znajoma, kontaktowałam się telefonicznie aby zasięgnąć porady w sprawie przedawnienia otrzymałam fachową odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksasia
Ja wiem z doświadczenia, że banki inaczej patrzą na takie pisma jak piszemy sami, a inaczej jak są sporządzone przez prawnika. Napisałam chyba kilka próśb o zmniejszenie rat i ciągle odmowne, a napisali mi w tym lexperto i za drugi razem dostałam pozytyw. Płaciłam tylko raz z 300 zł i nie musiałam dopłacać nic, więc not bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna sprawa, często taki Kowalski gdy zabiera się na własną rękę za negocjowanie z bankiem może wynegocjować niekorzystne dla siebie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaXjula
A jak mam komornika to jaka jest szansa zdjęcia go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
@jula nikt Ci nie da 100% gwarancji. Takie sprawy muszą być rozpatrywane indywidualnie i bierze się pod uwagę kilka czynników, owszem istnieje możliwość anulowania postępowania egzekucyjnego, ale łatwa sprawa to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikapaweł
Byłam zadłużona w Banku Millenium dodatkowo miałam kilka chwilówek, nie byłam w stanie spłacać mojego zadłużenia w tak wysokich ratach. Zgłosiłam się do kancelarii lexperto , która pomogła mi w restrukturyzacji mojego zadłużenia, obecnie mam wydłużony kredyt ale płacę mniejsze raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jakoś nie mam przekonania co do tego typu firmy pewno wiąże się to z dużymi opłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkawilk
Może warto najpierw wykonać kontakt telef. a póżniej coś będzie można powiedzieć w temacie. Jak dla mnie to kancelaria Lexperto rzetelnie podeszła do mojej sprawy , dokonując restrukturyzacji zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam firmy tego typu oceniam dobrze, przynajmniej można podejść do swojego zadłużenia bardziej profesjonalnie zasięgając porady jakiegoś prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierzę ,że lexperto czy tam jakaś inna firma pomoże . Człowiek jak sam sobie nie pomoże to nie będzie nic miał. Taka jest moja opinia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam nakaz sądowy w postępowaniu nakazowym z weksla, na kwotę 75,689 zł zaplacić na rzecz powoda. Nie wiedziałam czego ta sprawa dotyczy. Nie miałam wyjścia zgłosiłam się do e-kancelarii , która napisała mi pismo odwoławcze do sądu. Trzeba pamiętać o 14 dniach - to czas jaki mamy na odwołanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Lexperto kontaktowałam się w sprawie porady przez czat z konsultantem , bardzo rzetelna fachowa pomoc-polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziomolek
Nie wiem czy takie kancelarie są doświadczone w tego typu spr. Jak już to iść i osobiściei załatwić spr. a nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,że do kancelarii lexperto można się udać osobiście , siedziba w warszawie na Tamce38 , Ja korzystałam i jestem zadowolona , Jak ktoś nie może się udać osobiście można przez neta oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorrem
Ja natomiast dostałem z EPU- czyli elektronicznego sądu wszczęcie o postępowaniu upominawczym . Zgłosiłem się do Lexperto pomogli mi napisać pismo odwoławcze za , które nic nie płaciłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za darmo to jakieś mało wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
piszecie pozytywy o Lexperto a ja nie polecam , mąż ma problemy z zus mamy kłopoty finansowe .Na mila przyszła oferta Lexperto ,mąż zgłosił się .Pani oddzwoniła i okazało się ,że trzeba zapłacić 600 zł. wpłaciliśmy na podany adres w meilu i.......... cisza nie odpowiadają na telefony ani na meila . miały przyjść dokumenty i też cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Ktoś Cię naciągnął, bo lexperto i inne tego typu firmy nie piszą prywatnych maili z reklamami swych usług, a płacisz dopiero po otrzymaniu dokumentów. Pewnie to byli zwykli naciągacze, których pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejsmiczna
Przecież możesz nawet na ich stronce na czacie napisać o poradę i za to nic nie płacisz, także te 600 zł to ktoś podszywający się pod kancelarie wyłudza, bo u nich płacisz 300. Uważajcie na tego typu maile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zły i niezadowolony klient - to po co by mieli działać ? robie rekonesans w kwestii kancelarii internetowych i Lexperto ma dobre opinie na forach. Coś tu nie gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Znaczy wiesz akurat w kwestii oddłużania to ciężko nie mieć negatywnych opinii, gdy ludzie borykają się z pętlą kredytową i liczą na jakiś nie wiadomo jaki cud. A przecież pieniędzy w sałacie nie znajdą, ani takie kancelarie długu za nich nie spłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkakłos
Zawsze znajdzie się jedna osoba , która będzie niezadowolona bo miała sprawę zagmatwaną albo czegoś nie dopełniła i będzie starała przenieść swoją złość na kancelarię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nakaz zaplaty w postępowaniu nakazowym , zgłosiłam się do lexperto i zajeli sie moją sprawą - jestem zadowolona. Wiadomo,że długów za nas nie zapłacą ale warto korzystać z prawnych porad bo sami nie wiemy jak ustosunkować się do pewnych spraw a czasami nawet one nas przerastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella256
Ja osobiście nie korzystałam z kancelari Lexperto ale znajomi mieli problemy z kredytem. Wiem , że uporali się z problemem i wychodzą już na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarntha
Jak sobie twoi znajomi poradzili z tym kredytem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella256
Wiem ,ze mieli poprowadzoną restrukturyzacje zadłużenia, mniejsze raty i wydłużony okres kredytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×