Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samarntha

Czy ktoś korzystał z Lexperto? Oddłużanie.

Polecane posty

Gość okłamany przez nich
Tak korzystaliśmy z ich usług po wpłacie pierwszej raty 700 zł wysłali kilka pism bez skutku kiedy zabrakło mi na drugą ratę zadzwoniła p ,,Beata'' że zostało zawieszone działanie p. mecenas do wpłaty drugiej raty kiedy wpłaciliśmy drugą rate wszystko zamilkło do dzisiejszego dnia nic nie mamy żadnych telefonów , mejli ,sms-ów po prostu nic prosiłam a żeby oddzwonili i powiedzieli ile mamy jeszcze dopłacić ,,milczą '' a tak p. Magda tak to wszystko upiększyła że uwierzyliśmy tym oszustom .NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogli w rozłożeniu długu na raty w trzech firmach pożyczkowych. Co miesiąc po 100 zł. Także jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z pomocy Lexperto. Zapewniona przez telefon, że rozmowy z Bankami się odbyły i tylko brak wpłaty z mojej strony za poradę prawną przesuwa w czasie termin wysłania pism, wpłaciłam kasę w uzgodnionej kwocie. Otrzymałam sztampowe pismo, niestety nie na papierze kancelarii............znaczy bez Logo Firmy. Jeden Bank nie przyjął wcale, drugi odpisał z negatywną odpowiedzią. Może na pierwszym polubownym etapie, takie pismo daje rezultaty, ale w konkretnym przypadku ( moim ) spowodowało jedynie natychmiastowe działania windykacyjne. Nie udało mi się już połączyć telefonicznie z przemiłym doradcą, któremu chciałam powiedzieć, że drugiej raty nie będzie. Nie może być. Po prostu. Pod rozwagę.bk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda00
Oszusci wzieli odemnie 1800zl obiecali ze szybko zalatwia moj dlug i co sie stalo lexperto mnie olalo z problemem zostalem sam dobijam sie do nich to nawet moj fon maja na liscie zablokowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda00
lexperto to oszusci biora kase i olewaja klientow ja moja sprawe bede kierowala do sadu przeciwko nim a tak milo gadali jak to szybko zalatwiaja z bankami oszusci wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość500
OSTRZEGAM - OSZUŚCI !!!!!! skasowali mnie na 1000 PLN i nic nie załatwili - teraz straszą sądem bo nie wpłaciłem ostatniej raty. Od miesiąca nie mogę się doprosić o zwrot dokumentacji dotyczącej mojej sprawy. Naciągacze żerujący na ludziach będących w dołku. Samemu można zrobić więcej - trzeba tylko pisać do wierzycieli nawet prostym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika 3007
Witam! Jeżeli chodzi o tą firmę mam złe doświadczenie. Jakis miesiąc temu wpadłam na pomysł żeby skorzystac z ich usług, ponieważ też wpadłam w spiralę chwilówek. Na początku odpowiedz na maila miałam w kilka minut, zadawałam im jakieś pytanie odpowiedz była natychmiastowa. Zapłaciłam 400zł kurier przywiózł dokumenty. Niby pismo napisane do każdego indywidualnie, że do każdej osoby i długu podchodzą inaczej. Wysłałam te pisma do 7 parabanków. Zadne z nich nie zgodziło się na warunki które opisane były we wniosku. Więc napisałam do lexperto o pomoc, co dalej? Wysłali mi po wielu prośbach ponowny wniosek. Wysłałam. Dziś otrzymałam telefon z Ferratum bank że wniosek za który zapłaciłam 400zł jest po prostu ściagnięty z internetu i nie jestem pierwszą osobą od której otrzymują dokładnie ten sam wniosek. Nie zgodzili się na warunki i po prostu muszę to spłącić tak jak oni chcą a 400zł straciłam po prostu. Dziś znów do nich pisałam z prośbą o pomoc odpowiedzi nie otrzymałąm i zapewne nie otrzymama. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę przesłąć ten wniosek na maila ZA DARMO !!! Chociaż jak mówie nie przynosi to żadnych rezuiltatów. Każda umowa z chwilówką zawiera że po jakimś czasie od niespłacania można umówić się na plan spłat ale to już ustala sama chwilówka. Nie radzę kożystać i ich ;;POMOCY " tak jak pisałąm wcześniej jeżeli ktoś jest zainteresowany prześle dokumenty na maila Andziooocha3007@interia.pl <------w razie pytań :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ffafi skończ naciągać biednych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, sprawdz tutaj www.kancelaria-temida.pl bardzo dobrzy prawnicy, ktoryz na pewno ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusci naciagacze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Korzystałem z porad lexperto. kasę wzięli g****o zrobili i zero kontaktu.Nie dajcię się wciągnąć jeszcze bardziej w długi bo w tym lexperto na pewno wam pomoże.Banda zł...... i nic więcej zresztą sami się przekonajcie .Umowa na trzy miesiące ( a przez trzy miesiące wyslane 3 pisma to tyle bo na odpowiedz trzeba czekać około miesiąca) BAGNO BAGNO I JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. Jak macie im zapłacić to oddajcie tą kasę na cel charytatywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wplacie zero kontaktu zero odpowiedzi bo prawnicy lexperto cały czas zajęci .NACIĄGACZE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhak
Zapłaciłem im 2000 zł i zero kontaktu po wpłacie. Dostałem 3 pisma do podpisu i wysłania. Odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoszukany
Dlaczego jeszcze ich nie zamknęli?? Teraz widzę że zmieniają nazwę na Centrum Oddłużania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.fundlex.pl jest kontakt do fundacji, która prowadzi moją sprawę o odszkodowanie za wypadek w pracy. Pracują za darmo, nie ma problemów z kontaktem. Normalnie takie kompleksowe działania prawne potrafią kosztować połowę z tego co się tak naprawdę od ubezpieczyciela dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystalam nie dawno z firmy lexperto. Zaplacilam za wniosek o restrukturyzację 400zl. Chwilowka odrzuca moj wniosek a lexperto chce kolwjne 250zl za nastepne pismo. Nie wiem co zrobic na.poczatku w rooww telefoniczje oani z lexperto powiedziala ze place 400zl i zajmuja sie moja sprawą do konca i ze bez problemu da sie załatwić raty a teraz chcą kolejnej wplaty. Wydaje mi sie ro rtoche nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie komentarze typu "Szybko i sprawnie załatwili sprawę, jestem zadowolona. Nie mam długów i mogę spać spokojnie!" - serio? Pytam się, serio? Tyle w tym prawdy... myślałem, że może tu coś znajdę konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ochronie majątku i oddłużaniu się specjalizuje Lexa, do nich bym uderzył na Twoim miejscu. Sporo mają rozwiązanych spraw, i tak samo ja mogę powiedzieć, że doprowadzili mój dług do końca, do wyzerowania praktycznie. Gdyby nie oddłużenie które mi wdrożyli to dziś bym chyba w przytułku dla bezdomnych mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×