Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam dzieci bardzo podobnych do ojca z wygladu

Polecane posty

Gość gość
jesteście wszystkie zboczonymi kur/wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieskoocy mogą mieć piwnookie dziecko i przestań sama sobie pisać i po 10 razy rację przyznawać z tymi niebieskimi oczami, bo męczysz bułę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz idiotko do szkoły na lekcje biologii bo też przyznaje rację że niebieskoocy nie mogą mieć piwnookiego dziecka, poczytaj sobie tepa strzało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mogą mieć. Czyżbyś nie miała biologii w podsawówce? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam lewo oko niebieskie, a prawe piwne :) moi rodzice mają niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć foto, plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesoooo powołujecie się na tę książeczuszkę z polskich podstawówek? żal mi was i tego, że polska okrojona edukacja tak was skrzywdziła. Powtórzę za koleżanką moga miec brązowookie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat odpowiednik naszej podstawówki kończyłam w Stanach i jeszcze raz powtarzam, że niebieskoocy nie mogą mieć brązowookiego dziecka. Poczytaj byle jaką publikację w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa mogą, fioletowe ty tępa k****o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzucam moje krzywa gały
nie wiem czy to tak będzie dobrze widać ale to jedyne foto jakie mam na kompie w tej chwili http://pokazywarka.pl/q4stjh/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabo widać, ale wierzę bo moja szwagierka ma jedno oko niebieskie, a drugie niebiesko-brązowe :) (teściowa ma niebieskie, teść takie dziwne, ni to brąz, ni to szary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej... Weźcie sobie nie róbcie jaj.... :O Ja mam oczy szare, mąż też, a nasz mały ma brązowe... Nie było zdrady z mojej strony, serio... Mąż jest moim jedynym facetem w ogóle. Aż mi się nieprzyjemnie robi, jak czytam co tu piszecie i boję się w necie sprawdzić... :O Moja siostra na przykład ma oczy takie zielonkawe, a jedno podchodzi pod piwne, choć rodzice oboje szare i ja i moi bracia szare. Nie wiem jakie oczy mają teściowie, nie przyglądałam się. Coś tam pamiętam z podstawówki, ale pamiętam też, że to chyba nie takie proste... :O Kurde, weźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 - i nie wydało ci się to podejrzane? a sprawdź sobie, czy mały może mieć waszą grupę krwi, są w necie kalkulatory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze para ktora ma niebieskie oczy moze miec dziecko z piwnymi . Wystarczy ze jedno z dziadków albo pradziadów mialo piwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 - teraz to zabłysnęłaś :D jak udało ci się skończyć podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty różnooka :) zapewne jesteś śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice mają piwne oczy a ja i brat mamy niebieskie i doskonale pamiętam zadania z genetyki na kolor oczu gdzie brało się genotypy i rodziców i dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialym rodza sie czarne dzieci, czarnym biale a wy rostrzasacie kolor oczu, pewnie ze moze sie zdarzyc tak jak tysiace innych niby niemozliwych rzeczy ktore kazdego dnia zdazaja sie na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie musi być tak, że kolejne dziecko będzie podobne do starszego. Np ja jestem bardzo podobna do rodziny taty, a młodsza siostra jest bardziej podobna do mamy. Znam też wiele rodzeństw, które są mało do siebie podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.18 "niebieskoocy nie mogą mieć piwnookiego dziecka lapka" x x bzdety piszesz i tyle. Mam jasnozielone oczy, moje dziecko po ojcu ma piwne, baaa ciemny brąz. Nie ma znaczenia jakie oczy ma matka. Co więcej. Mam koleżankę, obydwoje z mężem mają ciemnobrązowe oczy, a ich dziecko błękitne- po dziadkach. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 - tumanie, chodzi o to, że DWOJE niebieskookich nie może mieć brązowookiego dziecka. Dociera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tuman to cię spłodził chyba obydwoje niebieskoocy moga mieć dziecko o brązowych oczach! czaisz? mam kilku znajomych co mają dzieciaki o takich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam rodzinke gdzie sa blizniami ..syn kalka ojca a corka kalka matka .... super to wyglada ..co do charakteru hah maja bardzo podobne do rodzicow ..smieszna sytuacja ,nieprawdopodobna ..zabawna,małospotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapytaj mamusie tych dzieciaków, z kim się puściły 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o dziedziczeniu i genach recesywnych, a przestaniesz pisać takie bzdury. Jeszcze raz powtarzam: brazowoocy moga miec niebieskookie dziecko, ale odwrotnie za cholere nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walnięta jesteś i tyle. moja koleżanka ma niebieskie, jej mąż tez, a córki - bliżniaczki mają oczy-jedna niebieskie, druga brązowe, wg ciebie mają różnych ojców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedawna medycyna twierdziła że jeżeli które kolwiek z rodziców ma brązowe oczy dziecko też bedzie je mieć bo to gen dominujacy, teraz kazdy kpi z tych teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ciekawe, że mój ojciec ma ciemnobrązowe oczy, matka zielone, i cała nasza czwórka ma po matce zielone oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, kobiety, wy macie jakiekolwiek szkoły skończone w ogóle?! Niebieskie oczy to gen recesywny, brązowe to dominujący, ale w krzyżówce bierze się pod uwagę kolor oczu rodziców kobiety i mężczyzny, także każde może mieć: aa, AA lub Aa. Dwoje rodziców aa nie może mieć dziecka z brązowymi oczami, Aa może mieć albo brązowe, albo niebieskie, AA brązowe. To jest podstawa z 3 klasy gimnazjum!!! I kolor oczu zależy od obojga rodziców i dziadków, a nie ma tak, że Y jest pusty jak w przypadku hemofilii czy daltonizmu. Dotarło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×