Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 18 lat i jestem dziewica a chciałabym juz uprawiać seks

Polecane posty

Gość gość
hej dziewico nawet nie wiem jak masz na imie :) ale napisz do mnie czy wygląd to problem nie dla mnie bo dla mnie liczy się serce i wnętrze :) nie wiem czy tutaj sa psychole raczej nie czytam postów malo spedzam tu czasu dlatgo podalem swojego maila nic na sile jesli chcesz to napisz napewno odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toć ba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie lubię płuca i wątrobę :) autorko odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze nie zrobisz mi przykrości i napiszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 nie zgrywaj romantyka, nie jeden przejechal sie juz na tym, i tak sobie nie poruc.asz, ten trik jest znany jak swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( nie zgrywam romantyka chodzę po ziemi i nie z głowa w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosna nimfomanko!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość wczoraj Jak czujesz sie gotowa to polecalbym ci 2 rzeczy 1. Prosty zabieg u ginekologa bardzo popularny wsrod Francuskich mlodych dziewczyn wyciecie dokladnie calej blony dziewiczej. Jak sie zagoi konmpletnie nie bedziesz czula bolu za pierwszym razem i zero stresu i strachu prze nim i tak bedziesz wystarczajaco zdenerwowana wiec przynajmniej ten problem bedziesz juz miala z glowy. 2. Wybierz naprade doswiadczonego kochanka ktory wie jak postepowac z Dziewicami mialem kilka w zyciu to naprawde jest delikatna sprawa wymagajaca wyczucia i duzego doswiadczenia . Nie mowie tylko o samym stosunku ale o calym procesie dojscia do niego. Ten kochanek musi cie otworzyc seksualnie na przyjemnosc bycia z mezczyna a to wielotygodniowy proces. Nie wiem na jakim stopniu rozwoju swojej osobowosci seksualnej jestes. Czy przechodzialas naturalna dla kazdej kobiety faze masturbacj od okresu pierwszej miesiaczki do teraz czy uprawialas juz jakies pieszczoty z mezczynami czy tez to bedzie twoj absolutnie pierwszy kontakt z mezczyna? Jesli w fazie masturbacji nie stymulowalas pochwy i nie nuczylas sie tak osiagac orgazmu pochwowego tylko lechctaczkowego tylko stymulujac lechtaczke nie licz na orgazm pochwowy przez wiele tygodni czy nawet miesiecy w wyniku normalnego stosunku bo go nie bedzie. Ten doswiadczony kochanek powinien cie pouwodzic najpierw nauczyc przyjemnosci jak daja slowa pocalunki kwiaty pierwsze pieszczoty mezczyny. Powoli cie rozbudzac nie spieszyc sie masz byc glodna kolejnych coraz odwazniejszych pieszczot byc glodna tego pierwszego razu niecierppliwie go wyczekujaca. Musi zadbac zeby ten pierwszy raz byl w jakims romantyczny miejscu a nie na szybko. Najlepiej wyjedzcie gdzies na kilka dni w gory nad morze tam gdzie jest pieknie i romantycznie niech to nie bedzie jedna szybka noc ale kilka pieknych i romantycznych dni i nocy bo zapamietasz to na cale zycie to cie uksztaltuje w duzej mierze seksualnie odcisnie niezatarte pietno. Jak bys miala jakies pytania nie na publiczne forum pisz na maila masz w profilu. A teraz dobrze sie rozejrzyj wsrod mezczyzn wokol Ciebie czy jest ktos taki o jakim ci pisalem kto bedzie ci chcial poswiecic z 6 miesiace ze swojego zycia bo tyle moim zdaniem bedzie potrzebne. I to nie chodzi tylko o pierwszy raz ale czas po nim zakladajac ze ten pierwszy raz bedzie po kilku tygodniach znajomosci to pozniej musi cie dalej ksztaltowac jako kochanke to rownie wazne co ten pierwszy raz a to moi zdaniem wymaga minimum 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam dalej sprawy bo facet bardzo nalegał żeby do niego napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor Wilk wez spieprzaj z mojego tematu pozdrawiam miales kilka rutyniarzu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wstaw swoje nagie zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×