Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z facetem mam, nagle mnie olał?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam tydzień temu faceta na imprezie, wymieniliśmy się facebookiem, bo telefonu chwilowo nie miałam, zresztą mniejsza o to. Rozmawialismy na tym facebooku kilka razy, głownie to była wymiana wiadomości, bo jakos cięzko było się nam wbić w ten sam moment :O ale raz rozmawialiśmy tak normalnie. On się mnie wypytwał o rózne rzeczy, sprawiał wrażenie zainteresowanego. Wczoraj więc zrobił pewną aluzję dotyczącą spotkania, a ja to od razu wykorzystałam i powiedziałam mu, że dzisiaj idę ze znajomymi do pubu i czy nie chce też się wybrać. On odpowiedział, że prawdopodobnie też będzie na mieście i że możemy się spotkać. Na to ja zostawiłam mu moj numer telefonu i napisałam, że jak coś niech wieczorem dzisiaj się do mnie odezwie, bo jeszcze nie wiem gdzie idę ze znajomymi. Na to on odpisał, że w porządku i że spotkamy się jutro :) dzisiaj niestety coś mi wypadło i nie mogę jednak dojechać do znajomych, wiec w ciagu dnia napisałam mu na fejsie, że jednak nie mogę się spotkać bo coś tam. To było około godz 13. On mi w ogole nie odpisał na to :O co mam myśleć? że jest zajety czy nagle coś mu odbiło i mnie olał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy w jakim sensie przeginam? za bardzo sie przejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonononon
Pomyślał pewnie, że Ci się odwidziało i nie ma sensu się angażować, albo się wkurzył, bo coś wymyślił miłego i musiał odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam naprawdę ważny powód. I mu go wytłumaczyłam. Nic nie mógł wymyśleć nic miłego dla mnie, bo miał po prostu dołączyć do mnie i znajomych. Ostatnio był aktywny na facebooku 6 godzin temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonononon
Ale Ty jesteś powierzchowna... Może właśnie chciał Cię zabrać gdzie indziej, albo po tym spotkaniu jeszcze gdzieś zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, ale naprawdę mialam ważny powód, w dodatku kompletnie niezależny ode mnie - coś, nie ważne co, jednak coś co każdy rozumie i on na pewno też. Dlaczego mialoby mi się odwidzieć? Przeciez skoro sama go zaprosiłam to znaczy, że musi mi się podobać.. obcego faceta nie zaprasza się na spotkanie ze znajomymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonononon
No właśnie - OBCEGO. Dlatego mogło Ci się odwidzieć, albo pomyślał, że Twoi znajomi go nie chcą, a Ty mu kit wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjął do wiadomości i tyle. Nie musiał ci już nic odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×