Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

136 mln remont mostu Łazienkowskiego? Tanie państwo?

Polecane posty

136 mln złotych ma kosztować remont mostu, który się spalił. Tak usłyszałem w telewizji. Czemu nie zbudują nowego mostu przecież to oczywiste że remonty są kosztowniejsze. Poszperałem w sieci... w Niemczech gdzie droższa jest siła robocza i materiały budowlane nowy taki most jest tańszy. Mot łazienkowski ma łączną długość 423 m. W sieci można znaleźć coś takiego np. api { Budowa nowoczesnego dwutorowego mostu we Frankfurcie n. Odrą jest pierwszym namacalnym efektem czteroletnich rozmów przedstawicieli obu krajów. Za całą inwestycję wartą 25 mln euro zapłaci strona niemiecka. Most będzie miał 442 m długości. } tap Oczywiście nie wiem dokładnie jaki to most, ale jest to sporo poniżej 136 mln, przy polskiej sile roboczej. Mam wrażenie że most podpalono celowo by ktoś mógł zarobić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerow__ dwoch
nie, tanie d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno ocenić jakość takiej inwestycji po samych kosztach, bo oczywiście wszystko zależy od firmy, która się tego podejmie. Jestem prywatnym inwestorem i współpracuję w takich kwestiach z http://www.doka.com/ - bardzo porządna i niedroga firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×