Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
dajcie spokoj, zostawcie ich samych. niech sobie pisza i kisza sie tu, albo w bacowce. kto zabroni wylogowanej interesowac sie zaniedbanym psychotycznym facetem? nuda, a jak znam zycie, to pewnie i grubsza prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No to może przejdźmy do rzeczy ;)? W realu też byłbyś taki chętny do "rżnięcia"? Czy tylko tu potrafisz być tak wulgarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślcie trochę, podniesie "właściwy" temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AviatorkaW
Czuje się cudownie olana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi się rozmawiało. ;) Niestety na mnie już czas. Nie martwcie się jutro do was wrócę. Wilku czekaj na mnie to może w końcu będziemy mieli okazję porozmawiać ;) Z całego serducha życzę wam miłego wieczoru i spokojnej nocy. A nóż komuś się przyśnię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@AwiatorkaW Chcesz zostac z nami na tym temacie zasady sa takie same dla wszystkich musi by7c Nick i Avatar zrob tak jak Wylogowana specjalny na WPNK:) Nie chcesz mozemy pogadac kiedys na Jaki jest Wilk_1946? Ale moja podstawowa aktywnosc jest tutaj to moja Ziemia i jej bede bronil:) A wlasny kawalek Ziemi jast dla Gorala wszystkim tych co chca na nia wkroczyc ze zlymi zamiarami zabijamy bez sekundy wahania:) Dobrze przemysl czy chcesz zostac jedna z Wykletych na ERO??? Taka jest cena za rozmawianie milo i z szacunkiem z Wilkiem choc mozesz miec poglady rozne od moich o 180 stopni ale sam fakt takiej rozmowy czyni cie Wykleta na ERO:) Nie bede cie przekuwyal ale jak sie zdecydujesz na taka odwage obiecuje ze poprosze kumpla zeby mi zrobil kilka zdjec i wstawie takie bez twarzy specjalnie dla Ciebie:) A tak w ogole czemu chcesz zobaczyc moje zdjecia??? To ten kumpel ktory zrobil zdjecia Bacowki tej realnej wstawiam ci jedno:) http://zapodaj.net/4941efb7bda9f.jpg.html xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuż. Miłych rozmów i obyś pomyślnie przeszła testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz maila i zobaczymy. 😴 miłe słówka, numery telefonów a później z kłamliwej szmaty, zamienisz się w ruch/aną kobietę o ile nie wyglądasz jak mój znoszony but i nie turlasz się po dywanie. takich nie walę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, umyj się flejtuchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" WILK_1946 dziś @Wylooogowana Odwazna decyzja pisac tutaj Witam wsrod Wykletych na ERO" Wilku, zbezczesciles slowo "wyklety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ttak w ogole to na miano wykletego trzeba sobie zasluzyc nawet na ERO nikt nie zostanie wykletym po takiej krotkiej "dzialalnosci" (dwie godziny i okolo 30 postow). spadaj dziunia, wroc jkak zbudujesz swoja pozycje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aviatorka Wilk jeszcze w robocie pisze miedzy pacjentami dopiero 22:30 jestem juz wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowana no nie żartuj :D Tu "Stała" nie uciekaj :D Znowu siejesz zamęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AwiatorkaW
Wyloogowana:) Wilku, mnie wyklecie nie rusza, a zdjecia chciałabym zobaczyć bo mnie interesujesz jako mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ch/uj tu piszecie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ch/uj tu piszecie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan na latyfundium
Dla skarbeczka: Prawda o wilku- Bo są w narodzie moim przewrotni,co splatają sieć jak łowca ptaków, zastawiają sidło,łowią ludzi. Księga Jeremiasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aviatorka No to zacznij uwodzic Wilka zmyslowy Nick i Avatar ociekajacy pozadaniem tylko takie kobiety zapamietuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pan na latyfundium Wypad z tematu Pomaranczowa Tchorzliwa Metroseksualna Cioto bo na kopach wyniose!!! Myslisz ze Wilk ma krotka pamiec??? Nie jestes tu mile widziany idz miedzy Chamskie Trolle na ERO bo jestes jednym z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tchorzu, ustawimy sie na Mokotowie? Czy jestes goralska c***a, pakowana w o***t? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AviatorkaW
Możesz mi dać klapsa za brak nicka i avatara dzialajacego na zmysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Otwarcie. Na każdy temat. A Wilk nie będzie wyjątkiem' rób co chcesz. widać, nie umiesz się uczyć na błędach innych. twoja strata. będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk już tu nie pisze. to nie życzenie, tylko fakt. został wyrzucony za chamstwo. wilk, podziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan na latyfundium nie przejmuje się parweniuszem,który tu pół roku+ ferie und święta bytuje, wilkiem niejakim, banitą byle jakim. Kaczki szczać prowadzałeś banito jak Pan na latyfundium przez kilka lat gościł tu, uciesznie racząc zabawy zażywać. Naprawdę dużo kopów w chamski fornalski tyłek zaliczyć musiałeś, skoro tak te kopanie ci w czaszce utkwiło. Pan na latyfundium lewituje pod różnymi nickami,albo i bez nich po całej kafeterii,zaszczycając swoją obecnością tych których chce, tam gdzie chce i kiedy chce, po grzbietach takich fornali jak ty chadzając i na konia siadając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mieszkasz przy parkowej a z drugiej strony, przy ogrodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo pracujesz. Ja na dzisiaj się poddaje. .karze. Do zobaczenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×